Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

22-02-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 15.02.16 по 21.02.16 р.

15 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

15 лютого біля „Меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані” (вул. Лаврська, 15) відбувся мітинг - реквієм та ритуалі Пам’яті з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 26-ої річниці виведення військ з Афганістану. Організацію забезпечила Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) спільно з Київською міською спілкою ветеранів Афганістану. Від Солом’янського району міста Києва у заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., представники громадської організації „Спілка ветеранів Афганістану Солом’янського району м. Києва (воїнів - інтернаціоналістів)“ на чолі з головою Юрченко М.Я., члени сімей загиблих у війні в Афганістані. Загальна кількість учасників від Солом’янського району міста Києва - 40 осіб.

15 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником та заступником голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про бюджет та Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2016 рік;
- про стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан очищення доріг, вулиць, прибудинкових територій у Солом’янському районі міста Києва;
- про хід опалювального сезону в Солом’янському районі міста Києва;
- про стан профілактики, діагностики і лікування захворювань на ГРВІ та грипу в Солом’янському районі міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надані відповідні доручення.

15 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

15 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про нарахування та перерахування плати за централізоване опалення;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про стан роботи ліфтів у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про стан укладання та ремонт асфальтного покриття на прибудинковій території;
- про відсутнє холодне водопостачання у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

15 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Пулюя Івана та вулиці Ернста Федора, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан освітлення вулиці, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду було надано доручення.

 

16 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

16 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації льодяного покриву, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

16 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 453) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1”, комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М., директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” Зацеркляна В.А.
Розглянуто питання:
- про стан виконання протоколу доручень, напрацьованого під час наради 02.02.2016;
- про проведення третього туру вакцинації дітей проти поліомієліту;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

16 лютого у приміщенні гімназії „Міленіум” № 318 (вул. Пулюя Івана, 3-б) проведено семінар на тему: „Про систему внутрішньошкільного контролю. Фактори забезпечення його ефективності“. Організацію заходу забезпечували: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор гімназія „Міленіум” № 318 Сидоренко І.А. У семінарі брали участь заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про роль і місце контролю в системі в внутрішньошкільного управління;
- про психолого-педагогічні умови ефективності внутрішньошкільного контролю;
- про основні напрямки організації внутрішньошкільного контролю;
- про планування та здійснення внутрішньошкільного контролю
- про визначення ефективності управління якістю навчання учнів за допомогою діагностичного, репетиційного і централізованого тестування.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 35 осіб.

16 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо.

16 лютого у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія” (вул. Єреванська, 3) відбулася нарада з питання: „Про правила етики та спілкування з людьми з інвалідністю. Забезпечення рівного доступу людей з особливими потребами до отримання послуг”. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та керівник підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ Вільшановська І. В. У заході брали участь: педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про законодавчі акти України, які регулюють забезпечення рівного доступу людей з особливими потребами до отримання послуг;
- про правила етики та спілкування з людьми з особливими потребами;
- про рекомендації із супроводу та взаємодії з людиною з інвалідністю;
- про працевлаштування і зайнятість людей з інвалідністю.
Загальна кількість присутніх - 31 особа. За підсумками наради підготовлено протокол.

16 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У засіданні брали участь члени комісії: начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В., начальник відділу з питань захисту прав дітей (опіки) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стрелюк Л.М., головний спеціаліст відділу з питань захисту прав дітей (опіки) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Черкасова В.А., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., начальник Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві Криценко В.Д., державний нотаріус дев’ятої Київської нотаріальної контори Шарафетдінова Н.В., мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання розглянуто питання:
- про визначення форми влаштування неповнолітньої діти, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна/піклувальника над дитиною;
- про надання висновку до суду по справі за позовом батька дитини щодо встановлення порядку його участі у вихованні малолітнього сина;
- про надання висновку до суду по справі за позовом щодо встановлення графіку побачень з малолітнім сином;
- про визначення місця проживання малолітнього сина за заявою його матері;
- про позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої дитини;
- про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
За підсумками засідання комісії підготовлено протокол.

17 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

17 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

17 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питання реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва.
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2084 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2082 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

17 лютого у приміщенні гімназії „Міленіум” № 318 (вул. Пулюя Івана, 3-б) проведено інструктивно-методичний семінар на тему: „Про впровадження дистанційної освіти. Робота з планшетами“. Організацію заходу забезпечували: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор гімназія „Міленіум” № 318 Сидоренко І.А. У семінарі брали участь вчителі біології загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про сучасні інформаційні технології, що використовуються в дистанційному навчанні;
- про переваги дистанційного навчання і що потрібно для нього;
- про характеристики навчального процесу;
- про планування та здійснення контролю.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 35 осіб.

