Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

23-09-2015 На Солом’янці вшановували героїв партизанського руху
На Солом’янці вшановували героїв партизанського руху

22 вересня в рамках відзначення Дня партизанської слави у Солом’янському районі вже традиційно в спеціалізованій школі № 43 (вул. Преображенська, 17) відбувся святковий захід. Учасниками урочистої шкільної лінійки були школярі, їх педагоги, керівництво закладу та запрошені гості: герої партизанського та підпільного руху О.В.Дроздова, В.М.Данилюк, В.А. Іщук, голова Солом’янської районної організації ветеранів міста Києва Б.Д.Парафєйніков, представники ветеранських організацій району М.І. Джулай, В.Л. Твердохліб та Солом’янської райдержадміністрації.

Під час Другої Світової війни на сучасному подвір’ї школи знаходився будинок, у якому було розміщено явочну квартиру місцевої підпільної організації. Тривалий час на стіні школи знаходилась меморіальна дошка, присвячена тим подіям, яка тепер знаходиться у шкільному музеї «Пам'ять».

Розпочались урочистості у шкільній актовій залі хвилиною мовчання, в пам'ять за тими, хто не дожив до сьогодення. 

«День партизанської слави відзначається як данина поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи свого життя», - зазначила заступник директора з виховної роботи Ірина Василівна Зубрієнко, відкриваючи захід.

Голова Солом’янської районної організації ветеранів міста Києва генерал-лейтенант Борис Дмитрович Парафєйніков гучно та бадьоро привітав присутніх, подякував директору Наталії Сергіївні Лазебник, педагогічному колективу школи за щорічну організацію теплих зустрічей ветеранів Великої Вітчизняної війни і молоді, за патріотичне виховання молодого покоління. «Хто не знає свого минулого, той не має майбутнього. Про бойові подвиги героїв партизанської війни, їхнє героїчне життя ми дізнаємося сьогодні тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури», - сказав генерал.

Своїми спогадами про «партизанське» дитинство поділилась учасник бойових дій - Дроздова Ольга Володимирівна, адже підпільну діяльність розпочала у 7 річному віці.      

Лунали вірші та пісні на воєнну тематику, вітання і побажання ветеранам здоров’я та незламної сили духу.

Наприкінці заходу відбулось покладання квітів до пам’ятної дошки «Партизанам підпільникам» у шкільному музеї та світлини з шановними ветеранами.

Після завершення районних заходів ветерани - герої підпільного руху долучилися до загальноміських заходів, що проходили у парку Партизанської Слави.

Щороку 22 вересня у День партизанської слави Солом’янський район вшановує своїх героїв партизанського та підпільного рухуЩороку 22 вересня у День партизанської слави Солом’янський район вшановує своїх героїв партизанського та підпільного рухуЩороку 22 вересня у День партизанської слави Солом’янський район вшановує своїх героїв партизанського та підпільного рухуЩороку 22 вересня у День партизанської слави Солом’янський район вшановує своїх героїв партизанського та підпільного рухуЩороку 22 вересня у День партизанської слави Солом’янський район вшановує своїх героїв партизанського та підпільного рухуЩороку 22 вересня у День партизанської слави Солом’янський район вшановує своїх героїв партизанського та підпільного руху
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений