Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

31-05-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 23.05.16 по 29.05.16 р.

23 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

23 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником та заступником голови, виконуючим обов’язки керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради були розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про заходи з нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва;
- про стан підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

23 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

23 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття на прибудинковій території;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про ремонт даху в житловому будинку;
- про стан розрахунків, нарахування та перерахунок субсидій на оплату житлово-комунальних послуг;
- про питання нарахування (розрахунки) плати за централізоване опалення;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

23 травня у приміщенні спеціалізованої школи № 173 (просп. Відрадний, 20) відбувся семінар на тему: „Методичні ресурси вчителя літнього мовного табору”. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор спеціалізованої школи № 173 Мазаєва Л.А. У семінарі брали участь учителі англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про особливості мовного табору;
- про ресурсні центри щодо організації та проведення літніх мовних таборів;
- про методи навчально-виховної діяльності літніх мовних таборів;
- про мету та завдання занять у мовному таборі;
- про практичні матеріали вчителям англійської мови для проведення проектної роботи з учнями під час літніх канікул;
- про правильний вибір місця проведення занять;
- про урізноманітнення життя школярів шляхом проведення цікавих та незвичних занять;
- про підвищення в учнів бажання до вивчення іноземних мов;
- про розвиток організаційних навичок та лідерських якостей у дітей шляхом створення різноманітних проектів.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 30 осіб.

23 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району міста Києва проведено конкурс малюнків, виставки творчих робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва з нагоди святкування Дня столиці та дня Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Творча мета конкурсу - виявлення й підтримка обдарованих дітей.
Роботи оцінювалися за наступними критеріями:
- відповідність темі;
- оригінальність власного бачення міста Києва.
Особливу увагу журі звертало на творчі здібності школярів - на незвичне, свіже мислення, вміння дохідливо, ясно, витончено передавати свої почуття й думки. Для переможців передбачено нагороди й подарунки. Проведення такого конкурсу сприяє вихованню у дітей любові та поваги до рідного міста, його історії, традицій, побуту і культури, також надає можливість розвивати творчі здібності у дітей.

23 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань опіки та піклування повнолітніх осіб при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу контролю за правильністю призначення державної соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горячко О.Є., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор районного територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва Вітавська Г.П., державний соціальний інспектор праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гринник М.С., виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної організації Товариства Червоного Хреста м. Києва Руденька В.О, головний спеціаліст юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Подолян А.В., лікар-психіатр Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5 Красніков М.П.
Розглянуто питання:
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своїм сином;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення опікунів;
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення особи опікуном над своєю матір’ю.
За підсумками засідання підготовлено протокол.

23 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Курської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

24 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

24 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 427) відбувся семінар на тему: „Про зміни законодавства у бухгалтерському обліку. Види податкових перевірок” за ініціативи громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб”. Організацію заходу забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і голова громадської організації „Всеукраїнський Бухгалтерський Клуб“ у м. Києві і Київській області Чепурова С.В. У заході брали участь бухгалтери підприємств, установ, організацій міста Києва.
Розглянуто питання:
- про аналіз змін законодавства України у бухгалтерському обліку за квітень 2016 року;
- про види податкових перевірок та підстави для їх проведення у 2016 році;
- про запити Державної фіскальної служби України: що повинен знати головний бухгалтер і керівник;
- про тенденції податкових перевірок у 2016 році з питань дотримання вимог податкового законодавства щодо податку на додану вартість, податку на прибуток, податку з доходів фізичних осіб, інших податків і платежів.
Виступили: експерт громадської організації „Всеукраїнський Бухгалтерський Клуб“, сертифікований аудитор України, керівник департаменту бухгалтерського та податкового консалтингу ТОВ SCI-КОНСАЛТИНГ, кандидат економічних Наук Панченко І.А., адвокат, партнер Адвокатського об’єднання „Клочков та партнери“ Гурська А.С. Учасникам семінару надано роз’яснення та рекомендації. Загальна кількість присутніх - 220 осіб.

24 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Лепсе Івана, 23А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

24 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко В.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо.

24 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району міста Києва проведено виховні години на теми: „Як тебе не любити, Києве мій” та „Київ - Європейська столиця!” з нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І. та директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. У виховних годинах брали участь: педагоги та учні загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Цей захід сприяє вихованню у дітей любові та поваги до рідного міста, його історії, традицій, побуту і культури.

24 травня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія” відбулась нарада з питання: „Здорова молодь - здорова нація”. Організацію наради забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ Вільшановська І.В. У заході брали участь: педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про формування здорового способу життя молоді як важливу соціально-економічну та гуманітарну складову державної політики;
- про вплив екологічної ситуації на стан здоров’я населення;
- про залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом;
- про вжиття заходів щодо боротьби з пасивною формою дозвілля молоді, ризикованою поведінкою та різними формами залежності: алкоголем, наркотиками, тютюнокурінням, лудоманією тощо.;
- про проблеми демографічного розвитку та кризових проявів у функціонуванні інституту сім’ї.
Присутнім було надано рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників наради - 31 особа.

24 травня у приміщенні спеціалізованої школи І ступеня № 324 (вул. Лебедєва-Кумача, 8) начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О. і начальник відділу по організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Троценко Н.М. провели перевірку стану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стану організації профілактичної роботи у цьому навчальному закладі. У заході також брала участь директор спеціалізованої школи І ступеня № 324 Солом’янського району міста Києва Маслова І.Л. Під час перевірки було обстежено умови утримання, виховання, проживання, харчування, забезпечення активного дозвілля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної та є учнями спеціалізованої школи І ступеня № 324. За результатами перевірки підготовлено довідку обстеження.

24 травня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Здоров’я” (вул. Михайла Донця, 17/46) проведено змагання з настільного тенісу „Золота ракетка” серед гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Здоров’я” Анісімова О.В. У змаганнях брали участь команди підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Здоров’я“, „Лідер“, „Надія“¸ „Олімпік“. За підсумками змагань визначено переможців та призерів: перше місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Здоров’я”, друге - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Олімпік“, третє - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Надія“. Членів команд - переможців та призерів - нагороджено кубками, медалями та почесними грамотами. Загальна кількість учасників змагань - 54 особи.

25 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

25 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб.245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питання реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва.
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

25 травня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко А.В. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

25 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний інститут”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко А.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

25 травня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко А.В. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

25 травня біля будівель загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва відбулись конкурси малюнків на асфальті на тему: „Знову цвітуть каштани” та „Київ - європейська столиця” з нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І. та директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. У конкурсі брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Мета конкурсу: заохочення до творчої діяльності, сприяння інтелектуальному розвитку дітей, виховання у них почуття єдності та співробітництва, а також стимулювання до осмислення і передачі в малюнку власних вражень щодо відповідної теми. Умілі дитячі руки перетворили банальну сіру поверхню на цікаву яскраву скатертину, яка радує очі не тільки юних майстрів, але й всіх тих, хто спостерігав за цим дійством. Своїми роботами школярі змогли висловити любов до рідного міста, його історії, традицій, культури. Малюнки вийшли яскравими, щирими, з глибоким змістом. Ця акція подарувала усім гарний настрій та позитивні емоції.

25 травня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

25 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Грінченка Миколи, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

26 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

26 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

26 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач А.Г. провів нараду з питання : „Про стан цивільного захисту підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва“. У нараді брали участь: працівники відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівники комунальних підприємств та медичних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуто питання:
- про підсумки роботи відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та об’єктів господарювання Солом’янського району міста Києва в частині виконання плану основних заходів у сфері цивільного захисту в квітні 2016 року;
- про стан виконання протокольних доручень, напрацьованих під час засідань Київської міської та Солом’янської районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
- про інструкцію щодо проведення штабного навчання в Солом’янському районі міста Києва;
- про стан виконання плану навчань керівного складу та фахівців підприємств, установ, організацій Солом’янського району міста Києва в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва;
- про стан проведення технічної інвентаризації сховищ цивільного захисту в Солом’янському районі міста Києва.
Виступили: начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач А.Г. та головні спеціалісти відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації - Целуйко В.В., Слушний В.А., Кривошея В.Д. Загальна кількість учасників наради - 31особа.
За підсумками наради надано протокольні доручення.

26 травня у приміщенні гімназії № 178 (просп. Повітрофлотський, 22) відбулось виготовлення альманаху на тему: „Визначні пам’ятки Києва” з нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І. та директор гімназії № 178 Красюк Л.Є. У заході брали участь учні 6-их-10-их класів. Київ приваблює мандрівників з різних країн світу - і не тільки сучасним архітектурним виглядом, а й величними пам’ятниками сивої давнини. Історична доля міста Києва пов’язана з цілим рядом політичних і культурних подій, що знайшли своє відображення в пам’ятках архітектури, які є культурним надбанням нації. Виготовлення альманаху відіграє важливу роль у стимулюванні творчості школярів, які у свої роботах проявили любов до рідного міста, доторкнулись душею до далеких часів.

26 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О., виконуючий обов’язки начальника відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Барбазюк М.Б., начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації Київському міському голові Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу № 3 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 25.03.2016;
- про надання інформації першому заступнику директора Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Маміній О.В. показників рейтингової оцінки діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про надання інформації директору Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Репіку В.М. щодо фактичної заробітної плати у 2015 році працівників закладів охорони здоров’я по загальному та спеціальному фондах бюджету;
- про надання інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Павлику І.К. щодо стану виконання протокольного рішення від 05.05.2016 № 1 з питання: „Підсумки проходження опалювального сезону 2015/16, підготовка та виконання планів заходів до опалювального сезону 2016/17 року. Проблемні питання та шляхи їх вирішення“ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
- про підготовку інформації директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян О.Г. щодо завершення 2015/16 навчального року та підготовку до нового 2016/17 року.
За підсумками наради надано доручення.

26 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2016 року”. У заході брали участь: начальник управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Богданівська, 7. За підсумками наради надано відповідні доручення.

26 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” (вул. Солом’янська, 17). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу тощо.

27 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

27 травня на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Духіна О.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (204 машини).

27 травня у провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ситник К.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (46 машин).

27 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району міста Києва проведено свято „Останній дзвоник“. У заходах брали участь: перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., керівники та працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

27 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

27 травня на території Солом’янського району міста Києва проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“. У заході брали участь: головні спеціалісти відділу з питань організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Денисова О.В. і Полятевич Ю.М., фахівець з соціальної роботи Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришевський А.М. Під час рейду було обстежено житлово-побутові умови дітей, які знаходяться на обліку в службі у справах дітей адміністрації, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, розглянуті заяви громадян щодо виконання батьківських обов’язків. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

27 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевченко А.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

27 травня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: бульв. Лепсе Івана, 7В, вул. Машинобудівна, 27. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

27 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Липківського Василя Митрополита, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

28 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

28 травня за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: м. Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (220 машини).

28 травня за адресою: вул. Волгоградська, 10 - на відрізку від вулиці Волгоградської до вулиці Неходи Івана - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кострубіцька Л.І. і головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Герасименко Ю.В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: м. Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (20 машин).

28 травня у приміщенні Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни” (вул. Героїв війни, 14) відбулась святкова концертна програма для мешканців Солом’янського району міста Києва з нагоди Дня столиці та Дня Києва. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., директор Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни” Строцак Л.С., мешканці Солом’янського району м. Києва. Зі словами вітання виступив Андрієвський Д.Й. У концертній програмі брали участь самодіяльні художні колективи Клубного закладу „Будинку культури „Жуляни”.

28 травня у парку „Відрадний“ (вул. Героїв Севастополя, 37А) було проведено святкові районні заходи з нагоди Дня столиці та Дня Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М, гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського районного об’єднання підліткових клубів „Либідь”, мешканці Солом’янського району міста Києва. Під час свята зі словами вітання з нагоди святкування у Солом’янському районі міста Києва Дня столиці та Дня Києва виступили: Андрієвський Д.Й., Шкуро М.Ю. В урочистому святковому концерті на літній театральній сцені виступили: художні самодіяльні колективи: районного Центру дитячої та юнацької творчості, учні Київської дитячої музичної школи № 33, творчий колектив „Вишиванка-бенд“ Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, танцювальний колектив „Київ-Арт-Тайм“, гурт „Сокіл“. У парку проведено турнір з вільної боротьби „Крок до Олімпу” серед юнаків віком від 11 до 15 років. Переможців та призерів змагань нагороджено кубками, медалями, грамотами. Також гості свята переглянули показові виступи гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського районного об’єднання підліткових клубів „Либідь” з айкідо, художньої гімнастики, акробатики, бойового мистецтва „Дракон“. Усі бажаючі змогли взяти участь у майстер-класах з аквагриму, топіарію, скрапбукінгу, декупажу, вишивки стрічками, виготовлення ляльок-мотанок.

28 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Механізаторів, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

Протягом тижня в закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- загальносистемний тиждень краєзнавства на тему: „Сентименти до мого міста“ з нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- день інформування на тему: „З витоків словесних скарбів“ з нагоди святкування Дня слов’янської писемності і культури (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка-портрет на тему: „Знайти свій шлях - найголовніше у житті“ з нагоди 60-річчя від дня народження Чхартишвілі Г.Ш. (Бориса Акуніна) - російського белетриста, сценариста, сходознавця, літературного критика і перекладача (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- святкова програма та виставка робіт гуртківців з нагоди Дня столиці та Дня Києва (вул. Героїв Війни, 14, Клубний заклад „Будинок культури Жуляни“);
- комедія „Сыскное Агентство Циммермана“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений