Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

02-07-2015 Літній відпочинок школярів (фоторепортаж події)
Літній відпочинок школярів

У Солом'янському районі міста Києва в період з 02 червня по 25 червня 2015 року працювали 5 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району: середньої загальноосвітньої школи №54 - «Мрія», спеціалізованої школи №71 - «Веселка», спеціалізованої школи №115 - «Калинонька», гімназії №177 - «Сонечко», спеціалізованої початкової школи №324 - «Розквіт». Відпочинок тривав 18 робочих днів. Послугами відпочинку охоплено 429 дітей. З них 5 дітей пільгових категорій здійснили відпочинок в пришкільних таборах на безоплатній основі. Загальна вартість путівки за 18 робочих днів –
550 грн.62 к. Батьківська плата становила 100%.

До державного свята Дня захисту дітей в Палаці дитячої та юнацької творчості, Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися заходи щодо відкриття пришкільних таборів відпочинку. 

На базі кожного пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням працювали літні мовні школи, в яких досвідчені педагоги, волонтери та носії іноземних мов в ігровій формі розвивали у дітей вміння та навики застосовувати розмовну іноземну мову на практиці.

У першочерговому порядку здійснювався відпочинок дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах, дітей із сімей киян–учасників антитерористичної операції, дітей із сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції  на безоплатній основі.

Табори відпочинку розпочали свою роботу, маючи дозволи Солом'янського відділу Голосіївського міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби м. Києва,  Солом'янського РУ ГУ  ДСНС України у м.Києві.

До роботи в дитячих закладах з денним перебуванням на базі навчальних закладів району було своєчасно підібрано та направлено педагогів з належним рівнем підготовки, медиків, працівників харчоблоків, які пройшли медичне обстеження.

Спільно з працівниками Центру дитячої та юнацької творчості, Палацом дитячої та юнацької творчості було організовано низку заходів, спрямованих на виховання естетичних смаків, навичок трудової діяльності учнів, розважальних, спортивно-туристичних та спортивно-оздоровчих заходів, що проводилися на базі навчальних закладів та в Центрі дитячої та юнацької творчості, Палаці дитячої та юнацької творчості, парку “Відрадний”.

На базі позашкільного навчального закладу міжшкільного плавального басейну «Олімпік» (вул. Кавказька,10) була організована робота з навчання плаванню дітей, які відпочивали у таборах відпочинку з денним перебуванням. Басейн  відвідували  діти з дитячих таборів відпочинку на базі спеціалізованої школи №115 та гімназії біотехнологій №177.

Діти з задоволенням відвідували парки, зоопарк, кінотеатри, міський планетарій, музеї, театри, приймали участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Особливе захоплення дітей викликало відвідування виставки-музею досягнень братів Кличків.

Велика увага в роботі табору приділялася харчуванню дітей, яке забезпечувало комунальне підприємство “Школяр” .

Меню складалося з традиційних страв української кухні, містило  овочі, фрукти, ягоди, випічку, солодощі.

За відгуками дітей та батьків відпочинок та харчування у пришкільних таборах  було організовано на високому рівні.

Пришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста КиєваПришкільні табори відпочинку у Солом'янському районі міста Києва
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений