Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

16-02-2015 Підтримка соціальних партнерів
Підтримка соціальних партнерів

Минулого тижня, для осіб, які вимушено переселились із зони проведення антитерористичної операції (АТО), представниками управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва (далі управління), Солом’янського районного центру зайнятості (далі центр) і представник від управління праці та соціального захисту населення Солом’янського району м. Києва (далі УПСЗН), в приміщенні центру, було проведено семінар. 

Захід був присвячений питанням працевлаштування вимушених переселенців із зони проведення АТО, взяття на облік та виплата допомоги; змінам норм законодавства з 01.01.2015 року; надання управлінням електронних послуг управлінням та консультацій за допомогою Skype.

З особливостями працевлаштування відвідувачів семінару ознайомила головний спеціаліст відділу профоріентаційної роботи центру - Хіменко О.О..

Головний спеціаліст відділу обслуговування та розгляду звернень громадян управління – Хамула О.Ю. розповіла про перелік документів необхідних для призначення пенсій та переведення  пенсії вимушених переселенцям із зони АТО, про зміни в пенсійному законодавстві з 01 січня поточного року. А також надала відповіді на додаткові питання відвідувачів: достовірність запистів в трудових книжках, зокрема відсутності записів про звільнення з підприємства, а також можливість підтвердження страхового стажу та сплати внесків в разі ліквідації підприємтва чи втрати трудової книжки.

З інформацією стосовно взяття на облік, оформленні допомог та переліком необхідних докуменів слухачів семінару ознайомила начальник відділу соціальних гарантій та компенсацій УПСЗН - Горяко О.Є.

В ході проведення заходу відвідувачам було надано інформаційні листівки та буклети управління стосовно призначення, перерахунку та переведення пенсії (в т.ч. із зони проведення АТО); оподаткування пенсії; надання управлінням електронних послуг управлінням та можливаості одержання консультацій за допомогою Skype. 

Вся інформація