Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

01-12-2014 До уваги переселенців
До уваги переселенців

Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва повідомляє про умови продовження виплати  пенсій тимчасово переміщеним особам з 01.01.2015 р. 

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції», відповідно до якої призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст. 2296).

Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам до набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до  31 грудня 2014 р. такої довідки.

Вся інформація

Корупція має бути помічена