17 лютого на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва. у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

17 лютого на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

17 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) відбувся День спеціаліста акушерства та гінекології. Семінар проводив головний акушер - гінеколог міста Києва, головний лікар пологового будинку № 5 міста Києва Макаренко М.В. У заході брали участь: головні лікарі та заступники головних лікарів пологових будинків міста Києва, завідувачі жіночих консультацій, лікарі та акушери - гінекологи медичних закладів міста Києва.
Розглянуто питання:
- про вплив родопомічних практик на грудне вигодовування;
- про гіперпролактинемічний синдром очима нейроендокринолога.
Учасникам семінару надано роз’яснення та рекомендації. Загальна кількість присутніх - 190 осіб.

17 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

17 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Волинської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

18 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

18 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Лепсе Івана, 23-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, ліквідації льодяного покриву, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

18 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., головний спеціаліст з питань внутрішнього фінансового контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лещинський Г.М. начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо укладення договорів по сплаті за теплові енергоносії бюджетними установами. За підсумками наради надано відповідні доручення.

18 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І, виконуючий обов’язки начальника відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Барбазюк М.Б., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В, начальника юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., завідувач сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Некоз С.В., виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації виконуючому обов’язки директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Яструбенку О.В. щодо укладених договорів на придбання житла учасникам антитерористичної операції, яким планується придбання житла за бюджетною програмою „Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок“;
- про підготовку інформації виконуючому обов’язки директора Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Маміній О.В. щодо стану розробки проектно-кошторисної документації по об’єктах капітального будівництва;
- про підготовку інформації заступнику керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - начальник юридичного управління Верес Л.І. щодо стану вирішення організаційно-правових питань згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 321 „Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки“;
- про надання інформації начальнику відділу з питань мобілізаційної роботи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Білому О. К. щодо вжитих заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом;
- про надання інформації директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян О.Г. за результатами засідання Ради регіонального розвитку 11.02.2016 щодо проблемних питань, пов’язаних з фінансуванням закладів професійно-технічної освіти та оптимізації системи загальноосвітніх навчальних закладів.
За підсумками наради надано доручення.

18 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) відбулась лекція на тему: „Про права та обов’язків громадян України при проходженні контрактної військової служби“. Організацію заходу забезпечила: начальник відділу у правах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. У заході брали участь: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., директор Київського молодіжного центру Куценко А.С., начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Куценко С.І., уповноважений з питань роботи Координаційної ради молодих юристів Солом’янського районного управління юстиції у місті Києві Савенок В.В., голова комісії з військово-патріотичної і виховної роботи та збереження культурної спадщини Громадської ради при адміністрації Державної прикордонної служби України Костянтинов В.В., старший лейтенант мобілізаційного відділення Солом’янського районного військового комісаріату міста Києва Шевчук Ю.В., студенти вищих навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації, учні професійних училищ, які функціонують на території Солом’янського району міста Києва. Розглянуто питання щодо прав та обов’язків громадян України під час проходження контрактної військової служби. Виступили: Горпинченко О.І, Куценко А.С., Куценко С.І., Савенок В.В., Костянтинов В.В., Шевчук Ю.В. Учасникам семінару було надано методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість присутніх - 300 осіб.

18 лютого заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території КНП „Консультативно-діагностичний центр” ((вул. Гарматна, 36). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан ліквідації льодяного покриву, відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу тощо.

18 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в І кварталі 2016 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва, представники генеральної підрядної організації. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.09.2081 № 3108-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Сурикова Василя, 3. За підсумками наради надано відповідні доручення.

19 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

19 лютого на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. та головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (149 машини).

19 лютого на провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Духіна О.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва та Київської області (5 машин).

19 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

19 лютого у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів „Прометей“ (вул. Єреванська, 9) відбулись змагання з пауерліфтингу. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів „Прометей“ Поляков В.А. У змаганнях брали участь інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, які навчаються в дитячо-юнацькій спортивній школі інвалідів „Прометей“. Мета проведення змагань - подальша популяризація пауерліфтингу серед інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та наслідками дитячого церебрального паралічу, виявлення та відбору найсильніших спортсменів для комплектування команди міста Києва для участі у Всеукраїнських змаганнях. Відповідно до міжнародних правил з пауерліфтингу змагання проведено в кожній ваговій категорії окремо для чоловіків та жінок. Переможець визначався по найбільшій піднятій вазі. Також визначено переможців у абсолютному заліку за найбільшою піднятою вагою. Переможців змагань було нагороджено кубками, грамотами та медалями. Загальна кількість присутніх - 47 осіб.

19 лютого голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: просп. Червонозоряний, 2, просп. Повітрофлотський, 40-а. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

19 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

19 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Новопольової, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан освітлення вулиці, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду було надано доручення.

20 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

20 лютого на вулиці Стадіонній - на відрізку від вулиці Липківського Василя Митрополита до вулиці Богданівської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: м. Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (286 машин).

20 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Виборзької, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірений стан освітлення вулиці, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду було надано доручення.

20 лютого начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І., представники громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації провели церемонії покладання квітів до меморіальних дошок та пам’ятних знаків з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, а саме до:
- пам’ятного знаку „Хрест“ на території НТУУ „КПІ“ (вулиця Політехнічна, 41, корпус 8) , який увічнює пам’ять героїв, загиблих під час Революції Гідності;
- меморіальної дошки Герою Небесної Сотні, студенту факультету інформатики та обчислювальної техніки НТУУ „КПІ“ Сергію Бондареву (просп. Перемоги, 37, у фойє корпусу 18);
- меморіалу Герою Небесної Сотні, студенту архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури Олександру Плеханову (вулиця Преображенська);
- меморіальної дошки випускнику Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова, активному учаснику Євромайдану, Герою Небесної Сотні Андрію Мовчану (вул. Фурманова, 1/5).
Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які були мешканцями Солом’янського району міста Києва хвилиною мовчання.

19-20 лютого заступник керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кривошея В. Д., головний спеціаліст з питань внутрішнього фінансового контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лещинський Г.М. супроводжували делегації Дніпропетровської, Полтавської та Хмельницької областей, які брали участь у загальнодержавних заходах з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.
На виконання пункту 5 протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.11.2015 № 78 з питання: „Про взаємодію готовності органів виконавчої влади, служб, підприємств, установ та організацій м. Києва та Київської області до дій в осінньо-зимовий період 2015-2016 р.р.” 11 - 10 січня у Солом’янському районі міста Києва працювали стаціонарні пункти обігріву в приміщеннях житлово-експлуатаційних дільниць за адресами: вул. Єреванська, 3-а (ЖЕД-901), вул. Волинська, 4-а (ЖЕД-902), вул. Солом’янська, 33 (ЖЕД-903), бульв. Лепсе Івана, 23-а (ЖЕД-904), вул. Донця Михайла, 15-а (ЖЕД-905), вул. Виборзька, 42 (ЖЕД-906) для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання на період різкого зниження температури повітря. Роботу тимчасових пунктів обігріву забезпечували працівники управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та житлово-експлуатаційних дільниць. Здійснюється виконання оперативних планів спільних дій територіальних сил і засобів, спрямованих на локалізацію та ліквідацію надзвичайної ситуації природного характеру.
Протягом тижня у Солом’янському районі міста Києва проведено заходи з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні:
- реквієм-пам’ять „…Мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса”, (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- тематичні бесіди, круглі столи на тему: „У пам’ять про Небесну Сотню” (вищі навчальні заклади ІІІ - ІV рівня акредитації Солом’янського району міста Києва);
- виховні тематичні години, уроки-реквієми та уроки мужності на теми: „Перегортаємо сторінки подій на Майдані”, „Справжнім Героям присвячується”, „Від Революції гідності до країни гідності”, ”Хоробрі серця”, „Не згасне в пам’яті народній” (загальноосвітні навчальні заклади Солом’янського району міста Києва).
Також протягом тижня у бібліотеках Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- виставка-портрет на тему: „Спокуси нас не дістануть” з нагоди відзначення 65-річчя від дня народження українського письменника-прозаїка В.Г. Медведя (вул. Освіти, 14-а, Центральна районна бібліотека імені Ф. Достоєвського);
- літературні читання на тему: „Іграшки” з нагоди відзначення 110-річчя від дня народження радянської дитячої поетеси, письменниці Агнії Барто, (вул. Шепелєва, 13, бібліотека сімейного читання ім. О. Гончара);
- літературна палітра на тему: „Історична романтика” з нагоди відзначення 95-річчя від дня народження українського письменника та поета В.К. Малика (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека сімейного читання імені М. Лермонтова).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений