Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Я маю право! Юстиція на кожен день

09-10-2018 Головне територіальне управління юстиції у місті Києві інформує
Головне територіальне управління юстиції у місті Києві інформує

8 жовтня, з нагоди відзначення дня юриста України, у Будинку офіцерів відбувся фінал Турніру на Кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві, який проводиться вже четвертий рік поспіль.

Проведення Турніру стало доброю традицією для столичної юстиції та закладів вищої освіти. Це - довгочікувана подія як для студентів, так і для столичної юстиції. Підготовка до заходу тривала 9 місяців.

Попередні етапи змагання були наповнені духом перегонів. 16 команд та сотні студентів взяли участь у Турнірі. Конкурсний відбір стартував ще в травні 2018 року. За цей час команди не тільки показали свої вміння та знання, а й отримали безцінний досвід у командній роботі та ознайомились із завданнями органів юстиції. Учасники знімали короткометражні фільми, писали твори, брали участь у флеш-мобах та конкурсах.

У фіналі змагались чотири команди, а саме: Національної академії внутрішніх справ України "Юстиніан", Міжнародного університету розвитку людини "Україна" "Мисливці за розумом", Академії адвокатури України (офіційна сторінка) "Ad Gloriam", Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана "Ad Gloriam".

Переможець був визначений у ході брейн-рингу, котрий став справжнім батлом між командами. Найкращими за кількістю балів виявилась команда Національної академії внутрішніх справ "Юстиніан". Саме вони отримали Кубок столичної юстиції.

До складу журі ввійшли: головуючий – начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко; заступник голови журі - Віталій Гдичинський, голова координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві; Андрій Балицький – заступник генерального директора комунального підприємства Київської обласної ради «Готово»; Світлана Мороз – керуючий партнер юридичної компанії «Діктум»; Юлія Лабутіна– приватний нотаріус міста Києва.

Традиційно фіналістів Кубку вітали творчими подарунками – вокалом та танцями від студентських колективів. Родзинкою цьогорічного Турніру стало нагородження команд-вболівальників, котрі за аплодисменти та підтримку своїх фаворитів отримали Кубок вболівальників. Перемога дісталась команді Академії адвокатури України. 

Голова журі Станіслав Куценко вручив почесний Кубок ГТУЮ – 2018 переможцям та привітав із завершенням Турніру. «Щиро вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті та йти в ногу з часом. Запрошую молодих правників долучитись до нашої дружньої команди юстиції. Бажаю вам плідної роботи та успіхів надалі у зміцненні законності та правопорядку», - зазначив Станіслав Куценко.

Також очільник столичної юстиції за результатами конкурсів обере найактивнішого, учасника, який ще зі студентських лав стане радником керівника Головного територіального управління юстиції у місті Києві та зможе реалізовувати свої ідеї у життя. ть участь у цій загальноєвропейській добровільній ініціативі. Торік Київ уперше взяв участь у даній ініціативі на здобуття відзнаки «12 зірок» – найвищої відзнаки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. 

За інформацією old.kyivcity.gov.ua 

Вся інформація

Корупція має бути помічена