Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

04-11-2015 У Солом’янській райдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками ОСНів (фоторепортаж події)
У Солом’янській райдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками  ОСНів

04 листопада у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації (просп. Повіторофлотський, 41, каб.435) відбулась робоча зустріч з керівниками органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва, а саме: «Комітет мікрорайону «Рідна оселя» - Григоренко О.Г., «Комітет мікрорайону «Відрадний» - Фоліна Т.О., «Будинковий комітет «Вулиця Городня,7, вулиця Докучаєвська,12» - Боклан М.С. та «Будинковий комітет «Вулиця Грінченка,7,8» - Пустовойтової В.М.

У ході заходу обговорено основні положення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

З роз’ясненнями виступила начальник відділу  з ЖБК, ОСББ та відомчим житловим фондом району управління житлово-комунального господарства Солом’янської райдержадміністрації Ганна Яресько.

Наприкінці зустрічі начальник  відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Тетяна Кулікова акцентувала увагу керівництва ОСН-ів району щодо порядку проведення звітно-виборних конференцій.

У Солом’янському районі обговорили Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» з керівниками ОСНівУ Солом’янському районі обговорили Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» з керівниками ОСНівУ Солом’янському районі обговорили Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» з керівниками ОСНівУ Солом’янському районі обговорили Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» з керівниками ОСНів
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений