Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

21-12-2015 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 14.12.15 по 20.12.15 р.

14 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

14 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з виконуючим обов’язки першого заступника голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан утримання бюветів на території Солом’янського району міста Києва;
- про рейтингову оцінку діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про проект бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік;
- про впорядкування розміщення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан підготовки плану заходів з нагоди Новорічних свят;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

14 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

14 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру опалення у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про питання нарахування плати (розрахунки) за централізоване опалення;
- про встановлення лічильників на опалення у житловому будинку;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан роботи ліфту в житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

14 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Ватутіна та вулиці Гоголя, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. За підсумками об’їзду було надано доручення.

15 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

15 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) проведено семінар на тему: „Про безпеку бізнесу. Фінансова звітність і кадрова робота” за ініціативи громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб”. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і голова громадської організації „Всеукраїнський Бухгалтерський Клуб“ у м. Києві і Київській області Чепурова С.В. У заході брали участь бухгалтери підприємств, установ, організацій міста Києва.
Розглянуто питання:
- про аналіз змін законодавства України та останніх роз’яснень контролюючих органів;
- про реформу системи бухгалтерського обліку в державному секторі;
- про класифікатор професій;
- про річний перерахунок податку доходів з фізичних осіб;
- про доходи та витрати у фінансовій звітності та декларації з податку на прибуток за 2015 рік.
Виступили:
- експерт громадської організації „Всеукраїнський Бухгалтерський Клуб, сертифікований аудитор України, керівник департаменту бухгалтерського та податкового консалтингу ТОВ SCI-КОНСАЛТИНГ, кандидат економічних Наук Панченко І.А.;
- провідний експерт громадської організації „Всеукраїнська асоціація кадровиків“, головний редактор Журналу „Кадровик Онлайн“ Кравцов С.Г.
Учасникам семінару надано роз’яснення та рекомендації. Загальна кількість присутніх - 250 осіб.

15 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат). У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Коржик В.В., начальник відділу статистики у Солом’янському районі м. Києва Гейєр Л.І., начальник Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва Папіленкова Т.О., представники - відділу перевірок районного фонду соціального страхування по безробіттю при Солом’янському районному центрі зайнятості населення міста Києва, відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб Державної податкової інспекції у Солом’янському районі Головного управління ДФС у м. Києві, прокуратури Солом’янського району міста Києва, підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про стан погашення заборгованості із заробітної плати;
- про причини наявності заборгованості із заробітної плати;
- про вжиті невідкладні заходи щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та терміни остаточного погашення боргів із заробітної плати.
Загальна кількість присутніх - 17 осіб. За підсумками засідання комісії підготовлений протокол.

15 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Коржик В.В., начальник Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва Папіленкова Т.О., представники - прокуратури Солом’янського району міста Києва, підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про моніторинг рівня заробітної плати штатних працівників на підприємствах міста Києва за останніми статистичними даними;
- про причини низького рівня розміру середньої заробітної плати на окремих підприємствах Солом’янського району міста Києва та заходи, що вживаються з метою його підвищення.
Загальна кількість присутніх - 18 осіб. За підсумками засідання робочої групи підготовлений протокол.

15 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15-а). Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

15 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1”, комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М., директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” Зацеркляна В.А.
Розглянуто питання:
- про стан виконання протоколу доручень, напрацьованого під час наради 08.12.2015;
- про стан впровадження формулярної системи, організації фармакологічного нагляду, закупівлі й призначенні медикаментів та забезпечення якості ліків у закладах охорони здоров’я Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

15 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

15 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Орлятко” (вул. Єреванська, 3) відбулась нарада з питання „Туберкульоз - шляхи зараження та запобігання“. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заході брали участь: педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про епідемію туберкульозу в Україні та державну політику в сфері профілактики захворювання на туберкульоз;
- про джерело або резервуар туберкульозної інфекції;
- про складові епідемії туберкульозу;
- про діагностику туберкульозу;
- про профілактику туберкульозу;
- про порядок проведення обов’язкового профілактичного огляду певних категорій населення на виявлення туберкульозу.
Загальна кількість присутніх - 34 особи. За підсумками наради підготовлено протокол.

15 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь члени комісії: начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В., завідувач сектора з питань захисту прав дітей служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ковальова Л.М., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві Криценко В.Д., державний нотаріус дев’ятої Київської нотаріальної контори Шарафетдінова Н.В., мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання розглянуто питання:
- про доцільність повернення малолітнього, який перебуває під опікою бабусі, на виховання матері;
- про визначення форми влаштування малолітніх дітей та призначення опікуна над ними;
- про розгляд питань щодо позбавлення батьківських прав;
- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
- про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
За підсумками засідання комісії підготовлений протокол.

15 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) відбулось засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Проводив засідання голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І. У засіданні брали участь: члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, представники органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва, директор Центру сім’ї Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Мдзелурі Т.В. На початку засідання відбулось привітання та нагородження семи керівників органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва Грамотами громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за високий професіоналізм, активну громадську позицію, участь у реалізації інтересів територіальної громади та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.
Розглянуто питання:
- про підсумки зустрічі голів громадських рад при районних в м. Києві державних адміністраціях;
- про гендерну нерівність в професійній діяльності;
- про стан насилля серед мешканців Солом’янського району міста Києва;
- про участь у заходах з нагоди Новорічних свят.
Виступили: Шарафетдінов П.І., Мдзелурі Т.В. За підсумками засідання підготовлений протокол.

16 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

16 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

16 грудня на території Солом’янського району міста Києва виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва. у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

16 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

16 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) відбулись районні урочистості з нагоди святкування Дня працівників прокуратури, Дня працівників суду, Дня працівників державної виконавчої служби. Організацію забезпечила начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В. У заході брали участь: голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., працівники юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, голова Солом’янського районного суду міста Києва Шереметьєва Л.А., представники - прокуратури Солом’янського району міста Києва, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Апеляційного суду міста Києва, Солом’янського районного суду міста Києва, державної виконавчої служби Солом`янського районного управління юстиції у м. Києві. Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. привітав присутніх зі святами та нагородив працівників за досягнення високої майстерності в професійній діяльності, вагомий особистий внесок у суспільну працю на шляху розбудови правової держави Подякою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації - 23 особи, Грамотою голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації - 3 особи. Загальна кількість присутніх - 60 осіб.

16 грудня на території Солом’янського району міста Києва виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

16 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) відбувся День спеціаліста акушерства та гінекології. Семінар проводив головний акушер - гінеколог міста Києва, головний лікар пологового будинку № 5 міста Києва Макаренко М.В. У заході брали участь: головні лікарі та заступники головних лікарів пологових будинків міста Києва, завідувачі жіночих консультацій, лікарі та акушери - гінекологи медичних закладів міста Києва.
Розглянуто питання:
- про аналіз роботи Центру дитячої та підліткової гінекології Київської міської клінічної лікарні № 6;
- про перспективи розвитку акушерсько-гінекологічної допомоги на 2016 рік.
Учасникам семінару надані роз’яснення та рекомендації. Загальна кількість присутніх - 250 осіб.

16 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

16 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Яблонської Тетяни, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. За підсумками об’їзду було надано доручення.

17 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

17 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., заступник начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо стану виконання показників бюджету міста Києва на 2015 рік та надання пропозицій до проекту бюджету міста Києва на 2016 рік. За підсумками наради надано відповідні доручення.

17 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку стану роботи ЖЕД № 906 (вул. Виборзька, 42). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 906, перевірено стан прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

17 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., виконуючий обов’язки начальника відділу питань майна комунальної власності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бандура І.І., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації директору Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Донченко Т.М. щодо плану заходів через підвищені показники захворюваності вірусним гепатитом А у місті Києві у 2015 році;
- про підготовку інформації директору Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Донченко Т.М. щодо стан виконання плану заходів з виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Радуцькому М.Б. щодо вжиття невідкладних заходів з реєстрації права власності територіальної громади міста Києва на нерухоме майно та взяття на облік безгосподарного майна;
- про підготовку інформації директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Білоцерковцю Д.О. щодо стану виконання п. 2 протоколу доручень № 12, напрацьованих під час наради 30.03.2015, з питання забезпечення ліквідації стихійних сміттєзвалищ і недопущення їх виникнення на території районів міста Києва;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г.В. щодо ефективного залучення позабюджетних коштів на ремонт та утримання спортивних споруд.
За підсумками наради надані доручення.

17 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників державної виконавчої служби. Організацію забезпечили: начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В. та начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві Воробйов О.В. У заході брали участь працівники Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві та працівники органів державної виконавчої служби міста Києва. Загальна кількість присутніх - 270 осіб.

17 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд території комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” (просп. Комарова Космонавта, 3). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах біля лікувально-профілактичного закладу.

17 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєв П.О. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Пантелеєв П.О. надав протокольні доручення.

17 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІV кварталі 2015 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва, представники генеральної підрядної організації. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, на вулиці Механізаторів. За підсумками наради надано відповідні доручення.

17 грудня представники Солом’янської районної в м. Києві організації ветеранів привітали з 90-річним ювілеєм мешканку Солом’янського району міста Києва, ветерана Великої Вітчизняної війни Чурсіну Г.В., вручили квіти і подарунок.

18 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

18 грудня на вулиці Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (125 машин).

18 грудня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (125 машин).

18 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

18 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: бульв. Лепсе Івана, 7-в, вул. Машинобудівна, 27. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

18 грудня у приміщенні Солом’янського районного в м. Києві територіального центру соціального обслуговування населення (бульв. Лепсе Івана, 83-а) відбулась концертна програма з нагоди Дня Святого Миколи Чудотворця. Організацію заходу забезпечила директор територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва Вітавська Г.П. У заході брали участь: виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., завідувач відділу соціально-побутової адаптації територіального центру Карпова С.Ф., ієрей храму Сергія Радонезького отець Костянтин, діти - інваліди відділення дитячого церебрального паралічу, які є підопічними територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва. Присутні переглянули святкову концертну програму, що складалася з театралізованих виступів учнів дитячої музичної школи № 14 ім. Д. Кабалевського. Усі діти отримали солодкі подарунки. Загальна кількість учасників заходу - 60 осіб.

18 грудня у приміщенні спеціальної загальноосвітньої школи „Надія“ (вул. Донецька, 13-а) відбулась концертна програма з нагоди Дня Святого Миколая. У заході брали участь: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., директор спеціалізованої школи „Надія” Данченко Л.М., діти пільгових категорій та з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, батьки дітей. Під час театралізованого концертного дійства виступили учні дитячої музичної № 14 ім. Д. Кабалевського. Загальна кількість присутніх - 60 осіб.

18 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

18 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Здоров’я“ проведено змагання з художньої гімнастики серед дітей та підлітків Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та заступник директора Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Ульянченко С.В. У змаганнях брали участь гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва віком від шести до п’ятнадцяти років. Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі, грамоти. Загальна кількість учасників - 38 осіб.

18 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Згурівської та вулиці Сумської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. За підсумками об’їзду було надано доручення.

19 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

19 грудня за адресою: вул. Героїв Севастополя, 42 - на відрізку від вулиці Донця Михайла до вулиці Стражеска Академіка відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (298 машин).

19 грудня у приміщенні клубний заклад „Будинок культури „Жуляни“ (вул. Героїв Війни, 14) проведено культурно-мистецьку програму на тему: „Зимонька завзята принесла нам добрі свята” з нагоди Дня Святого Миколая. У заході брали участь: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., директор Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни” Солом’янського районну міста Києва Строцак Л.С., мешканці мікрорайону. Перед присутніми виступили самодіяльні художні колективи Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни” Солом’янського районну міста Києва. Загальна кількість учасників заходу - 75 осіб.

19 грудня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35) відбувся святковий концерт „Прийшов Миколай“ з нагоди Дня Святого Миколая для дітей пільгових категорій. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., діти пільгових категорій та з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, батьки дітей. Під час концертної програми виступили самодіяльні художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва: спортивно-хореографічний колектив „Аматор-спорт-данс”, ансамбль „Ясочка”, ансамбль „Чисті роси” тощо. Усі діти отримали святкові подарунки. Загальна кількість учасників заходу - 350 осіб.

19 грудня в парку „Відрадний“ (вул. Героїв Севастополя, 37) проведено святкову концертну програму „Запалення Новорічної ялинки“. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., мешканці Солом’янського району міста Києва. У концертні брали участь самодіяльні художні колективи Національного авіаційного університету та Київського національного університету будівництва і архітектури. Також під час свята проведено: розважальні конкурси для дітей, відбулась святкова торгівля та молодіжна дискотека.

19 грудня проведено соціальна акцію „Не забудь поздоровити” для дітей з функціональними обмеженнями з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Організацію заходу забезпечувала директор Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь: фахівці з соціальної роботи Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери. Під час заходу учасники акції розносили Новорічні та Різдвяні подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їх проживання. Волонтери привітали дітей (50 осіб) зі святом, подарували солодощі та іграшки.

19 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Амосова Миколи, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. За підсумками об’їзду було надано доручення.

20 грудня у приміщенні підлітковий клуб за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Надія“ (вул. Уманська, 31, корпус 2) відбулись змагання „Кубок Святого Миколая” з нагоди Дня Святого Миколи Чудотворця. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М., педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Надія“ Улесько В.І. У заході брали участь гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва, зокрема: „Старт“, „Лідер“, „Здоров’я“. Змагання проводились зі східних єдиноборств, рукопашного бою серед дітей та підлітків віком від шести до п’ятнадцяти років. Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі, грамоти. Загальна кількість учасників - 120 осіб.

Протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи з нагоди Новорічних свят:

- новорічно-святкові феєрверки на тему: „Мов таїна, мов диво-мрія, приходить вечір цей до тебе“ - вітринні виставки, ігрові програми, майстер-класи, народознавчі виставки, виставки листівок-привітань (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);

- виставка витинанок на тему: „Зимові візерунки“ (вул. Червонопартизанська, 25, Київська дитяча художня школа № 1);

- виставка робіт учнів на тему: „Новорічні пригоди“ (вул. Червонопартизанська, 25, Київська дитяча художня школа № 1);

- новорічний музичній ринг найрозумніших та най веселих (бульв. Лепсе Івана, 69, Київська дитяча музичній школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- концерт вокального відділу з нагоди новорічним святам з циклу „Викладачі-дітям“ (бульв. Лепсе Івана, 69, Київська дитяча музичній школа № 14 ім. Д. Кабалевського);

- новорічне свято циркового відділення (бульв. Лепсе Івана, 69, Київська дитяча музичній школа № 14 ім. Д. Кабалевського);

- вистава „Упс! І Новий рік“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок”).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений