Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

07-10-2015 Для вимушено переміщених осіб
Для вимушено переміщених осіб

Днями в приміщенні Солом’янського районного центру зайнятості (далі центру) відбувся семінар, присвячений питанням працевлаштування, призначення (перерахунку, переведення) пенсій та наданню соціальних послуг вимушено переміщеним особам.

6 жовтня відбувся семінар, на якому головний спеціаліст відділу соціальної роботи Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі ЦСССДМ) - Татарінова Лариса Анатоліївна розповіла про послуги, що надаються в ЦСССДМ вимушено переміщеним особам, членам їх сімей, в т.ч. допомогу при влаштуванні дітей до дитячих садочків, шкіл та вищих навчальних закладів.

Про особливості та перелік документів необхідних для призначення (перерахунку, переведення) пенсії, розповіла заступник начальника відділу з обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва (далі управління) - Хамула Олена Юріївна.

Головний спеціаліст сектору організаційно-інформаційної роботи управління - Зазірська Олена Сергіївна, повідомила присутніх про можливість одержання консультацій за допомгою Skype, про електронні послуги, що надаються  Пенсійним фондом України, а також про можливість реєстрації та переваги користуванням web-порталом.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 р. №401 “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування” для забезпечення покращання якості та оперативності обслуговування громадян щодо надання електронних послуг Фонду, було запроваджено web-портал надання електронних послуг.

Звернувшись до послуг, які надаються через web-портал, користувачі зможуть:

  • отримати інформацію з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян)

- перелік страхувальників, які подавали по Вам відомості до системи персоніфікованого обліку;

- за кожний місяць, починаючи з 2000 року, по кожному зі страхувальників: сума заробітку, з якої сплачені страхові внески, кількість страхового стажу,  відмітка  про сплату єдиного соціального внеску;

- загальні показники за кожний рік, помісячно: загальна сума заробітку, з якого сплачені страхові внески (усього та в межах максимальної величини), страховий стаж;

- відомості про спеціальний (пільговий) стаж, та відомості про стаж, який зараховується без сплати страхових внесків (БСВ), по страхувальниках і по роках.

  • отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії;
  • ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями;
  • сформувати запити на попередню підготовку документів
  • подати  звернення
  • записатись на прийом до фахівців Фонду
  • отримати інформацію про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Для отримання більш детальної інформації та реєстрації на web-порталі Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в Солом’янському р-ні м. Києва, за адресами:

03067, м. Київ, пров. Західний, 4, к.102, т. 457-11-76 або

03151, м. Київ, вул. Керченська, 5а, к.107, т. 244-78-11.

Після виступів, фахівцями надавались вичерпні відповіді на запитання присутніх, а також надано інформаційні матеріали із вищезазначених питань. 

Вся інформація