Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

16-02-2015 Підтримка соціальних партнерів
Підтримка соціальних партнерів

Минулого тижня, для осіб, які вимушено переселились із зони проведення антитерористичної операції (АТО), представниками управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва (далі управління), Солом’янського районного центру зайнятості (далі центр) і представник від управління праці та соціального захисту населення Солом’янського району м. Києва (далі УПСЗН), в приміщенні центру, було проведено семінар. 

Захід був присвячений питанням працевлаштування вимушених переселенців із зони проведення АТО, взяття на облік та виплата допомоги; змінам норм законодавства з 01.01.2015 року; надання управлінням електронних послуг управлінням та консультацій за допомогою Skype.

З особливостями працевлаштування відвідувачів семінару ознайомила головний спеціаліст відділу профоріентаційної роботи центру - Хіменко О.О..

Головний спеціаліст відділу обслуговування та розгляду звернень громадян управління – Хамула О.Ю. розповіла про перелік документів необхідних для призначення пенсій та переведення  пенсії вимушених переселенцям із зони АТО, про зміни в пенсійному законодавстві з 01 січня поточного року. А також надала відповіді на додаткові питання відвідувачів: достовірність запистів в трудових книжках, зокрема відсутності записів про звільнення з підприємства, а також можливість підтвердження страхового стажу та сплати внесків в разі ліквідації підприємтва чи втрати трудової книжки.

З інформацією стосовно взяття на облік, оформленні допомог та переліком необхідних докуменів слухачів семінару ознайомила начальник відділу соціальних гарантій та компенсацій УПСЗН - Горяко О.Є.

В ході проведення заходу відвідувачам було надано інформаційні листівки та буклети управління стосовно призначення, перерахунку та переведення пенсії (в т.ч. із зони проведення АТО); оподаткування пенсії; надання управлінням електронних послуг управлінням та можливаості одержання консультацій за допомогою Skype. 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений