Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

29-02-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 22.02.16 по 28.02.16 р.

22 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

22 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 459) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів навчання на тему: „Про проведення військово-облікової роботи“. У навчанні брали участь: завідувач сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Некоз С.В., виконуючий обов’язки начальника відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Барбазюк М.Б., військовий комісар Солом’янського району у місті Києві військового комісаріату Асанов С.Г., працівники сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, представники підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва. Під час навчання розглянуто питання щодо введення військово-облікової роботи на підприємств, установ організацій Солом’янського району міста Києва. Загальна кількість учасників заходу - 40 осіб.

22 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником та заступником голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про бюджет та Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2016 рік;
- про стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан впорядкування розміщення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан очищення доріг, вулиць, прибудинкових територій у Солом’янському районі міста Києва;
- про стан профілактики, діагностики і лікування захворювань на ГРВІ та грипу в Солом’янському районі міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надані відповідні доручення.

22 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

22 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О. начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про нарахування та перерахування плати за централізоване опалення;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про незадовільну температуру в житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відсутнє холодне водопостачання у житловому будинку;
- про стан укладання та ремонт асфальтного покриття на прибудинковій території;
- про стан роботи пасажирських ліфтів у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

22 лютого відбулось привітання вихованців спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 17 (вул. Ушинського, 15) з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови. У заході брали участь: працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І., голова комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Грінченко В.Р., представники громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Учасники заходу отримати задоволення від дитячих виступів. Святкова програма була наповнена радісними емоціями, посмішками та теплою атмосферою спілкування. Діти отримали подарунки у вигляді солодощів та фруктів.

22 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Стражеска Академіка, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан освітлення вулиці, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду було надано доручення.

23 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо Також перевірено стан роботи пунктів обігрів для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

23 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

23 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат) .У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Коржик В.В., начальник Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва Папіленкова Т.О., представники - відділу перевірок районного фонду соціального страхування по безробіттю при Солом’янському районному центрі зайнятості населення міста Києва, підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про стан погашення заборгованості із заробітної плати;
- про причини наявності заборгованості із заробітної плати.
Загальна кількість присутніх - 17 осіб. За підсумками наради надано доручення.

23 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Коржик В.В., начальник Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва Папіленкова Т.О., представники підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про моніторинг рівня заробітної плати штатних працівників на підприємствах міста Києва за останніми статистичними даними;
- про причини низького рівня розміру середньої заробітної плати на окремих підприємствах Солом’янського району міста Києва та заходи, що вживаються з метою його підвищення.
Загальна кількість присутніх - 16 осіб. За підсумками засідання робочої групи підготовлено протокол.

23 лютого відбулось урочисте відкриття дитячого садка № 17 (вул. Ніщинського, 3), після завершення ремонтних робіт з утеплення фасаду, заміни вікон та вхідних дверей, утеплення горища, заміни покрівлі, а також - опалювальної системи і системи вентиляції. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., директор дитячого садка № 17 Охрущак О.С., колектив дитячого садка № 17, діти які відвідують садок та їх батьки, мешканці Солом’янського району міста Києва. Дитячий садок має статус комбінованого дошкільного навчального закладу із спеціальною групою для розумово відсталих дітей (єдиний у Солом’янському районі міста Києва з такого профілю) та із спеціальними групами для дітей з порушеннями мовлення. Тепер понад 130 маленьких мешканців району можуть проводити час у теплих, яскравих і затишних приміщеннях.

23 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо.

23 лютого у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” (вул. Галана Ярослава, 3) проведено змагання з настільного тенісу серед гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Солом’янської районні в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М.. Захід проводився з метою залучення молоді до активних занять спортом та популяризації i подальшого розвитку настільного тенісу в Солом’янському районі міста Києва. У змаганнях, які відбулись за круговою системою, брали участь команди гуртківців спортивних підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Червоні вітрила“, „Горизонт”, „Здоров’я”, „Старт“, „Олімпік”. Перше місце посіла команда гуртківців спортивного підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Старт“, друге - команда гуртківців спортивного підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Олімпік“, третє - команда гуртківців спортивного підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Горизонт“. Команди, переможці та призери змагань, було нагороджено кубками, почесними грамотами та пам’ятними сувенірами
Загальна кількість присутніх - 47 осіб.

24 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

24 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питання реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва.
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2084 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2082 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

24 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань опіки та піклування повнолітніх осіб при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу контролю за правильністю призначення державної соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горячко О.Є., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор районного територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва Вітавська Г.П., державний соціальний інспектор праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гринник М.С., голова Товариства Червоного Хреста Солом’янського району міста Києва Гернега Л.М, головний спеціаліст юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Подолян О.С., лікар-психіатр Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5 Красніков М.П.
Під час засідання розглядались питання:
- про надання дозволу на реєстрацію права власності на ½ частки на новозбудований будинок;
- про надання дозволу на зняття з реєстрації особи через направленням її на постійне місце перебування до Святошинського психоневрологічного будинку-інтернату;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своєю донькою;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення чоловіка опікуном над своєю дружиною;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення матері опікуном над своїм сином;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своїм братом;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своїм батьком.
За підсумками засідання підготовлено протокол.

24 лютого у приміщенні гімназії біотехнологій №177 (вул. Курська, 12) школярі Солом’янського району міста Києва передали прапор 14-ої мотострілкової бригади Збройних Сил України учням Подільського району міста Києва. Захід відбувся у рамках національно-патріотичного проекту учнівської молоді міста Києва „Нам Україна вище над усе!” з передачі державного прапора України, що був на передовій у зоні проведення антитерористичної операції. В урочистостях брали участь: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., бійці Збройних Сил України, учасники АТО, Олена Рибак - вдова загиблого Героя України Володимира Івановича Рибака, освітяни, батьки. Лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва започаткували національно-патріотичний проект „Книга пам’яті“. Діти виражали свої почуття у віршах, прозі, щирих словах подяки, які були об’єднані у книгу Пам’яті, що і надалі буде доповнюватися новими думками й враженнями дитячих душ і сердець. Діти підготували патріотичні вірші, пісні, розповіді про Майдан, які розчулили присутніх і ще раз нагадали про подвиг Героїв Небесної Сотні і військових.

24 лютого на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва. у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

24 лютого у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (просп. Повітрофлотський , 28) відбулись урочистості з нагоди випуску військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки. В урочистостях брали участь: Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Порошенко П.О., перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., ректор Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, генерал-лейтенант Телелим В.М., викладацький склад, студенти та випускники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Під час урочистостей Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Порошенко П.О. привітав науково-педагогічний колектив, слухачів та випускників університету з достроковим випуском офіцерів. Він особисто вручив дипломи випускникам - відмінникам університету. Після отримання дипломів, випускники проголосили урочисту клятву, пообіцявши високо нести звання офіцера, стояти на сторожі країни, берегти безпеку та добробут українського народу, віддано служити і боронити рідну Державу.

24 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

24 лютого у приміщенні спеціалізованої школи № 71 (пров. Польовий, 10) проведено семінар - практикум на тему: „Професійна майстерність учителя - чинник ефективності навчально-виховного процесу“. Організацію забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор спеціалізованої школи № 71 Дмитрієва Г.О. У семінарі брали участь вчителі біології загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про необхідність науково-методичного супроводу обґрунтованого впровадження сучасних технологій у практику роботи вчителів географії;
- про стимулювання прагнення педагогів до пошуку, творчості та самоосвіти;
- про формування у школярів чіткої системи географічних знань шляхом поєднання різноманітних методів та прийомів навчання;
- про підвищення ефективності уроків шляхом активізації пізнавальної діяльності, розвитку самостійності та ініціативності учнів, створенню „ситуації успіху“ дітей у навчальній діяльності.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 32 особи.

24 лютого у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

24 лютого перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Лисичанської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

25 лютого виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

25 лютого виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 906 (вул. Виборзька, 42). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 906, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

25 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник начальника управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації - начальник відділу бюджетних програм соціально-культурної сфери Аністратенко О.О.. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., головний спеціаліст з питань внутрішнього фінансового контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лещинський Г.М. начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо надання зведених показників по мережі штатних і континентальних установ, що фінансуються з міського бюджету, за підсумками 2015 року. Під час наради надано відповідні доручення.

25 лютого заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” (просп. Комарова Космонавта, 3). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу тощо.

25 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І, виконуючий обов’язки начальника відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Барбазюк М.Б., начальника відділу з питань майна комунальної власності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бандура І.І., начальник відділу (Центру) надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Вінагіна І.Є., виконуючий обов’язки начальника фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Аністратенко О.О., начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Розглянуто питання:
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Плісу Г.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 10, напрацьованих під час наради 16.03.2015 з питання інформування мешканців про встановлення об’єктів роздрібної торгівлі хлібобулочними виробами, що користуються підвищеним попитом у місті Києві зі заздалегідь здійсненим відповідним оформленням (орендуванням);
- про надання інформації директору Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Репіку В.М. щодо забезпечення прозорого та чіткого формування фонду заробітної плати працівників соціально-культурної сфери міста Києва та впровадження в Єдину інформаційну систему управління бюджетом міста Києва;
- про підготовку інформації директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Білоцерковцю Д.О. щодо стану виконання протоколу доручень № 2, напрацьованих під час наради 27.01.2016 з питань прибирання території міста Києва від сніг, ожеледиці та бурульок;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М.Ю. та директору Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гудзію А.А. про виконання доручень, викладених у листі від 02.02.2016 № 004-129 щодо стану перевірки використання об’єктів нерухомості комунальної власності, які обліковуються на балансах підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М.Ю. щодо стану виконання протоколу доручень № 3, напрацьованих під час наради 04.02.2016 з питань передачі повноважень органами місцевого самоврядування у сфері надання адміністративних послуг.
За підсумками наради надано доручення.

25 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в І кварталі 2016 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.09.2081 № 3108-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Механізаторів, 16. За підсумками наради надано відповідні доручення.

24 лютого у приміщенні гімназії № 178 (просп. Повітрофлотський, 22) проведено інструктивно-методичний семінар на тему: „Про розвиток креативного мислення учнів при вивченні математики через використання ігрових завдань та інтерактивних технологій“. Організацію забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор гімназії № 178 Красюк Л.Є. У семінарі брали участь вчителі математики загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про сучасні концепції креативної освіти для учнів загальноосвітніх навчальних закладів;
- про різноманітні форми організації навчально-виховного процесу через використання ігрових завдань та інтерактивних технологій;
- про способи розвитку креативних здібностей на уроках математики, принципи роботи з учнями;
- про методи розв’язання нестандартних задач учням загальноосвітніх навчальних закладів .
Присутнім надано методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 28 осіб.

24 лютого у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” ( вул. Галана Ярослава, 2) відбулись змагання з шахів серед гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва за програмою Спартакіади. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М., педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” Григоренко Н.М. У змаганнях брали участь команди гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Молодість”, „Горизонт”, „Атлет”, „Олімпік”. Змагання проводились за схевенингенською системою в 9-ти турах при контролі часу на обдумування 1 год. 01 хв. на всю партію кожному з учасників. Черговість гри з партнерами і колір фігур визначались жеребкуванням. За підсумками змагань було визначено переможців та призерів: перше місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Олімпік”, друге місце здобула команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста. Києва „Горизонт”, третє місце - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Атлет”. Усіх учасників змагань нагороджено кубками, почесними грамотами та пам’ятними сувенірами. Загальна кількість присутніх – 41 особа.

26 лютого виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

26 лютого на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. та головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (164 машини).

26 лютого на вулиці Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (127 машин).

26 лютого у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

26 лютого у приміщенні Державного музею авіації України (вул. Медова, 1) відбувся достроковий випуск лейтенантів кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету, які служитимуть у Збройних Силах України.

26 лютого заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: бульв. Лепсе Івана, 7-в, вул. Машинобудівна, 27. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

26 лютого виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

26 лютого у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 173 (просп. Відрадний, 20) начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О. і начальник відділу по організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Троценко Н.М. провели перевірку умов проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в цьому закладі. У заході також брала участь директор середньої загальноосвітньої школи № 173 Мазаєва Л.А Під час перевірки обстежено: стан виховання, харчування, забезпечення активного дозвілля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та є учнями середньої загальноосвітньої школи № 173. За результатами перевірки підготовлено довідку обстеження.

26 лютого у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” ( вул. Галана Ярослава, 2) відбулись змагання з шашок серед гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва за програмою Спартакіади. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У змаганнях брали участь команди гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Олімпік”, „Горизонт, „Атлет”, „Червоні вітрила”. Турнір з шашок проводився за швейцарською системою з вибірковим жеребкуванням. За підсумками змагань було визначено переможців та призерів: перше місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Атлет”, друге місце здобула команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста. Києва „Горизонт”, третє місце - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Червоні вітрила”.

26 лютого виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Гаврилюка, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірено стан освітлення вулиці, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду було надано доручення.

27 лютого виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо. Також перевірено стан роботи пунктів обігріву для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання, які розгорнуто на території Солом’янського району міста Києва.

27 лютого за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ситник К.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (280 машин).

27 лютого за адресою: вул. Волгоградська, 10 - на відрізку від вулиці Волгоградської до вулиці Неходи Івана відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. і заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (40 машин).

27 лютого виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Курської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду перевірений стан освітлення вулиці, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду було надано доручення.
На виконання пункту 5 протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.11.2015 № 78 з питання: „Про взаємодію готовності органів виконавчої влади, служб, підприємств, установ та організацій м. Києва та Київської області до дій в осінньо-зимовий період 2015-2016 р.р.” 11 - 10 січня у Солом’янському районі міста Києва працювали стаціонарні пункти обігріву в приміщеннях житлово-експлуатаційних дільниць за адресами: вул. Єреванська, 3-а (ЖЕД-901), вул. Волинська, 4-а (ЖЕД-902), вул. Солом’янська, 33 (ЖЕД-903), бульв. Лепсе Івана, 23-а (ЖЕД-904), вул. Донця Михайла, 22-а (ЖЕД-905), вул. Виборзька, 42 (ЖЕД-906) для тимчасового перебування населення без визначеного місця проживання на період різкого зниження температури повітря. Роботу тимчасових пунктів обігріву забезпечували працівники управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та житлово-експлуатаційних дільниць. Здійснюється виконання оперативних планів спільних дій територіальних сил і засобів, спрямованих на локалізацію та ліквідацію надзвичайної ситуації природного характеру.

Протягом тижня в закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- літературні години, виставки персоналії, літературно-музичні композиції на тему: „Ні, я жива, я вічно буду жити” з нагоди відзначення 145-річчя від дня народження української поетеси, письменниці, перекладачки, діячки культури Лесі Українки (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка - портрет на тему: „Спокуси нас не дістануть” з нагоди відзначення 65-річчя від дня народження українського письменника-прозаїка В.Г. Медведя (вул. Освіти, 14-а, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- виставка - експозиція на тему: „Брати Грімм їдуть за казками“ з нагоди відзначення 230-річчя від дня народження німецького лінгвіста і дослідника німецької народної культури Вільгельма Грімма (вул. Кривоноса Максима, 19, бібліотека ім. Пироговського);
- літературний вернісаж на тему: „За сторінками казок Вільгельма Грімма“ з нагоди 230-річчя від дня народження німецького лінгвіста і дослідника німецької народної культури Вільгельма Грімм (вул. Шепелєва, 13, бібліотека сімейного читання ім. О. Гончара);
- вечір пам’яті на тему: “Легендарний розвідник “ до річниці з дня народження Героя України, легендарного розвідника часів Другої світової війни Березняка Є.С. (вул. Західна, 11, бібліотека ім. О. Довженка);
- лекція на тему: „С.В. Рахманінов - композитор і виконавець : традиції і новаторство“ в рамках проекту “Музична вітальня В.В. Пухальського (вул. Мішина, 25, Київська музична школа № 33);
- прослуховування учнів на тему: „Веселкове розмаїття“ до Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах ( вул. Мішина, 25, Київська музична школа № 33);
- шкільний концерт на тему: „Музична родина“ (бульв. Лепсе Івана. 69, дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- вистава на тему: „Небоскреб“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“);
- дитяча вистава на тему: „Вредные советы“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений