Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

18-03-2016 Соціальний захист
Соціальний захист

17 березня 2016 року в приміщенні Солом’янського районного центру зайнятості (далі - центр) відбувся спільний захід соціальних партнерів, присвячений питанням соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. В семінарі взяли участь представники центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва (далі - управління), управління соціального захисту населення Солом’янського району м. Києва (далі - УПСЗН) та Солом'янського районного в м. Києві центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.

Зустріч розпочала заступник начальника відділу активної підпримки безробітних центру Ірина Неприлюк. Вона розповіла про послуги, які надає служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам (далі - ВПО).

Представник УПСЗН Вікторія Козаченко розповіла ВПО про основні проблеми з якими зустрічаються вимушені переселенці на новому місці та шляхи їх вирішення. Пані Вікторія ознайомила учасників з процедурою оформлення матеріальної допомоги даній категорії осіб.

В ході семінару представник Солом’янського районного в м. Києві центру соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді Оксана Галась  повідомила, що центр соцслужб надає соціально-психологічну підтримку ВПО. Так переселенцям надаються консультації юриста, психолога, соціального працівника, інформація про місця можливого тимчасового проживання сімей з дітьми, а також базові гуманітарні набори.

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян управління Тетяна Паламарчук ознайомила присутніх з переліком документів, необхідних для переведення пенсійної справи вимушених переселенців, а також із процедурою виплати.

Крім того учасникам було роз'яснено про переваги користування web-порталом Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) та про можливість отримання фахових консультації на сторінках видань "Вісник Пенсійного фонду України" та "Пенсійний кур'єр".

Слухачам семінару був розданий інформаційно-роз’яснювальний матеріал.

Наприкінці зустрічі фахівці надали відповіді на запитання учасників.

Вся інформація