Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

28-12-2015 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 21.12.15 по 27.12.15 р.

21 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

21 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з виконуючим обов’язки першого заступника голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про бюджет та Програму економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік;
- про рейтингову оцінку діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про стан проведення заходів у Солом’янському районі міста Києва з нагоди Новорічних свят;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ
За підсумками наради надано відповідні доручення.

21 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

21 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру опалення у житловому будинку;
- про встановлення лічильників на опалення у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про питання нарахування плати (розрахунки) за централізоване опалення;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про стан перерахунку, нарахування плати та боргу за газопостачання.
За підсумками наради надано доручення.

21 грудня в приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 54 (вул. Білецького, 7) відбувся районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Київської Малої академії наук учнівської молоді з фізики та астрономії. Організацію заходу забезпечила директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р. Конкурс проводила методист науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бикова Р.П. Членами журі були учителі фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва, педагогічні керівники науково-дослідницьких робіт. До участі в конкурсі долучилися учні дев’ятих, десятих та одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. На конкурс подавалися роботи проблемного характеру сучасності з фізики та астрономії, які відповідають віковим категоріям учасників і пізнавальним можливостям учнів. Тематика науково-дослідницьких робіт відповідала напряму секції „Фізики та астрономії” наукових відділень Малої академії наук України. Кожна робота ґрунтувалася на певній науковій та експериментальній базі, містила власні дані дослідів, спостережень в роботі; їх обробки, аналізу та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела, відображала власну позицію дослідника. У творчих роботах визначена мета, об’єкт та предмет дослідження, завдання, методика дослідження, відмінність та перевага запропонованих підходів та результатів. Зміст і результати досліджень викладені стисло, логічно, грамотно та аргументовано, без загальних слів, міркувань. Достовірність наведених у роботі результатів підтверджується науковим керівником у відгуку. Під час захисту кожен учасник виконував десятихвилинну презентацію своєї науково-дослідницької роботи, відповідав на поставлені членами журі запитання. За рішенням членів журі дванадцять кращих учасників конкурсу було нагороджено Грамотами управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Загальна кількість учасників конкурсу - 23 особи.

21 грудня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 3) відбулась новорічна програма „На порозі Новий рік”. Організацію свята забезпечили: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та директор Центр дитячої та юнацької творчості Левченко-Гаптенко Г.О. У заході брали участь: діти пільгових категорій та з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, батьки дітей. Під час концертної програми виступили самодіяльні художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва: ансамбль бального танцю „Елеганс”, циркова студія „Арена”, хорова студія „Камертон”, ансамбль класичного танцю „Дивертисмент”, ансамбль естрадного та стилізованого танцю „Пектораль”, ансамбль народного танцю „Веселка”, художній колектив Джаз-бенд „Крок”, ансамбль спортивного бального танцю „Аматор спорт данс”, вокальний ансамбль „Ластівка”, ансамбль „Чисті роси”. Загальна кількість присутніх - 350 осіб.

21 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Ушинського, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. За підсумками об’їзду було надано доручення.

22 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

22 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

22 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Виборзька, 42). Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

22 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1”, комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М., директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” Зацеркляна В.А.
Розглянуто питання:
- про стан виконання протоколу доручень, напрацьованого під час наради15.12.2015;- про стан впровадження формулярної системи, організації фармакологічного нагляду, закупівлі й призначенні медикаментів та забезпечення якості ліків у закладах охорони здоров’я Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

22 грудня у приміщенні КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“ (вул. Богдана Хмельницького, 6-а) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела „Пряму лінію“ з киянами. Вона відповіла на запитання щодо проблем житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва. Мешканці міста змогли звернутись з питаннями, які їх турбують, зокрема:
- про технічний та санітарний стан ліфтового господарства;
- про укладання та відновлення асфальтового покриття;
- про утримання будинків, прибудинкових територій та підвалів;
- про стан ремонту під’їздів та дахів житлових будинків;
- про перерахунок плати за час відсутності опалення у житловому будинку;
- про облаштування дитячих майданчиків;
- про видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев тощо.
За підсумками спілкування з киянами Горпинченко О.І. надала протокольні доручення.

22 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Орлятко” (вул. Єреванська, 3,) відбулась нарада з питання: „Про стан виконання плану заходів щодо проведення Новорічних та Різдвяних святах у Солом’янському районі міста Києва“ за участю педагогів-організаторів підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Нараду проводили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор об’єднання підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва Максимович Г.М. У заході брали участь: педагоги-організатори, керівники гуртків та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського районну міста Києва.
Розглянуто питання:
- про виставки робіт дитячої творчості за участю дітей з обмеженими можливостями;
- про проведення святкових марафонів, театральних вистав за участю гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. За підсумками наради підготовлено протокол. Загальна кількість учасників - 38 особи.

