Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

04-01-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 28.12.15 по 03.01.16 р.

28 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

28 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду із заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про санітарний стан та благоустрій території Солом’янського району міста Києва;
- про бюджет та Програму економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік;
- про рейтингову оцінку діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про проведення заходів у Солом’янському районі міста Києва з нагоди Новорічних та Різдвяних свят;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

28 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

28 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про стан роботи ліфтів у житловому будинку;
- про незадовільну температуру опалення у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про встановлення лічильників на опалення у житловому будинку;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття на прибудинковій території.
За підсумками наради надано доручення.

28 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Полум’я“ (бульв. Лепсе Івана, 23-а) відбулась театральна вистава „Зустрічаймо Новий рік” з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Організацію вистави забезпечували: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Полум’я“ Базавлюк Л.В. У заході брали участь: педагоги-організатори, керівники гуртків та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Присутні змогли насолодитися театралізованою новорічною виставою-казкою, перегорнувши сторінки якої познайомились з Дідом Морозом, дізналися про істину, що добро весь світ єднає. Загальна кількість учасників заходу - 63 особи.

28 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Лисичанської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

29 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

29 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко О.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

29 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 902 (вул. Волинська, 4-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 902, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації льодяного покриву, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надані доручення.

29 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” та комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М.
Розглянуто питання:
- про підсумки роботи у 2015 році;
- про результати проведення II туру вакцинації від поліомієліту;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

29 грудня начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. провела перевірку підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Творчість” (прос. Відрадний, 14/45) щодо наявності та функціонування гуртків, стану охоплення дітей гуртковою роботою і профілактично-виховної роботи. У заході брали участь: начальник сектору організаційно-аналітичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стрелюк Л.М., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Творчість“ Махонін М.М. Перевірено: санітарно-технічний стан приміщення клубу, наявність та функціонування гуртків, стан профілактично-виховної роботи з дітьми - гуртківцями, дітьми пільгових категорій, що відвідують секції. За результатами перевірки складено акт.

30 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

30 грудня за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28- на відрізку від проспекту Космонавта Комарова до вулиці Чумака Василя відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (175 машин).

30 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надані відповідні доручення.

30 грудня на території Солом’янського району міста виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

30 грудня виконуючий обов’язки виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

30 грудня на території Солом’янського району міста Києва виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

30 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Райдуга“ (вул. Донця Михайла 21-б) відбулась театральна вистава „Зустрічаймо Новий рік” з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Організацію вистави забезпечували: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Райдуга“ Іванова М.Я. У заході брали участь: педагоги-організатори, керівники гуртків та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Присутні поринули у чарівну атмосферу чудової новорічної казки, в якій усі мрії неодмінно збуваються., Упізнані та улюблені сучасні герої, яскрава ялинка, Дід Мороз та Снігуронька доповнили захоплюючу виставу. Загальна кількість присутніх - 64 особи.

30 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Білецького Академіка, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду були надані доручення.

31 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

31 грудня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірка щодо роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації льодяного покриву, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

31 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., виконуючий обов’язки начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Новицькому Д.Ю. щодо стану розрахунків комунальних підприємств за споживання електроенергії та природного газу в Солом’янському районні міста Києва;
- про підготовку інформації керівництву Київської міської державної адміністрації щодо стану виконання проколу доручень № 10, напрацьованих під час наради з питання проведення роз’яснювальної роботи серед населення міста Києва щодо можливості настання негативних наслідків для власників квартир за самовільне встановлення додаткових приладів обігріву з порушенням державних будівельних норм та необхідності їх демонтажу;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П.О. щодо виконання проколу доручень, напрацьованих під час наради 21.12.2015 з обговорення проблемних питань створення об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними продуктами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві та моніторинг звернень громадян, що надходять до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”з приводу недостатньої кількості хлібу і хлібобулочних виробів, які реалізують ПАТ „Київхліб“ через мережу об’єктів роздрібної торгівлі.
За підсумками наради надано доручення.
Протягом тижня за адресами сімей, де є діти з функціональними обмеженнями, відбулась соціальна акція „Не забудь поздоровити” для дітей з функціональними обмеженнями з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Організацію заходу забезпечувала директор Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь: фахівці з соціальної роботи Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери. Учасники акції розносили Новорічні та Різдвяні подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їх проживання. Волонтери привітали дітей (150 осіб) зі святом, подарували солодощі та іграшки від Діда Мороза.

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи з нагоди Новорічних та Різдвяних свят:

- виставка-інсталяція на тему: „Засніжена симфонія Різдва“ (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека імені Ф.Достоєвського);
- святкова виставка на тему: „Різдво приходить у наш дім“ (вул. Західна, 11, бібліотека ім. О. Довженка);
- різдвяний майданчик на тему: „Ангели в небі пісню співають, що Христос народився” (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека сімейного читання ім. М. Лермонтова );
- ілюстративна виставка на тему: „Різдвяна зіронька зійшла“ (бульв. І. Лепсе, 34, бібліотека для дітей ім. П.Вершигори);
- етнографічна виставка на тему: „Зима прийшла з дарами, з добрими святами“ (вул. Солом’янська, 33, бібліотека ім. О. Кудряшова);
- книжково-ілюстративна виставка на тему: „Закружляв сніжинок рій, здрастуй, здрастуй Рік Новий“ (просп. Відрадний, 14/45, бібліотека № 13);
- святковий вернісаж на тему: „Новорічно-різдвяні свята у малюнках“ (вул. Кривоноса, 19, бібліотека ім. Пироговського);
- виставка-вітання на тему: „З Різдвом Христовим, любі діти!“ (вул. Шепелєва, 13, бібліотека ім. О.Гончара);
- вітринна виставка-інсталяція на тему: „Допоки світить праведна Зоря, шануймо Україну“ (просп. Повітрофлотський, 12, бібліотека ім. В.Чапаєва).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений