Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

07-12-2015 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 30.11.15 по 06.12.15 р.

30 листопада перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

30 листопада у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про стан роботи внутрішньобудинкових систем централізованого опалення у житлових будинках Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан оплати за надані житлово-комунальні послуги населенням Солом’янського району міста Києва;
- про рейтингову оцінку діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про проект бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”..
За підсумками наради надано відповідні доручення.

30 листопада у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

30 листопада у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Данилюк О.І., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про незадовільну температуру опалення у житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про стан прибирання прибудинкової території;
- про стан укладання та ремонт асфальтного покриття на прибудинковій території;
- про питання нарахування плати (розрахунки) за централізоване опалення.
За підсумками наради надано доручення.

30 листопада у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 408) відбулось засідання за круглим столом на тему: „Про виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомних сім’ях Солом’янського району міста Києва. Реалії, труднощі, шляхи вдосконалення”. Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брали участь: працівники служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Обговорювались питання:
- про законодавство України щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
- про проблеми навчання прийомних батьків;
- про розвиток особистісних відносин у прийомних сім’ях між батьками і дітьми;
- про значення особистого прикладу і авторитету батьків у вихованні дітей;
- про проблеми виховання та навчання, стосунки біологічних та рідних дітей;
- про моральне, фізичне, естетичне, статеве виховання дітей;
- про створення умов для надання психологічної, медичної та педагогічної допомоги;
- про систему соціальної адаптації.

30 листопада перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Кінцевої, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. За підсумками об’їзду було надано доручення.

01 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

01 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 901 (вул. Єреванська, 3-а). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 901, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

01 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 1”, комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 2” та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М., директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” Зацеркляна В.А.
Розглянуто питання:
- про стан виконання протоколу доручень, напрацьованого під час наради 24.11.2015;
- про нормативно-правові акти з питань вдосконалення організації медичної допомоги людям, які живуть з вірусом імунодефіциту;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

01 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

01 грудня у приміщенні спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка (вул. Кавказька, 10) відбулось лекція-бесіда з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Організацію заходу забезпечували: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., директор спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка Кисіль Т.В. У нараді брали участь вчителі та учні старших класів спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка.
Під час наради розглянуто питання:
- про офіційну статистику поширення синдрому набутого імунного дефіциту;
- про міжнародні та урядові програми щодо боротьби з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу;
- про реалізацію Глобальним фондом з боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією проекту „Подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні”;
- про підвищення глобальної обізнаності про ВІЛ/СНІД і демонстрацію міжнародної солідарності перед пандемією;
- про догляд за хворими людьми в країнах з високою поширеністю цієї хвороби;
- про Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику.
Загальна кількість присутніх - 65 осіб.

01 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Орлятко” (вул. Єреванська, 3) відбулась нарада з питання: „Про насилля в сім’ї як соціальну проблему”. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заході брали участь: педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про сутність і зміст понять - насильство й сім’я;
- про домашнє насильство як проблему суспільства;
- про види проявів сімейного насильства;
- про психологічне насильство та засоби його визначення;
- про проблеми жорстокого поводження з дітьми у сім’ї, причини та наслідки насильства;
- про соціальні проблеми насильства та способи його вирішення;
- про методи соціальної роботи з жертвами сімейного насилля.
Загальна кількість присутніх - 40 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

01 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь члени комісії: завідувач сектора з питань захисту прав дітей служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ковальова Л.М., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві Криценко В.Д., державний нотаріус дев’ятої Київської нотаріальної контори Шарафетдінова Н.В., мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання розглянуто питання:
- про розгляд заяв неповнолітніх дітей щодо надання дозволу на відмову від прийняття спадщини, що залишилась після смерті батька;
- про надання висновку до суду по справі щодо встановлення регламенту побачень батька з малолітнім сином;
- про надання висновку до суду по справі щодо визначення місця проживання малолітніх дітей;
- про визначення форми влаштування неповнолітньої дитини та призначення піклувальника;
- про надання дозволу на медичне обстеження дитини, яка перебуває у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей № 1;
- про розгляд питань щодо позбавлення батьківських прав;
- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
- про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
За підсумками засідання комісії підготовлений протокол.

02 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

02 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. провела нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

02 грудня на території Солом’янського району міста Києва проведено профілактичний рейд „Діти вулиці”. У заході брали участь: головний спеціаліст відділу з питань організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шарудило Т.В. та фахівець з соціальної роботи Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришевський А.М. Під час рейду було обстежено житлово-побутові умови дітей, які знаходяться на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, розглянуто заяви громадян щодо виконання батьківських обов’язків. За результатами рейду підготовлені акти обстеження.

02 грудня у приміщенні Солом’янського районного в місті Києві територіального центру соціального обслуговування населення (бульв. Лепсе Івана, 83-а) відбулась концертна програма для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Організацію заходу забезпечили: начальник управління праці та соціального захисту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., директор Солом’янського районного в місті Києві територіального центру соціального обслуговування населення Вітавська Г.П. У заході брали участь підопічні територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва. Присутні переглянули святкову концертну програму за участю самодіяльних художніх колективів Солом’янського районного в місті Києві територіального центру соціального обслуговування населення. Загальна кількість учасників заходу - 65 осіб.

02 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

02 грудня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

02 грудня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва. у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

02 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

02 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Леваневського та вулиці Слов’янської прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. За підсумками об’їзду було надано доручення.

03 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

03 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: заступник начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо стану виконання показників бюджету міста Києва на 2015 рік та надання пропозицій до проекту бюджету міста Києва на 2016 рік. За підсумками наради надано відповідні доручення.

03 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 902 (вул. Волинська, 4-а). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 902, перевірено стан прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

03 грудня у приміщенні Солом’янського районного в місті Києві територіального центру соціального обслуговування населення (вул. Волинська, 2) відбулась концертна програма для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Організацію заходу забезпечили: начальник управління праці та соціального захисту Лактіонова Т.Ю. та директор Солом’янського районного місті Києві територіального центру соціального обслуговування населення Вітавська Г.П. Присутні переглянули святкову концертну програму за участю самодіяльного художнього ансамблю „Синєвір” Солом’янського районного в місті Києві територіального центру соціального обслуговування населення. Загальна кількість учасників заходу - 60 осіб.

03 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Данилюк О.І., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Ніконову І.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 9, напрацьованих під час наради 05.03.2015;
- про підготовку інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Новицькому Д.Ю. щодо стану виконання протоколу доручень № 003/204, напрацьованих 26.11.2015 під час засідання оперативного міського штабу з питання стану готовності міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років;
- про підготовку інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Ніконову І.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 16, напрацьованих під наради з питань життєдіяльності міста Києва 15.05.2015;
- про підготовку інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю.В. щодо чисельності учасників антитерористичної операції, яких взято на облік та видано путівку згідно бюджетної програми „Забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням“;
- про стан виконання протоколу доручень № 003/103, напрацьованих під час наради у заступника голови Київської міської державної адміністрації Пнателеєва П.О. 28.05.2015 з питання погашення заборгованості перед ПАТ „Київенерго“.
За підсумками наради надані доручення.

03 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд території комунального некомерційного підприємства „ Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” (вул. Солом’янська, 17). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах біля лікувально-профілактичного закладу.

03 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання „Шанс ” (вул. Островського, 14-а) відбулось відкриття виставки малюнків гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заході брали участь: педагоги-організатори, гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Ровесник“, Лідер”, „Шанс“, „Червоні вітрила“, „Райдуга“, „Полум’я“. Під час заходу презентовано творчі роботи, які вразили присутніх різнобарв’ям талантів, творчими фантазіями, самобутністю. Кожний малюнок просякнутий важливою та болючою темою, розумінням того, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема, закликами до соціальної терпимості. Загальна кількість учасників заходу - 83 особи.

03 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІV кварталі 2015 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва, представники генеральної підрядної організації. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: Липківського Василя Митрополита, 16-а. За підсумками наради надано відповідні доручення.

04 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

04 грудня на вулиці Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (130 машин).

04 грудня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (57 машин).

04 грудня у приміщенні загальноосвітньої школи № 74 (вул. Смоленська, 4) начальник відділу по організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Троценко Н.М провела перевірку стану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стану організації профілактичної роботи. У заході брала участь директор середній загальноосвітній школі № 74 Марушевська О.О. Під час перевірки було обстежено умови утримання, виховання, проживання, харчування, забезпечення активного дозвілля вихованців дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної та є учнями середньої загальноосвітньої школи № 74. За результатами перевірки складено довідку обстеження.

04 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

04 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд амбулаторії загальної практики/сімейної медицини, яку відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресою: вул. Шепелєва, 14. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

04 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

04 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 435) начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В. провела зустріч з громадськістю Солом’янського району міста Києва з питання впровадження механізмів децентралізації в Україні. У заході брали участь: голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І., голова органу самоорганізації населення „Комітет мікрорайону „Рідна Оселя” Григоренко О.Г., голова органу самоорганізації населення „Комітет мікрорайону „Грушківський” Кваша С.Н., голова органу самоорганізації населення „Комітет мікрорайону „Совки” Редько К.М. За результатами зустрічі були надані доручення.

04 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення на вулиці Донській, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. За підсумками об’їзду було надано доручення.

05 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

05 грудня за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (274 машини).

05 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Кишинівської та вулиці Можайської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. За підсумками об’їзду було надано доручення.

Протягом тижня у бібліотеках Солом’янського району міста Києва проведено заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом:
- прес-викладка на тему: „СНІД: дослівно про проблему” (вул. Шепелєва, 13, бібліотека імені О. Гончара);
- виставка-попередження на тему: „Хвороба безвідповідальності - СНІД“ (вул. Освіти, 14-а, Центральна районна бібліотека імені Ф. Достоєвського);
- профілактичний урок на тему: „Що ми знаємо про СНІД?” (просп. Відрадний, 14/45, бібліотека № 13).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений