Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

25-04-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 18.04.16 по 24.04.16 р.

18 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

18 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником та заступником голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про стан виконання плану заходів з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан призначення субсидій за житлово-комунальні послуги мешканцям Солом’янського району міста Києва;
- про спрощення процедури перереєстрації Картки Киянина та про додаткові її функції, які планують запровадити найближчим часом;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

18 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

18 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття на прибудинковій території;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про стан роботи пасажирського ліфту в житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про відновлення благоустрою прибудинкової території після виконання аварійно-відновлювальних робіт;
- про стан ремонту даху житлового будинку.
За підсумками наради надано доручення.

18 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Шутова Полковника, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

19 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

19 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 902 (вул. Волинська, 4-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 902, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

19 квітня у Солом’янському районі міста Києва проведено факельну естафету в рамках „Всесвітнього бігу заради гармонії“. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. У заході брали участь: багаторазові чемпіони, призери України та Європи, спортсмени Української марафонської команди та спортивного клубу „Санчін”, педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання, учні та студенти навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Естафета стартувала від будівлі Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну (вул. Стадіонна, 2/10). Учасники естафети пробігли біля шести навчальних закладів та фінішували біля Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41).
Привітала колону спортсменів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. Завершив факельну естафету флешмоб учасників. Загальна кількість учасників -150 осіб.

19 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо.

19 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) відбулось засідання громадської ради
при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Проводив засідання голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І. У засіданні брали участь: виконуючий обов’язки начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сольська А.П., працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, голова ОСН „Комітет мікрорайону ”Грушківський“ Кваша С.Н., представників органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про затвердження плану роботи громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації на 2016 рік;
- про екологічний стан в місті Києві та Солом’янському районі міста Києва;
- про Закон України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку“;
- про Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки;
- про участь членів громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації у загальнорайонних заходах з нагоди державних свят.
Виступили: Шарафетдінов П.І., Кваша С.Н. Загальна кількість присутніх - 27 осіб. За підсумками засідання підготовлено протокол.

19 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь члени комісії: начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В., начальник відділу з питань захисту прав дітей (опіки) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стрелюк Л.М., головний спеціаліст відділу з питань захисту прав дітей служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Черкасова В.А., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., начальник Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві Криценко В.Д., державний нотаріус дев’ятої Київської нотаріальної контори Шарафетдінова Н.В., мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання розглянуто питання:
- про надання дозволу на продаж 1/2 частини двокімнатної комунальної квартири батьку малолітньої дитини;
- про надання висновку до суду по справі щодо встановлення участі батька у вихованні малолітнього сина;
- про надання висновку до суду щодо визначення місця проживання малолітньої дитини;
- про надання висновку до суду щодо позбавлення батьківських прав;
- про виконання обов’язків опікуна над малолітньою сестрою, яка має статус дитини-сироти, в частині захисту майнових прав дитини;
- про визначення форми влаштування малолітньої дитини, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування;
- про реєстрацію народженої малолітньої дитини;
- про надання дозволу на отримання амбулаторної та стаціонарної психіатричної допомоги малолітньою дитиною;
- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
За підсумками засідання комісії підготовлено протокол.

20 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

20 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питання реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва;
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2084 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2082 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

20 квітня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

20 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

20 квітня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

20 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 429) проведено День спеціаліста акушерства та гінекології за участю фахівців медичних закладів міста Києва. Семінар проводив головний лікар пологового будинку № 5 міста Києва, головний позаштатний спеціаліст з акушерства та гінекології Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Макаренко М.В. У заході брали участь: доцент кафедри акушерства, гінекології та медицини плода Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Парпалей Є.І., головні лікарі та заступники головних лікарів пологових будинків міста Києва, завідувачі жіночих консультацій, лікарі та акушери-гінекологи медичних закладів міста Києва.
Під час семінару розглянуто питання:
- про розгляд випадків антенатальної смертності, які трапились у полого-допоміжних стаціонарах протягом І квартал 2016 року;
- про психологічний супровід репродуктивних втрат.
Учасникам семінару надані роз’яснення та рекомендації. Загальна кількість присутніх - 210 осіб.

20 квітня у приміщенні гімназії № 178 (просп. Повітрофлотський, 22) проведено семінар на тему: „Про сучасний урок у контексті компетентнісного підходу“. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор гімназія № 178 Красюк Л.Є. У семінарі брали участь вчителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про формування творчого потенціалу учнів в основі освітніх методів та способів навчального виховного процесу;
- про педагогічну майстерність як умову ефективності роботи з розвитку здібностей учнів;
- про вдосконалення форм і методів уроку, впровадження в практику передових технологій.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 31 особа.

20 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

20 квітня на стадіоні Національного авіаційного університету (просп. Космонавта Комарова, 1) відбувся легкоатлетичний пробіг „Солом’янська миля“ за участю гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва, учнівської та студентської молоді. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор об’єднання підліткових клубів за місцем проживання населення Солом’янського району міста Києва „Либідь” Максимович Г.М. У заході брали участь: керівники та гуртківці спортивних підліткових клубів за місцем проживання, студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації, мешканці Солом’янського району міста Києва. Відбулися забіги на дистанції: 1000 м, 3000 м, 5000 м. Переможці та призери змагань отримали медалі та грамоти. У змаганнях брали участь 80 осіб.

20 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Машинобудівної, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

21 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

21 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.В. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

21 квітня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території КНП „ Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” (просп. Комарова Космонавта, 3). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу тощо.

21 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О., начальник відділу (Центру) надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Вінагіна І.Є., начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації директору Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Шамрай Н.В. щодо вжитих заходів з реалізації Закону України від 26.11.2015 р. № 835-VIII „Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців“ та деяких інших законодавчих актів України про децентралізацію повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань“;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М.Ю. щодо стану виконання протоколу доручень № 16, напрацьованих під час наради 21.03.2016 з врегулювання питання визначення балансоутримувачів новозбудованих колекторів;
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Плісу Г.В. щодо забезпечення щоденного вивезення сміття та твердих побутових відходів і недопущення переповнення контейнерів після неробочих та святкових днів;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П.О. щодо стану виконання протоколу доручень № 003/39, напрацьованих під час наради 29.03.2015 з питань належного утримання об’єктів благоустрою зеленого господарства та прилеглих до них територій.
За підсумками наради надано доручення.

21 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2016 року”. У заході брали учать: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва представники генеральної підрядної організації. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Гарматна, 39-г. За підсумками наради надано відповідні доручення.

21 квітня у приміщенні спеціалізована школа № 52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбувся семінар на тему: „Про роль класного керівника, шкільної бібліотеки і масової бібліотеки для дітей та юнацтва у вихованні любові до читання в учнів“. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор спеціалізованої школи № 52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченко В.М. У семінарі брали участь бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про формування творчого потенціалу учнів у основі освітніх методів та способів навчального виховного процесу;
- про співпрацю шкільної бібліотеки з педагогічним колективом.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 26 осіб.

22 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

22 квітня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Духіна О.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (170 машин).

22 квітня на вулиці Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (116 машин).

22 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

22 квітня у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 67 (вул. Героїв Севастополя, 9-а) начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О. і начальник відділу по організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Троценко Н.М. провели перевірку стану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стану організації профілактичної роботи у цьому навчальному закладі. У заході також брав участь директор середньої загальноосвітньої школи № 67 Солом’янського району міста Києва Корнієнко В.В. Під час перевірки було обстежено умови утримання, виховання, проживання, харчування, забезпечення активного дозвілля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної та є учнями середньої загальноосвітньої школи № 67. За результатами перевірки складено довідку обстеження.

22 квітня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: бульв. Лепсе Івана, 7-в, вул. Машинобудівна, 27. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

22 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

22 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Карпатської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

23 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

23 квітня за адресою: вул. Героїв Севастополя, 42 - на відрізку від вулиці Донця Михайла до вулиці Стражеска Академіка відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: м. Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (259 машин).

23 квітня відбувся суботник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території Солом’янського району міста Києва. У суботнику брали участь: перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, працівники комунальних підприємств, громадськість Солом’янського району міста Києва. Під час суботника очищено: територію парку, скверів, схилів, зелених зон від сміття та опалого листя, прибудинкові території житлових будинків (газони, клумби, зелені зони тощо). Зокрема, проводились роботи у парку „Вінницький“, на прибудинкових територіях житлових будинків.

23 квітня на стадіоні Національного авіаційного університету (просп. Космонавта Комарова, 1) проведено змагання з легкої атлетики за програмою Спартакіади гуртківців підліткових клубів за місцем проживання. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У змаганнях брали участь команди семи спортивних підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. За підсумками змагань визначені переможці та призери: перше місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Творчість”, друге - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер“, третє - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Горизонт“. Члени команд - переможців та призерів - нагороджено кубками, медалями та почесними грамотами. Загальна кількість учасників змагань - 40 осіб.

23 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Народного Ополчення, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

24 квітня у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 121 (вул. Каменярів, 32) відбулись змагання з хортингу серед гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. Основна мета хортингу - популяризація і підвищення ролі фізичної культури та спорту, патріотичне виховання, залучення дітей та юнацтва до здорового способу життя, відвернення їх від шкідливих звичок, виховання особистості в дусі добропорядності, патріотизму та любові до своєї Батьківщини. Безперечно стрижнем цього виду спорту є багатовікові традиції, що передавалися з покоління в покоління від часів сарматів до Київської Русі, а далі до запорозьких козаків. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. У заході брали участь: педагоги-організатори та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Лідер“, „Здоров’я“, „Фаворит“, „Горизонт“ , члени спортивного клубу „Хортинг“. Переможці та призери змагань отримали грамоти та медалі. Загальна кількість присутніх -80 осіб.
Протягом тижня в закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- туристичний тренд на тему: „Живе обличчя моєї землі“ з нагоди Всесвітнього дня Землі (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка – портрет на тему: „Так вже влаштоване життя, що нічого в ньому заздалегідь не передбачиш“ з нагоди 200-річчя від дня народження англійської письменниці Шарлотти Бронте (вул. Освіти, 14-а, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- виставка - персоналія на тему: „Сила письменницького слова“ з нагоди 200-річчя від дня народження англійської письменниці Шарлотти Бронте (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека ім. М. Лермонтова);
- виставка - персоналія на тему: „Мрійниця великої душі“ з нагоди 75-річчя від дня народження української поетеси, дитячої письменниці, журналістки та мемуаристи Жиленко І.В. (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека ім. М. Лермонтова);
- виставка одного автора на тему: „Сильна і горда, талановита і мужня“ з нагоди 200-річчя від дня народження англійської письменниці Шарлотти Бронте (вул. Шепелєва, 13, бібліотека сімейного читання ім. О. Гончара);
- звітний концерт учнів навчального закладу (бульв. Лепсе Івана, 69, Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- відкритий урок на тему: „Робота над поліфонічними творами в класі бандура“ (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- доповідь з історії образотворчого мистецтва на тему: „Особливості роботи над темою „Висячі сади Семіраміди“ (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- звітний концерт учнів навчального закладу (вул. Мішина Михайла, 25,Київська дитяча музична школа № 33);
- лекцію на тему: „Феномен С. Ріхтера – загадка поза часом“ в рамках проекту „Музична вітальня В.В.Пухальського“: „Піаністичні виконавські та педагогічні вершини ХХ століття“ (вул. Мішина Михайла, 25,Київська дитяча музична школа № 33);
- містична комедія - жах „Мистер Кроули и затмение“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“);
- позитивна моновистава „Муза“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений