Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

16-11-2015 Для внутрішньо переміщених осіб
Для внутрішньо переміщених осіб

Днями представниками управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва (далі управління), управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (далі УПСЗН) та Солом’янського районного центру зайнятості (далі центр) в приміщенні центру, було проведено семінар, присвячений питанням працевлаштування, призначення (перерахунку, переведення) пенсій та наданню соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам. 

На семінарі, після вступного слова заступника начальника відділу активної підтримки безробітних центру – І. Неприлюк, слово взяла головний спеціаліст відділу призначення допомог та компенсацій УПСЗН    В. Козаченко. Вона розповіла як відбувається призначення, подовження виплат державних допомог та компенсаційних виплат, а також які документи необхідні для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Про перелік документів необхідних для первинного призначення пенсій та переведення пенсійних справ внутрішньо переміщених осіб, про набуття та порядок зарахування страхового стажу, а також про зміни в пенсійному законодавстві стосовно підвищення пенсійного віку на 5 років для жінок повідомила начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 1 управління Н. Триполітова. До того ж, вона розповіла присутнім, що з 01 січня 2016 року для призначення пенсії будуть використовуватися тільки дані про заробіток, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру. Крім того вона проінформувала слухачів семінару про необхідність звернення для виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам до публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” з метою відкриття поточних рахунків.

Наприкінці семінару, фахівцями надавались вичерпні відповіді на запитання присутніх, а також надано інформаційні листівки стосовно перспективи запровадження накопичувальної пенсійної системи, надання електронних послуг, користування веб-порталом Пенсійного фонду України, консультації за допомогою Skype та можливості отримання актуальної інформації в сфері пенсійного забезпечення з друкованих видань Пенсійного фонду України.

Вся інформація

Корупція має бути помічена