Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

18-01-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 11.01.15 по 17.01.15 р.

11 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

11 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку щодо стану роботи снігоприбиральної техніки на території Солом’янського району міста Києва, у якому брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан роботи снігозбиральної техніки, прибирання снігу, наявність насипу (піску, солі та посипкового матеріалу), очищення льодового покрову на дорогах, вулицях, тротуарах, відновлення благоустрою на території Солом’янського району міста Києва. За підсумками обстеження надано доручення.

11 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду із заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан очищення доріг, вулиць, прибудинкових територій у Солом’янському районі міста Києва;
- про хід опалювального сезону в Солом’янському районі м. Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про санітарний стан та благоустрій території Солом’янського району міста Києва;
- про рейтингову оцінку діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надані відповідні доручення.

11 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.
11 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про незадовільну температуру опалення у житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про стан роботи ліфтів у житловому будинку;
- про стан прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях, тротуарах;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про стан очищення снігу та льодяного покриву на автомобільних дорогах;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

11 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки начальника відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Барбазюк М.Б. провела нараду з питань рейтингової оцінки діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М., начальник фінансового управління Демченко В.М., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу бухгалтерського обліку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко В.І., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П.
Під час наради розглянуто питання:
- про інформацію відповідальних структурних підрозділів по кожному показнику рейтингової оцінки діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за січень-грудень 2015 року;
- про аналіз показників рейтингової оцінки діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за підсумками січня-грудня 2015 року.

11 січня у приміщенні Київської дитячої художньої школи №1 (вул. Червонопартизанська, 25) відбулося відкриття виставки-конкурсу творчих робіт учнів Київської дитячої художньої школи № 1 на тему : „Зимовий Київ“ з нагоди Новорічних та різдвяних свят. Організацію заходу забезпечили: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини адміністрації Устинович Т.Л. та директор Київської дитячої художньої школи № 1 Царінова Н.Л.У заході брали участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання Солом’янського району міста Києва. Під час відкриття виставки презентовано творчі роботи на новорічну тематику учнів Київської дитячої художньої школи № 1. Відвідувачі ознайомилися з малюнками, різними виробами, вишивкою, ліпленням тощо. Виставка вразила кожного різноманітністю сюжетів, технікою виконання, барвистістю і безпосередністю дитячого сприйняття світу.

11 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Мартиросяна та вулиці Очаківської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

12 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

12 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О.Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації льодяного покриву, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

12 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

12 січня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Орлятко “ відбулась нарада з питання: „Про забезпечення реформи децентралізації влади. Можливості та інновації для розвитку місцевого самоврядування“. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заході брали участь: педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про висвітлення об’єктивної інформації щодо актуальності та суті завдань державної політики у напрямі роз’яснення перспектив, які відриваються у зв’язку з децентралізацією влади;
- про реформу децентралізації: можливості, ризики та недоліки;
- про територіальну організацію влади на місцевому рівні;
- про ресурсне забезпечення місцевого самоврядування через державний фонд;
- про залучення громадян та громад до процесу місцевого розвитку;
- про шляхи та принципи ведення інновацій, основні переваги щодо їх впровадження.
Загальна кількість присутніх - 32 особи. За підсумками наради підготовлено протокол.

13 січня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, У якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

13 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 459) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про впровадження Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку“ . У нараді брали участь: представники Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Обговорено питання:
- про відносини, що виникають у процесі реалізації прав та виконання обов’язків власників квартир та нежитлових приміщень;
- про спільне майно багатоквартирного будинку;
- про обов’язки та права співвласників багатоквартирного будинку;
- про форми управління багатоквартирним будинком;
- про витрати на управління багатоквартирним будинком;
- про відносини співвласників і управителя багатоквартирного будинку.
Загальна кількість учасників наради - 22 особи. За підсумками наради надано протокольні доручення.

13 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

13 січня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва. у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

13 січня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

13 січня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

13 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.435) начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В. провела робочу зустріч з представниками органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва. В заході брали участь: керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Дачі Караваєві” Папуша О.В., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Рідна Оселя” Григоренко О.Г., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Будинковий комітет вулиця Городня, 7, вулиця Докучаевська, 12” Боклан М.С.
Розглянуто питання:
- про участь громадськості Солом’янського району міста Києва у святкуванні Дня Соборності України;
- про етносоціальну політику в Україні;
- про звітно-виборні конференції в органах самоорганізації населення за результатами роботи в 2015 році.
За підсумками зустрічі було надано доручення.

13 січня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

13 січня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Митрополита Липківського Василя, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

14 січня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

14 січня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 906 (вул. Виборзька, 42). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 906, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

14 січня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзна перевірку щодо стану роботи снігоприбиральної техніки на території Солом’янського району міста Києва, у якому брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан роботи снігозбиральної техніки, прибирання снігу, наявність насипу (піску, солі та посипкового матеріалу), очищення льодового покрову на дорогах, вулицях, тротуарах, відновлення благоустрою на території Солом’янського району міста Києва. За підсумками обстеження надано доручення.

14 січня голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд території комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” (вул. Солом’янська, 17). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах біля лікувально-профілактичного закладу.

14 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., заступник начальника фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Федонюк Н.В., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П.О. щодо виконання проколу доручень № 003/16, напрацьованих під час наради 28.01.2015 з обговорення питань щодо оновлення цільової програми розвитку підприємства, промисловості та споживчого ринку на 2015-2018 роки та реалізації регулярної політики в місті Києві;
- про підготовку інформації керівництву Київської міської державної адміністрації щодо стану надходжень від орендної плати та перерахування її частини до бюджету міста Києва;
- про підготовку інформації керівництву Київської міської державної адміністрації щодо стану виконання Указу Президента України від 18.03.2015 № 150 „Про додаткові заходи щодо соціального захист учасників антитерористичної операції”;
- про підготовку інформації голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу № 10 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 26.11.2015.
За підсумками наради надано доручення.

14 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Федонюк Н.В. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: заступник начальника відділу бюджетних програм соціально-культурної сфери фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Аністратенко О.О., виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гречко В.І., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю.
Під час наради розглянуто питання
- про виконання показників бюджету міста Києва на 2015 рік;
- про програмний метод у бюджеті міста Києва на 2016 рік.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

14 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в І кварталі 2016 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гречко В.І., замовники будівництва, представники генеральної підрядної організації. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: просп. Комарова Космонавта, 46. За підсумками наради надано відповідні доручення.

15 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

15 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзна перевірку щодо стану роботи снігоприбиральної техніки на території Солом’янського району міста Києва, у якому брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан роботи снігозбиральної техніки, прибирання снігу, наявність насипу (піску, солі та посипкового матеріалу), очищення льодового покрову на дорогах, вулицях, тротуарах, відновлення благоустрою на території Солом’янського району міста Києва. За підсумками обстеження надано доручення.

15 січня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

15 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: просп. Червонозоряний, 2 та просп. Повітрофлотський, 40-а У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

15 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

15 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Волгоградської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

16 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

16 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку щодо стану роботи снігоприбиральної техніки на території Солом’янського району міста Києва, у якій брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан роботи снігозбиральної техніки, прибирання снігу, наявність насипу (піску, солі та посипкового матеріалу), очищення льодового покрову на дорогах, вулицях, тротуарах, відновлення благоустрою на території Солом’янського району міста Києва. За підсумками обстеження надано доручення.

16 січня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання населення Солом’янського району міста Києва „Горизонт” (вул. Кудряшова, 7) проведено змагання з допризовної підготовки „Силове триборство“ за участю гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Солом’янської районні в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М., директор підліткового клубу за місцем проживання „Горизонт ” Солом’янського району міста Києва Грузін Ю.Д. У змаганнях брали участь: команди гуртківців спортивних підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Горизонт“, „Атлет“, „Либідь, „Молодість“. Проведено змагання з силових видів спорту в трьох вправах: присідання зі штангою на спині, жим штанги лежачи і станова тяга. Перше місце посіла команда гуртківців спортивного підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Молодість“, друге - команда гуртківців спортивного підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Горизонт“, третє - команда гуртківців спортивного підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Либідь“. Команди, переможці та призери змагань, нагороджено грамотами, кубками та дипломами. Загальна кількість присутніх - 42 особи.

16 січня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Кіровоградської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.
Протягом тижня за адресами сімей, де є діти з функціональними обмеженнями, відбулась соціальна акція „Не забудь поздоровити” з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Організацію заходу забезпечувала директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь: фахівці з соціальної роботи Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери. Учасники акції розносили Новорічні та Різдвяні подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їх проживання. Волонтери привітали дітей (21 особу) зі святом, подарували солодощі та іграшки від Діда Мороза.
На виконання пункту 5 протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.11.2015 № 78 з питання: „Про взаємодію готовності органів виконавчої влади, служб, підприємств, установ та організацій м. Києва та Київської області до дій в осінньо-зимовий період 2015-2016 р.р.” 04 - 10 січня у Солом’янському районі міста Києва працювали стаціонарні пункти обігріву в приміщеннях житлово-експлуатаційних дільниць за адресами: вул. Єреванська, 3-а (ЖЕД-901), вул. Волинська, 4-а (ЖЕД-902), вул. Солом’янська, 33 (ЖЕД-903), бульв. Лепсе Івана, 23-а (ЖЕД-904), вул. Донця Михайла, 15-а (ЖЕД-905), вул. Виборзька, 42 (ЖЕД-906) для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання на період різкого зниження температури повітря. Роботу тимчасових пунктів обігріву забезпечували працівники управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та житлово-експлуатаційних дільниць. Здійснюється виконання оперативних планів спільних дій територіальних сил і засобів, спрямованих на локалізацію та ліквідацію надзвичайної ситуації природного характеру.

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- загальносистемні Різдвяні манівці на тему : „Шлях на Зорю“ (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка-інсталяція на тему: „Засніжена симфонія Різдва“ (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека імені Ф.Достоєвського);
- святкова виставка на тему: „Різдво приходить у наш дім“ (вул. Західна, 11, бібліотека ім. О. Довженка);
- різдвяний майданчик на тему: „Ангели в небі пісню співають, що Христос народився” (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека сімейного читання ім. М. Лермонтова);
- ілюстративна виставка на тему: „Різдвяна зіронька зійшла“ (бульв. І. Лепсе, 34, бібліотека для дітей ім. П.Вершигори);
- етнографічна виставка на тему: „Зима прийшла з дарами, з добрими святами“ (вул. Солом’янська, 33, бібліотека ім. О. Кудряшова);
- книжково-ілюстративна виставка на тему: „Закружляв сніжинок рій, здрастуй, здрастуй Рік Новий“ (просп. Відрадний, 14/45, бібліотека № 13);
- святковий вернісаж на тему: „Новорічно-Різдвяні свята у малюнках“ (вул. Кривоноса, 19, бібліотека ім. Пироговського);
- вітринна виставка-інсталяція на тему: „Допоки світить праведна Зоря, шануймо Україну“ (просп. Повітрофлотський, 12, бібліотека ім. В. Чапаєва);
- перегляд літератури на тему: „Перлини українського Криму“ з нагоди Дня Автономної Республіки Крим (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- інформаційна година на тему : „Крим в наших серцях“ з нагоди Дня Автономної Республіки Крим (вул. Тупикова, 21, бібліотека № 11);
- аналітичний на тему : „Крим. Міфи і реальність „подарунка Хрущова“ з нагоди Дня Автономної Республіки Крим (вул. Єреванська, 12, бібліотека імені М. Реріха);
- літературна виставка на тему : „Любов до книги в моїй душі “ з нагоди святкування 140-річчя від дня народження американського письменника Джека Лондона (вул. Шепелєва, 13, бібліотека сімейного читання ім. О.Гончара);
- літературна подорож на тему : „Письменник життя боротьби“ з нагоди святкування 140-річчя від дня народження американського письменника Джека Лондона (вул. Західна, 11, бібліотека ім. О. Довженка);
- літературний портрет на тему : „Джек Лондон - американський феномен“ з нагоди святкування 140-річчя від дня народження американського письменника Джека Лондона (вул. Кавказька, 7, бібліотека ім. В. Чкалова);
- виставка - портрет на тему : „Істиннне призначення людини - жити , а не існувати“ з нагоди святкування 140-річчя від дня народження американського письменника Джека Лондона (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека імені Ф. Достоєвського);
- книжкова виставка на тему : „Джек Лондон – людина – легенда“ з нагоди святкування 140-річчя від дня народження американського письменника Джека Лондона (бульв. І. Лепсе, 34, бібліотека для дітей ім. П. Вершигори);
- виставка на тему „Агнія Барто-дітям“ з нагоди святкування 110-ї річниці від дня народження російської радянської дитячої поетеси, письменниці, драматурга Агнії Барто (просп. Лобановського Валерія , 12, бібліотека ім. В.Чапаєва);
- виставка робіт та витинанок учнів на тему : „Зимовий Київ“ (вул. Червонопартизанська, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка скульптур на тему : „Казковий герой“ (вул. Червонопартизанська, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- майстер - клас на тему: „Фотосесія для всіх бажаючих“ (вул. Героїв Війни, 14, Клубний заклад „Будинок культури Жуляни“);
- проект на тему :„Мрії очима дітей “(вул. Героїв війни, 14, Клубний заклад „Будинок культури Жуляни“);
- дитяча вистава на тему : „Секретний еликсир“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений