Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

04-02-2015 Київський міський голова поспілкувався з переселенцями з зони АТО
Київський міський голова поспілкувався з переселенцями з зони АТО

Київський міський голова Віталій Кличко поспілкувався з переселенцями з зони АТО, які транзитом перебувають на залізничному вокзалі у Києві.

«Зараз на вокзалі знаходяться переселенці, які приїжджають до Києва і перебувають тут транзитом. Ці люди втратили все – домівки, речі, документи. Деякі втратили родичів. Їх лякає невідомість. Вони їдуть в нові незнайомі місця. І для них дуже важливо в цей важкий час отримати необхідну підтримку і допомогу», – сказав Віталій Кличко.

Він подякував керівництву Південно-Західної залізниці, яка допомагає столичній владі надавати переселенцям можливість відпочити і отримати необхідну допомогу в стінах київського вокзалу.

«Ми намагаємося зробити все, що від нас залежить. Тут люди отримують харчування, необхідні речі, обслуговування, допомогу, зокрема, психологічну, в разі необхідності. І звідси їх відправляють в різні регіони України, де переселенці отримають тимчасове житло. Я дуже вдячний волонтерам, які долучаються до цієї допомоги», – зауважив Київський міський голова.

Відповідаючи на запитання, про що мер Києва спілкувався з переселенцями, Кличко зазначив: «Ми поговорили про їхні проблеми, записав деякі прохання. Будемо намагатися вирішувати побутові питання.

На жаль, це проблема не однієї сім’ї, а тисяч людей. Головне завдання на сьогодні – зробити все, щоб  якомога швидше на нашій українській землі настав мир», – підкреслив Віталій Кличко.

Вся інформація