22 грудня у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 54 (вул. Білецького, 7) відбувся районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Київської Малої академії наук учнівської молоді з біології. Організацію заходу забезпечила директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р. Конкурс проводила методист науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бикова Р.П. Членами журі були учителі біології загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва, педагогічні керівники науково-дослідницьких робіт. До участі в конкурсі долучилися учні дев’ятих, десятих та одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. На конкурс подавалися роботи проблемного (пошукового) характеру,зокрема: методи дослідження біології, цитології, генетики та екології, які відповідають віковим інтересам і пізнавальним можливостям учнів, свідчать про обізнаність учасників конкурсу щодо сучасного стану галузі дослідження. Кожна робота ґрунтувалася на певній науковій та експериментальній базі, містила власні дані дослідів, спостережень чи пошукової роботи; їх обробки, аналіз та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела, відображала власну позицію дослідника. Під час захисту кожен учасник виконував семихвилинну презентацію своєї науково-дослідницької роботи та відповідав на поставлені журі питання. За рішенням журі п’ятнадцять кращих учасників конкурсу було нагороджено Грамотами управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Переможці отримали можливість брати участь у другому (Київському) етапі Всеукраїнського конкурсу. Загальна кількість учасників конкурсу - 29 особи.

23 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

23 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

23 грудня на території Солом’янського району міста Києва виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

23 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

23 грудня на території Солом’янського району міста Києва виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

23 грудня у приміщенні Національного технічного університету України „КПІ“ (просп. Перемоги, 37) відбулось засідання Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району м. Києва. Організацію заходу забезпечили: виконуючий обов’язки начальника управління економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Барбазюк М.Б. і голова Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району міста Києва, голова правління ВАТ „Меридіан“ Проценко В.О. У засіданні брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й., депутати Київської міської ради, які обрані в Солом’янському районі міста Києва - Костюшко О.П., Руденко О.П., Назаренко В.Е., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., члени Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району м. Києва, представники підприємств, установ, організацій міста Києва.
Під час засідання розглянуто питання:
- про можливості інноваційно-виробничої платформи „Об’єднання Київська політехніка“ у розширенні співпраці з підприємствами Солом`янського району міста Києва.
- про підсумки роботи промислового комплексу Солом’янського району міста Києва за 9 місяців 2015 року.
- про сертифікацію підприємств і просування товарів на ринки країн ЄС та інших країн.

Виступили:
- голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю.;
- народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й.;
- ректор Національного технічного університету України „КПІ“ Згуровський М.З.;
- голова Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району м. Києва, голова правління ВАТ „Меридіан“. Проценко В.О.;
- заступник голови Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району м. Києва, генеральний директор ПАТ „Київське центральне конструкторське бюро арматуробудуванн“ Рикуніч Ю.М.
Загальна кількість учасників – 50 осіб. За підсумками засідання підготовлено протокол.

23 грудня у приміщенні Палацу творчості дітей та юнацтва (вул. Курська, 15) відбулась новорічна вистава „Новорічна подорож у часі”. Організацію заходу забезпечили: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та директор Центр дитячої та юнацької творчості Тихонова І.І. Виставу переглянули діти пільгових категорій, їхні батьки, мешканці Солом’янського району міста Києва. Глядачі поринули у надзвичайно видовищну та легку для сприйняття форму за допомогою різноманітних мистецьких виражених засобів. Дітям розповіли історію про те, як образився Годинникар, хто переплутав пори року, а головне - завдяки чому можна повернути свято. І звісно ж, не обійшлось без традиційних героїв найголовнішого зимового свята - Діда Мороза та Снігуроньки. У виставі барил участь самодіяльні художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва: ансамбль „Барви”, ансамбль „Дивосвіт” тощо. Загальна кількість присутніх - 430 осіб.

23 грудня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

23 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Курської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. За підсумками об’їзду було надано доручення.

23 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 453) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. зустрілась з дітками, батьки яких загинули на сході України, з нагоди Дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят. Такі зустрічі є постійними, але напередодні свят дуже важливо, щоб діти відчували підтримку та увагу, і звісно, не залишалися без подарунків. Захід відбувся у рамках акції „Миколайчик для кожної дитини!“. Діти отримали чимало подарунків під ялинкою, а на завершення свята - солодкий стіл.

24 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

24 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку стану роботи ЖЕД № 901 (вул. Єреванська, 3-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 901, перевірено стан прибирання прибудинкової території, ліквідації несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

24 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд території комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” (вул. Солом’янська, 17). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах біля лікувально-профілактичного закладу.

24 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу № 10 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.11.2015 „Про дотримання виконання Указу Президента України від 18.03.2015 № 150 № „Про додаткові заходи щодо соціального захист учасників антитерористичної операції”;
- про підготовку інформації директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян О. Г. щодо сприяння проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у 2016 році;
- про підготовку інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю. В. щодо пропозицій до проекту протоколу доручень з вирішення основних проблемних питань, озвучених у виступах представників столичних галузевих профспілок 19.11.2015 на XI Київській міській міжспілковій конференції;
- про підготовку інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Новицькому Д. Ю. щодо стану укладення договорів на технічне обслуговування систем протипожежної автоматики і димовидалення;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г.В. щодо стану виконання протоколу доручень, напрацьованих під час наради із заступниками голів районних в місті Києві державних адміністрацій, керівниками департаментів, представниками громадських організацій 11.12.2015 з питання: „Про підготовку та проведення Новорічно-Різдвяних заходів у м. Києві”.
За підсумками наради надані доручення.

24 грудня на території гірськолижного спортивного комплексу (вул. Протасів Яр, 23-а) відбулись лижні змагання „Зимові старти“. Організацію змагань забезпечували: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. і директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. Під час змагань були присутні педагоги-організатори і гуртківці підліткових клубів за місцем проживання, мешканці Солом’янського району міста Києва. Змагання проходили на дистанції 5 км. У загальнокомандному змаганні першість здобула команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Кива „Старт“, друге місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Здоров’я“, третє - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер“. Команди - переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями. Загальна кількість учасників заходу - 63 особи.

24 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо стану виконання показників бюджету міста Києва на 2015 рік та бюджету міста Києва на 2016 рік. За підсумками наради надано відповідні доручення.

24 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІV кварталі 2015 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва, представники генеральної підрядної організації. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Гарматна, 29. За підсумками наради надано відповідні доручення.

25 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

25 грудня на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (215 машин).

25 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

25 грудня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: вул. Радянська, 10 та вул. Очаківська, 3/8. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

25 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

25 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Метростроївської та вулиці Чумака Василя, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. За підсумками об’їзду було надано доручення.

26 грудня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

26 грудня на вулиці Стадіонній - на відрізку від вулиці Липківського Василя Митрополита до вулиці Богданівської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (270 машин).

26 грудня у приміщенні Спортивного комплексу Київського ліцею - інтернату (вул. Героїв Севастополя, 37) відбулись змагання з рукопашного бою „Солом’янський боєць“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор об’єднання підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Либідь” Максимович Г.М., заступник директора Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Ульянченко С.В.
У змаганнях брали участь команди спортивних клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Атлет“, „Червоні вітрила“, „Здоров’я”, „Горизонт”, „Старт“, „Лідер”.
Проведено змагання з таких видів боїв: бойове самбо (боротьба, рукопашний бій), боротьба - ММА (змішані єдиноборства), Ниппон Кэмпо (сучасний вид рукопашного бою). У загальнокомандному змаганні першість здобула команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Кива „Атлет“, друге місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Кива „Здоров’я”, третє - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Старт“. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями. Загальна кількість учасників заходу - 37 осіб.

26 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) відбулось урочисте привітання головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. працівників структурних підрозділів адміністрації з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят. У святі брали участь: перший заступник Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., керівники та працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, представники комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва. Присутні переглянули святковий концерт за участю Національного президентського оркестру та його солістів - співаків: народного артиста України Володимира Засухіна, заслуженої артистки України Ірини Кулик, Дар’ї Миколенко та Олексія Жмуденка. Загальна кількість учасників заходу - 290 осіб.

26 грудня проведено соціальну акцію „Не забудь поздоровити” для дітей з функціональними обмеженнями з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Організацію заходу забезпечила директор Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь: фахівці з соціальної роботи Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери. Під час заходу учасники акції розносили Новорічні та Різдвяні подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їх проживання. Волонтери привітали дітей (60 осіб) зі святом, подарували солодощі та іграшки.

26 грудня начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Єреванської та вулиці Пітерської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. За підсумками об’їзду було надано доручення.

Протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи з нагоди Новорічних свят:
- новорічно-святкові феєрверки на тему: „Мов таїна, мов диво-мрія, приходить вечір цей до тебе“ - вітринні виставки, ігрові програми, майстер-класи, народознавчі виставки, виставки листівок-привітань (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);

- виставка витинанок на тему: „Зимові візерунки“ (вул. Червонопартизанська, 25, Київська дитяча художня школа № 1);

- виставка робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва на тему: „Новорічні пригоди“ (вул. Червонопартизанська, 25, Київська дитяча художня школа № 1);

- новорічне свято циркового відділення (бульв. Лепсе Івана, 69, Київська дитяча музичній школа № 14 ім. Д. Кабалевського);

- вистава „Упс! І Новий рік“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок”).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений