Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

04-05-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 25.04.16 по 03.05.16 р.

25 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

25 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником та заступником голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у неробочі дні;
- про стан виконання плану заходів з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про впровадження пілотного проекту муніципальних шкільних сніданків за принципом „шведський стіл“;
- про стан підготовки до Пасхальних свят та поминальних днів;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

25 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

25 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття на прибудинковій території;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про стан роботи пасажирського ліфту в житловому будинку;
- про технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів;
- про стан перерахунку, нарахування плати та боргу за газопостачання;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відновлення благоустрою прибудинкової території після виконання аварійно-відновлювальних робіт.
За підсумками наради надано доручення.

25 квітня у приміщеннях підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва :„Червоні вітрила” (вул. Сім’ї Ідзиковських, 37-а), „Лідер” (вул. Галана Ярослава, 2), „Ровесник” (вул. Героїв Севастополя, 14-а), „Веселка” (вул. Донця Миколи, 21-б) проведено конкурси - виставки творчих робіт гуртківців з нагоди святкування Воскресіння Христового. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М., педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Червоні вітрила“ Желіба Т.Д., педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер“ Григоренко Н. М., педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Ровесник“ Гоницька Т.Г., педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Веселка“ Іванова М.Я.
Присутні ознайомилися з історією свята Великодня, а саме:
- українськими народними традиціями та звичаями зі святкування Воскресіння Хрестового (Великодня);
- дізнались про писанку як символ Всесвіту;
- забутими техніками писанкарства та історію музею „Писанки” у місті Коломия на Івано-Франківщині;
- різними видами Великодніх ігор та забав.
Було проведено майстер-клас з виготовлення вітальних листівок, писанок, об’ємних композицій, малюнку з нагоди Воскресіння Хрестового (Великодня). Творчі роботи виготовлялися з природних матеріалів, за допомогою художнього ручного мережива, вишивки, ручного декоративного розпису по дереву, творів образотворчого мистецтва. Після заходу відбулось урочисте відкриття виставки творчих робіт. Загальна кількість учасників - 85 осіб.
У приміщені Київського камерного театру-студії „Дивний замок” (вул. Єреванська, 11) відбувся вечір пам’яті на тему: „Поетична сторінка” з нагоди 30-их роковин Чорнобильської катастрофи. Учасники вечора згадали про те, що 30 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. 26 квітня - День національної жалоби. Пам’ять і вдячність наша може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей „атомний вівтар“ своє здоров’я та життя. Присутні змогли почути твори поетів, у яких тема Чорнобильської трагедії знайшла своє відображення, які ставили за мету поглибити бачення людиною світу, виховати в кожному особисту причетність до всього, що відбувається навколо, навчити чужу долю, чужий біль сприймати як свій власний. Замислитись треба усім, поки ще не пізно.
У приміщенні Управління з надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі Головного управління ДСНС України у м. Києві (вул. Митрополита Липківського Василя, 33) відбулися заходи з нагоди 30-их роковин Чорнобильської катастрофи. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., начальник ГУ ДСНС України у м. Києві Ватолін А.Г., начальник Управління з надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі Головного управління ДСНС України у м. Києві Дядюша Р.Ю., учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та працівники пожежної частини. Шкуро М.Ю. подякував пожежникам за проявлену мужність та героїзм під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції і вручив грамоти. Хвилиною мовчання учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів.

25 квітня відбулася презентація муралу (бульв. Чоколівський, 1) у якій брали участь: Надзвичайний і Повноважний посол Португалії в Україні Марія Кріштіна Серпа ди Алмейда, радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Паскаль Сліванські, виконавчий директор Французького інституту в Україні Матьє Арден, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. Мурал знаменує прихід весни та єднання, спільний рух людини й природи. Мешканці Солом’янського району міста Києва зможуть насолоджуватися цим видовищем.

25 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Борщагівської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

26 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

26 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Лепсе Івана, 23-а). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

26 квітня у приміщенні Державного навчального закладу „Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну міста Києва“ (вул. Шутова Полковника, 13) начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О. і начальник відділу по організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Троценко Н.М. провели перевірку стану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стану організації профілактичної роботи у цьому закладі. У заході також брала участь директор Державного навчального закладу „Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну міста Києва“ Гончаренко А.І. Під час перевірки було обстежено умови утримання, виховання, проживання, харчування, забезпечення активного дозвілля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної та є учнями Державного навчального закладу „Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну міста Києва“ . За результатами перевірки складено довідку обстеження.

26 квітня на перехресті проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської проведено мітингу-реквіємі біля пам’ятника „Жертвам Чорнобильської катастрофи” у Святошинському районі міста Києва, де знаходяться меморіальні дошки загиблих мешканцям Солом’янського району міста Києва з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф і Дня Чорнобильської трагедії. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу захисту від наслідків аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабіч С.С., заступник голова громадської організації „Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих“ Солом’янського району міста Києва Заікіна В.М. та члени цієї організації. Під час заходу: відбулось урочисте покладання квітів до меморіального комплексу „Жертвам Чорнобильської катастрофи”, виступи - спогади учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Загальна кількість учасників від Солом’янського району міста Києва - 50 осіб.

26 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо.

26 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 245) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань опіки та піклування повнолітніх осіб при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу контролю за правильністю призначення державної соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горячко О.Є., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор районного територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва Вітавська Г.П., державний соціальний інспектор праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гринник М.С., виконуючий обов’язки голови Товариства Червоного Хреста Солом’янського району міста Києва Руденко В.О., головний спеціаліст юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Подолян О.С., лікар-психіатр Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5 Солько Р.М.
Розглянуто питання:
- про надання дозволу на зняття з реєстрації особи через направленням її на постійне місце перебування до психоневрологічного будинку-інтернату;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своїм батьком;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своїм дядьком;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своєю сестрою;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своїм братом;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своєю матір’ю.
За підсумками засідання підготовлено протокол.

26 квітня у приміщеннях підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Червоні вітрила”, (вул. Сім’ї Ідзиковських, 37-а), „Лідер”, (вул. Галана Ярослава, 2), „ Ровесник” (вул. Героїв Севастополя, 14-а), „Веселка” (вул. Донця Миколи, 21-б) проведено виховні години - спогади на тему: „Чорнобиль не має минулого” . Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заході брали участь: педагоги-організатори, керівники гуртків та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Обговорювались питання:
- про історію Чорнобильської трагедії;
- про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС;
- про небезпеку радіації для усього живого та вміння застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички.
Присутнім було надано рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників заходу - 42 особи.

27 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

27 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питання реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва;
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2084 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2082 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

27 квітня у сквері на розі вулиць Преображенської та Головка Андрія відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки „Каштанова алея „Вшанування Героїв Чорнобиля” нагоди Дня Чорнобильської трагедії. У заході брали участь: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу захисту від наслідків аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабіч С.С., голова громадської організації „Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих“ Солом’янського району міста Києва Шевчук П.В. та члени цієї організації. Під час заходу: відбулось урочисте покладання квітів до меморіального каменю з написом „Каштанова алея „Вшанування Героїв Чорнобиля”, виступи - спогади учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

27 квітня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 409) проведено круглий стіл на тему: „Стрес на робочому місці: колективний виклик” за участю представників підприємств, установ, організацій Солом’янського району міста Києва з нагоди Дня охорони праці та в рамкам Тижня охорони праці. Організацію заходу забезпечила завідувач сектора з питань охорони праці Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Римар-Щербина О.В. У круглому столі брали участь: перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., завідувач сектора з питань охорони праці Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Лисенко С. І., головний спеціаліст сектора з питань охорони праці Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко Ю.А., керівники підприємств, установ, організацій Солом’янського району міста Києва.
Обговорювались питання:
- про виробничий травматизм у порівнянні з минулим роком;
- про різновидність стресових ситуацій на виробництві та шляхи їх подолання;
- про проведення досліджень умов праці, атестації робочих місць на відповідність нормативним актам щодо стресових ситуацій на робочому місці;
- про вжиття заходів щодо попередження виникнення стресових ситуацій та поліпшення умов праці для працівника підприємств, установ, організацій.
Усім учасникам надано методичні рекомендації.

27 квітня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

27 квітня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (просп. Героїв Севастополя, 35) відбувся концерт-реквієм пам’яті подвигу та мужності громадян - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф і Дня Чорнобильської трагедії. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу захисту від наслідків аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабіч С.С., заступник начальника управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Соколова І.І., голова громадської організації „Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих“ Солом’янського району міста Києва Шевчук П.В., члени цієї організації, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, які мешкають у Солом’янському районі міста Києва. За проявлену мужність та героїзм ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції було нагороджено грамотами голови Солом’янської районної в місті Києві державної. Присутні переглянули концертну програму за участю самодіяльних художніх колективів Центру дитячої та юнацької творчості. Загальна кількість учасників заходу - 280 осіб.

27 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

27 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний Інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

27 квітня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

27 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Донецькій, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

27 квітня у бібліотечних закладах Солом’янського району міста Києва відбувся загальносистемний реквієм „Чорнобильська тризна” з нагоди 30-их роковин Чорнобильської катастрофи. Організацію заходу забезпечила начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Устинович Т.Л. та завідувач Центральної районної бібліотеки ім. Ф.Достоєвського Чухрій О.І.. Відвідувачі бібліотек мали змогу переглянути виставку стінних газет, яка немов переносить усіх присутніх до міста Прип’ять весни 1986 року. Головна ідея виставки - не забути ту жахливу трагедію, яка сталася навесні, винести після катастрофи уроки для майбутнього, робити все для того, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо. Та нагадати: чорнобильські проблеми не втрачають своєї гостроти й актуальності, а увагу потрібно звертати насамперед на тих, хто постраждав від цієї катастрофи.

28 квітня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

28 квітня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15-а). У заході брала участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О.. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

28 квітня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації(просп. Повітрофлотський, 41, каб.459) начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач А.Г. провів нараду з питання: „Про цивільний захист Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання. У нараді брали участь: головний фахівець відділу реагування у надзвичайних ситуаціях управління з питань надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі ГУ ДСНС України у місті Києві Цюпко М.Ю., працівники відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівники комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про підсумки роботи відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та об’єктів господарювання Солом’янського району міста Києва в частині виконання плану основних заходів у сфері цивільного захисту у I кварталі 2016 року;
- про стан підготовки до навчання у 2017 році керівного складу та фахівців підприємств, установ, організацій Солом’янського району міста Києва в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва;
- про стан проведення технічної інвентаризації сховищ цивільного захисту в Солом’янському районі міста Києва.
За підсумками наради надано протокольні доручення.

28 квітня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території КНП „Консультативно-діагностичний центр” (вул. Гарматна, 36). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу тощо.

28 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О., начальник управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М., виконуючий обов’язки начальника відділу економіки Барбазюк М.Б., начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Плісу Г.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 10, напрацьованих під час наради 16.03.2015 з питання інформування мешканців про встановлення об’єктів роздрібної торгівлі хлібобулочними виробами, що користуються підвищеним попитом у місті Києві зі заздалегідь здійсненим відповідним оформленням (орендуванням);
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М.Ю. та директору Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Маміній О.В. щодо стану реалізації пілотного проекту „Система електронних закупівель“;
- про підготовку інформації голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В. та директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Новицькому Д.Ю. щодо стану виконання протоколу № 1 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.01.2016 щодо вжитих заходів по приведенню території Солом’янського району міста Києва до належного санітарного стану, відновлення благоустрою після завершення зимового періоду та щодо санітарно-епідемічної ситуації у районі;
- про підготовку інформації голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 13, напрацьованих під час наради з керівниками будівельних компаній міста Києва 02.03.2016 з питань моніторингу та контролю щодо виконання законодавства у сфері будівництва і протидії незаконному будівництві в місті;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П.О. щодо стану виконання доручень № 003/35, напрацьованих під час виїзної наради 30.03.2016 комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста в Деснянському та Оболонському районах.
За підсумками наради надано доручення.

28 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2016 року”. У заході брали учать: начальник управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Практична, 2. За підсумками наради надано відповідні доручення.

28 квітня у приміщенні Київського спортивного ліцею-інтернату (бульв. Івана Лепсе, 46) відбулася перевірка стану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , стану організації профілактичної роботи. Перевірку проводили: начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О. і начальник відділу по організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Троценко Н.М. У заході також брав участь директор Київського спортивного ліцею-інтернату Кореницький О.О. Під час перевірки було обстежено умови утримання, виховання, проживання, харчування, забезпечення активного дозвілля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної та є учнями Київського спортивного ліцею-інтернату.
За результатами перевірки підготовлено довідку обстеження.

29 квітня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

29 квітня на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Духіна О.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (225 машин).

29 квітня у провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ситник К.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (54 машини).

29 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В.. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

29 квітня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: просп. Валерія Лобановського, 2, просп. Повітрофлотський, 40-а. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

29 квітня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В.. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

29 квітня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В.. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулицях Василівської та Народної, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

30 квітня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бабій П.М. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

30 квітня на вулиці Стадіонній - на відрізку від вулиці Липківського Василя Митрополита до вулиці Богданівської відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: м. Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (210 машин).

30 квітня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В.. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Солом’янської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

01 травня протягом дня у храмах, церквах, інших культових спорудах, які розташовані на території Солом’янського району міста Києва, проведено святкові богослужіння з нагоди Воскресіння Хрестового (Великодня).

Протягом тижня в закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- комплекс заходів на тему: „Великодня Пасхалія” з нагоди Воскресіння Христового (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- загальносистемний реквієм на тему „Чорнобильська тризна” з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- літературна виставка письменниці Ірини Жиленко „Люблю я жить! І клопіт свій люблю” до 75-річчя від дня народження (вул. Тупикова, 21, бібліотека № 11);
- виставка робіт учнів художнього відділення на тему: „Диво - писанка” (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- презентація професійної майстерності викладачів класів народних інструментів (бульв. Лепсе Івана, 69, Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- майстер-клас на тему: „Колір весни!“ - фотосесія для дітей (вул. Героїв Війни, 14, Клубний заклад „Будинок культури Жуляни“);
- містична драма „Вий“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений