Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

13-07-2015 Шануємо мужність та героїзм!
Шануємо мужність та героїзм!

Щороку 15 липня 2015 року  згідно з постановою Верховної Ради України № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців» відзначається День українських миротворців.

Основною метою є вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Підтримуючи мир та безпеку, українські військовослужбовці незмінно сприяють зміцненню авторитету нашої країни. Навіть сьогодні у складний для нашої країни час, військовослужбовці Української армії, дотримуючись міжнародних зобов’язань держави, продовжують гідно виконувати миротворчі завдання.

Починаючи з 1992 року військовослужбовці Збройних Сил України приймали участь у найскладніших миротворчих операціях в різних куточках світу. Серед них Косово, Афганістан, Ірак, Ліван, Судан та багато інших. Понад двадцять років більше 40 тисяч українців побували в складі миротворчого контингенту, демонструючи  свій професіоналізм, надійність та бажання допомогти.  Нажаль п’ятдесят з них не повернулись. Та пам'ять про їхню мужність у людей, яким вони забезпечили мирне небо над головою, залишиться назавжди.

Нині військовослужбовці, які мали досвід участі миротворчих місій, старанно виконують свої службові обов’язки та діляться своїм досвідом в ході проведення антитерористичної операції на сході нашої країни.

Щиро дякуємо кожному українському миротворцю за вірність військовому обов’язку та за самовіддане служіння засадам миру та безпеки!

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений