Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Я маю право! Юстиція на кожен день

22-11-2018 До 2 грудня 2018 року триває прийом есе школярів на міський конкурс
До 2 грудня 2018 року триває прийом есе школярів на міський конкурс

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок прийому робіт на Київський міський конкурс учнівських есе з теми: «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни» для учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

Для участі в конкурсі необхідно до 2 грудня 2018 року (включно) заповнити онлайн-заявку на участь за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/LrnUqSYxhpCTnAkt1 та надіслати текст есе на електронну пошту: kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

Есе повинно відповідати таким критеріям:

  • актуальність;
  • оригінальність викладу;
  • наявність тези;
  • аргументів, які підтверджують або спростовують тезу;
  • логічність та послідовність думок;
  • індивідуальність висновків.

Есе має бути виконано у текстовому редакторі Word (14 кегль шрифту; 1,5 інтервал шрифту; Times New Roman; поля: зверху – 2, знизу – 2, зліва – 2, справа – 2; колір шрифту – чорний; нумерація сторінок – зверху в правому боці) та не перевищувати 2 сторінок формату А4.

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Фіналістами Конкурсу нагороджуються Дипломами фіналістів Конкурсу. Учасники, які зайняли призові місця нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та цінними подарунками.

Вся інформація