Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

14-12-2015 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 07.12.15 по 13.12.15 р.

07 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

07 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про безпеку громадян та захист найважливіших об’єктів інфраструктури Солом’янського району міста Києва;
- про санітарний стан та благоустрій території Солом’янського району міста Києва;
- про рейтингову оцінку діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про проект бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік;
- про стан надання соціальних послуг населенню Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

07 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

07 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру опалення у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан роботи ліфту в житловому будинку;
- про стан роботи циркулярної системи у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

07 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Метробудівської та вулиці Чумака Василя, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

08 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

08 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

08 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1”, комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М., директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” Зацеркляна В.А.
Розглянуто питання:
- про стан виконання протоколу доручень, напрацьованого під час наради 01.12.2015;
- про стан медичного забезпечення хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та туберкульоз;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

08 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

08 грудня у приміщенні гімназія „Міленіум” № 318 (вул. Пулюя Івана, 3-б) проведено інструктивно-методичний семінар на тему: „Про підготовку та проведення моніторингового дослідження „Комунікативні уміння й навички з української мови учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів”. Організацію заходу забезпечували: заступник начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор гімназія „Міленіум” № 318 Порох Л.С. У семінарі брали участь заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про завдання школи на новому етапі нашої історії - запобігання фізичному і моральному виродженню учнівської молоді, її бездуховності;
- про чинники, що впливають на формування комунікативної компетентності учнів початкової школи;
- про найбільший вплив родини на формування культури мовлення учня початкової школи;
- про учителя літературної української мови як зразок для наслідування учнями;
- про обмежений словниковий запас та логопедичні проблеми учнів початкових класів;
- про формування мовленнєвих умінь і навичок молодших школярів в умовах ситуативного навчання;
- про комунікативний підхід до вивчення не тільки української мови, а й інших дисциплін у початкових класах як чинник формування мовної особистості, а відтак і конструювання змісту неперервної мовної освіти.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 37 осіб.

08 грудня у приміщенні підлітковий клуб за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Орлятко” (вул. Єреванська, 3) відбулась нарада з питання: „Про злочинність та правопорушення серед дітей та молоді. Відповідальність за їх скоєння.” Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заході брали участь: педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про основні причини вчинення неповнолітніми протиправних дій;
- про підвищення рівня просвітницької роботи з батьками;
- про навчання дітей і молоді основам безпеки в Інтернеті;
- про моніторинг стану злочинності серед неповнолітніх, аналіз отриманих даних і вчасне реагування на негативні явища у молодіжному середовищі;
- про напрями, форми та методи профілактики правопорушень;
- про упровадження просвітницької діяльності, спрямованої на формування негативного ставлення до протиправних діянь, використання інтерактивних педагогічних технологій щодо підвищення моральності та правової культури.
Загальна кількість присутніх - 35 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

09 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

09 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.

Розглянуто питання:
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

09 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) проведено семінар на тему: „Про охорону праці”. Організацію заходу забезпечила завідувач сектора з питань охорони праці Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Римар-Щербина О.В. У заході брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., керівники структурних підрозділів адміністрації, директор навчального центру малого приватного підприємства „Будкваліфкадри“ Кунгурова О.В. Семінар провів викладач навчального центру малого приватного підприємства „Будкваліфкадри“ Харченко В.І.
Розглянуто питання:
- про показники оцінки рівня травматизму в країнах світу;
- про нормативно-правову базу щодо охорони праці;
- про Закон України „Про охорону праці“;
- про державну політику в галузі охорони праці;
- про фінансування охорони праці;
- про економічні методи управління охороною праці;
- про навчання та перевірку знань працюючих з охорони праці;
- про інструктажі з охорони праці.
- про організацію та забезпечення функціонування системи управління охороною праці в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.
Загальна кількість присутніх - 22 особи.

09 грудня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва. у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

09 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

09 грудня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

09 грудня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

09 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Тупикова Генерала, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

10 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

10 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Лепсе Івана, 23-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

10 грудня у приміщенні спеціалізованої школи - дитячого садку I ступеня „Золотий ключик” (вул. Пулюя Івана, 3-а) відбулось засідання творчої майстерні „Майстер-клас” на тему: „Про особливості індивідуального підходу до учнів у навчально-пізнавальній діяльності”. Організацію заходу забезпечували: заступник начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор спеціалізованої школи - дитячого садка I ступеня „Золотий ключик” Демченко Л.В. У семінарі брали участь учителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про передумови навчальної діяльності учня;
- про процес засвоєння знань і способів діяльності учнями;
- про комплекс мотивів, які спонукають і спрямовують пізнавальну діяльність учнів;
- про основні прийоми стимулювання учнів у навчально-виховному процесі;
- про сталі індивідуальні риси особистості як важливий аспект гуманізації навчання й виховання;
- про шляхи та засоби реалізації індивідуального підходу.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 43 особи.

10 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд території комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” (вул. Гарматна, 36). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах біля лікувально-профілактичного закладу.

10 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., завідувач сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Некоз С.В., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю.В. щодо стану виплати заробітної плати на комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва;
- про підготовку інформації директору Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Репіку В.М. щодо стану освоєння коштів на об’єктах капітального будівництва, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2015 рік;
- про підготовку інформації директору Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Репіку В.М. щодо проведення засідань балансових комісій за результатами фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств за 9 місяців 2015 року;
- про стан виконання протокольного доручення, напрацьованого під час наради у першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації 04.12.2015 з питання доопрацювання спільного рішення по формуванню загонів оборони, роти охорони, їх розміщення тощо;
- про підготовку інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю.В. щодо забезпечення проведення заходів, спрямованих на гідне вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
За підсумками наради надані доручення.

10 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., заступник начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо стану виконання показників бюджету міста Києва на 2015 рік та надання пропозицій до проекту бюджету міста Києва на 2016 рік. За підсумками наради надано відповідні доручення.

10 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) відбувся короткостроковий семінар на тему: „Реалізація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу з питань кадрової роботи та державної служби Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шелокова Н.В. та начальник організаційного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шатохіна В.В. У заході брали участь: заступник керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, начальник навчально-організаційного відділу Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Мошківська Ю.В. Семінар провела доцент кафедри міжнародної економіки економічного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, кандидат економічних наук Середа В.І.
Розглянуто питання:
- про передумови формування Європейської інтеграції;
- про основні угоди Європейського Союзу;
- про стадії економічної інтеграції;
- про етапи розвитку Європейського Союзу;
- про внутрішній рух Європейського Союзу;
- про критерії щодо кандидатів для вступу до Європейського Союзу;
- про сфери спільної політики Європейського Союзу;
- про основні органи Європейського Союзу.
Загальна кількість присутніх - 30 осіб.

10 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІV кварталі 2015 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва, представники генеральної підрядної організації. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Сурикова, 3. За підсумками наради надано відповідні доручення.

11 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

11 грудня на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Духіна О.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (215 машин).

11 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) проведено наукову конференцію на тему: „Амосовські читання” за ініціативи Асоціації серцево-судинних хірургів України та Державної установи „Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії медичних наук України”. У заході брали участь: виконуючий обов’язки директора Державної установи „Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України“, член-кореспондент НАМН України, профессор Лазоришинець В.В., фахівці з серцево-судинної хірургії медичних закладів України, науковці суміжних галузей.
Розглянуто питання:
- про форсайт економіки України у середньостроковому і довгостроковому часових горизонтах;
- про проблему інтелектуальної власності в Україні;
- про історіяю розвитку рентгенендоваскулярної хірургії в Україні;
- про надання кардіохірургічної допомоги і трансплантації серця в Республіці Білорусь;
- про сучасний рівень медичних інформаційних технологій, що започатковані Амосовим М.М.

11 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

11 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: просп. Червонозоряний, 2, просп. Повітрофлотський, 40-а. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

11 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

11 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) проведено нараду з питання: „Про попередження насильства у сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, напрацювання ефективних шляхів їх подолання”. Організацію заходу забезпечували: заступник начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У нараді брали участь: працівники служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про сутність та особливості феномену жорстокого поводження з дітьми;
- про роль освітян у попередженні насильства в сім’ї щодо дітей;
- про нормативно-правове забезпечення попередження жорстокого поводження з дітьми;
- про види та індикатори насильства щодо дітей та шляхи їхнього виявлення;
- про профілактичну роботу вчителя із запобігання насильству і жорстокому поводженню з дітьми;
- про зміст та форми соціально-педагогічної роботи з дитиною, що постраждала від насильства, а також її сім’єю.
Загальна кількість присутніх - 38 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

11 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення проспекту Комарова Космонавта, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ньому. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

12 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

12 грудня за адресою: вул. Волгоградська, 10 - на відрізку від вулиці Волгоградської до вулиці Неходи Івана відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (113 машин).

12 грудня на провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ситник К.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (39 машин).

12 грудня проведено екскурсію до Михайлівського Золотоверхого монастиря (вул. Трьохсвятительська, 8) з нагоди Дня місцевого самоврядування. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В. та голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І. У заході брали участь: члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, представники органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва, працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Екскурсанти побували в музеї монастиря, де ознайомились з його історією, побачили давній зовнішній вигляд собору, будівельні матеріали, фрагменти фресок, зразки смальти зі стін підлоги. Серед інших цінних надбань музею - знахідки з археологічних розкопок, портрети київських митрополитів, українських гетьманів, настоятелів та подвижників монастиря, стародруки та богослужбові видання XVIII та XIX століть, пам’ятки і предмети богослужіння: хрести, лампади, твори іконопису, зразки священичого облачення, матеріали воєнної і повоєнної „одіссеї” михайлівських скарбів, які засвідчують і демонструють неоціненний духовний, естетичний та інтелектуальний потенціал Михайлівського Золотоверхого монастиря. Також відвідали храми обителі: Собор святого Архістратига Михаїла, Приділ святої Великомучениці Варвари, Трапезний храм святого Апостола і Євангелиста Іоанна Богослова. Загальна кількість учасників екскурсії - 30 осіб.

12 грудня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Борщагівської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

12 та 13 грудня у приміщенні Центру культури та мистецтв Національного Авіаційного Університету (просп. Космонавта Комарова, 1) і в актовій залі Державного університету телекомунікацій (вул. Солом’янська, 7) відбувся IX Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль „Kiev Art Time“. У заході брали участь представники з Сумської, Дніпропетровської, Київської, Рівненської, Івано-Франківської та інших областей України. У конкурсі брали участь дитячі, юнацькі та дорослі вокальні і хореографічні колективи, а також індивідуальні виконавці. Наймолодшим учасникам змагань було 3 роки, найстаршим - 26 років. Почесним гостем конкурсу-фестивалю традиційно став народний артист України, професор Національного університету культури та мистецтв України, відомий хореограф Григорій Чапкіс. IX Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс - фестиваль „Kiev Art Time“ відбувся за підтримки керівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Благодійного фонду „Солом’янка“. Фестиваль проходить з 2011 року двічі на рік - у грудні до Дня Святого Миколая та у травні до Дня Європи.

Протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- загальносистемний день інформації на тему: „Демократія - це гарантія того, що нами керують не краще, ніж ми того заслуговуємо“ з нагоди Дня місцевого самоврядування - тематичні виставки, дискусійний майданчик, бесіди юриста (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- інформаційно-практичний день правових знань на тему: „Закон - це досконалість права“ з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини - інформаційні виставки, правові турніри, вікторини (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка - конкурс на тему: „Зимовий пейзаж“ (вул. Червонопартизанська, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка робіт учнів художнього відділення „Орігамі“ (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений