Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

03-08-2017 Тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України
Тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України

Інститут політико-правових та релігійних досліджень організовує тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.

З 14 по 19 серпня 2017 року заплановано проведення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься у місті Києві та Київській області юристами юридичної компанії спільно з представниками Інституту політико-правових та релігійних досліджень.

Запис на консультацію за тел.: (050) 352-96-56, (067) 538-97-98 або направлення листа на адресу: aur.consalt@gmail.com, вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

Координатор заходу:

Олександр Олександрович Герасименко – президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, член Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/institute2015/.

Місія «Тижня права» – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений