Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

12-07-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 04.07.16 по 10.07.16 р.

04 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

04 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником голови, заступником голови. керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради були розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про рейтингову оцінку діяльності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про стан підготовки до нового опалювального сезону 2016-2017 років;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

04 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

04 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Данилюк О.І., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О.
Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про порив труб у підвальному приміщенні житлового будинку;
- про стан технічного обслуговування систем тепловодопостачання та водовідведення і зливів;
- про стан утримання підвалів, колясочних технічних поверхів у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

04 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Шепелєва Миколи, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

05 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

05 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

05 липня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У засіданні брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., виконуючий обов’язки начальника юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Деревицька Н.В., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., начальник Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві Криценко В.Д., мешканці Солом’янського району міста Києва. Розглядалось питання призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам згідно списку наданого Правобережним об’єднанням управління Пенсійного фонду України в міста Києві.

05 липня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь члени комісії: начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В., начальник відділу з питань захисту прав дітей (опіки) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стрелюк Л.М., головний спеціаліст відділу з питань захисту прав дітей (опіки) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Черкасова В.А., спеціаліст відділу з питань захисту прав дітей (опіки) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Фіщук М.О., виконуючий обов’язки начальника юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Деревицька Н.В., виконуючий обов’язки начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., начальник Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві Криценко В.Д., мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання розглянуто питання:
- про позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини;
- про припинення перебування малолітньої дитини у дитячому будинку сімейного типу;
- про визначення форми влаштування малолітньої дитини, яка має статус дитини - сироти та призначення їй опікуна;
- про визначення форми влаштування малолітньої дитини, яка має статус дитини – сироти, позбавленої батьківського піклування та призначення їй опікуна;
- про надання дозволу на побачення з дитиною , яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та перебуває в Київському міському будинку дитини;
- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування;
- про надання висновку до суду щодо позбавлення батьківських прав;
- про надання дозволу на зміну прізвищ малолітньої дитини;
- про надання дозволу на прийняття дарування 1/3 частини (від 69/100) частин приватного житлового будинку на ім’я малолітньої дитини.
За підсумками засідання комісії підготовлено протокол.

05 липня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо.

05 липня на розі вулиць Волинської та Авіаконструктора Антонова, 37-47 відбувся районний захід з нагоди відкриття скверу ім. Авіаконструктора Антонова на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., депутат Київської міської ради Конобас М.П., депутат Київської міської ради Андрєєв А.С., заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища - начальник управління екології та природних ресурсів Мальований А.М., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., донька авіакосмічного інженера і винахідник Антонова Г.К., працівники Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, мешканці Солом’янського району. Зі словами вітання виступив Андрієвський Д.Й., Шкуро М.Ю., Мальований А.М. Відкриття оновленого скверу, яке носить ім’я видатної людини, Авіаконструктора Антонова К.О., дає змогу вкотре згадати його теплими словами, пригадати його геніальні ідеї, як в технічній області так і в мистецтві, віддати шану його людяності та самовідданості справі. Під супровід оркестру Національної академії внутрішніх справ відбувається урочисте перерізання стрічки.

06 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення.

06 липня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд на території Солом’янського району міста Києва, у якій брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема: наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

06 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання впровадження Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”. У заході брали участь: начальник відділу по роботі з ЖБК, ОСББ та відомчим житловим фондом управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яресько Г.В., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бучинська Ю.В., заступник директора КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Сімороз О.В., начальник юридичного відділу провідний юрист КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Панова С.А., головний спеціаліст юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гуйда Н.В., начальник відділу управління нежитлового фонду КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Мойсик М.В., представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Солом’янського району міста Києва. Розглядалось питання щодо виконання доручень протоколу засідання робочої групи з впровадження Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” від 08.06.2016 № 24.

06 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. провів нараду з питання реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У нараді брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуті питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва;
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”. За підсумками наради надано відповідні доручення.

06 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний інститут”, у якій брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

06 липня на території Солом’янського району міста Києва перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території в належний екологічний стан, у якій брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

06 липня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

06 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Медова, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

07 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

07 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Лепсе Івана, 23А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

07 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 459) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів засідання оперативного штабу з питань підготовки господарства Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. У засіданні брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., начальник відділу по роботі з ЖБК, ОСББ та відомчим житловим фондом управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яресько Г.В., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І., виконуючий обов’язки начальника управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Соколова І.І., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, начальник КП „ШЕУ Солом’янського району міста Києва“ Борсук В.О., виконуючий обов’язки директора комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Солом’янського району міста Києва Лукаш О.О., головний інженер КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Смаровоз І.О.,начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач А.Г., начальники ЖЕД Солом’янського району міста Києва, керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, представники ПАТ „АК „Київводоканал” та інспекції Держенергонагляду в місті Києві.
Розглянуто питання:
- про виконання протоколу № 2 засідання оперативного штабу з питань підготовки господарства Солом'янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років від 23.06.2016;
- про стан підготовки житлових будинків комунальної власності до роботи в опалювальний період 2016-2017 років та проблемні питання, які виникають в процесі підготовки;
- про заходи щодо підготовки закладів освіти Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років;
- про заходи щодо підготовки закладів культури Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років;
- про заходи щодо підготовки медичних закладів Солом'янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років;
- про заходи щодо підготовки КП „ШЕУ Солом’янського району міста Києва“ до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років;
- про заходи щодо підготовки комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років;
- про взаємодію районів теплових мереж „Центр”, „Голосієво”, „Святошино” з керівниками житлово-експлуатаційних організацій, закладів освіти, культури та охорони здоров’я в процесі підготовки до опалювального періоду 2016-2017;
- про підготовку електротехнічного господарства на території Солом’янського району міста Києва до експлуатації в опалювальний період 2016-2017 років;
- про підготовку водопровідного і каналізаційного господарства на території Солом’янського району міста Києва до експлуатації в опалювальний період 2016-2017 років;
- про основні вимоги щодо підготовки енергетичних господарств до роботи в опалювальний період 2016-2017 років.
Виступили: Андріянов І.О., Заплотінська О.І., Соколова І.І., Яхнівська Т.П., Смаровоз І.О., Лукаш О.О.
Загальна кількість учасників засідання - 36 осіб. За підсумками наради надано протокольні доручення.

07 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету з питань їх освоєння. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо Закону України „Про державну службу” та складання штатних розписів.

07 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Данилюк О.І., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М., начальник відділу інформаційних технологій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бурдейн Д.Б., завідувач сектора організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Садовська А.Л., начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про підготовку інформації директору Департаменту фінансів Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Репіку В.М., щодо надання звіту про виконання показників зведених планів використання бюджетних коштів і зведених помісячних планів використання бюджетних коштів;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г.В., щодо виконання доручень № 005-35 напрацьований під час наради із заступниками голів районних в місті Києві державних адміністрацій та начальниками управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій 24.06.2016;
- про підготовку інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Павлику І.К. щодо запровадження практики страхування багатоквартирних будинків;
- про підготовку інформації начальнику Управління інформаційно-комунікаційних технологій та захисту інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Назарову Ю.Л., щодо проведення лекцій з електронних державних закупівель;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П.О. на виконання протоколу № 003/60 наради з питання погашення заборгованості за електричну енергію та реалізацію енергоефективних та енергозберігаючих засобів 30.06.2016;
За підсумками наради надано доручення.

07 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2016 року”. У заході брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сусло Т.В., замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Богданівська, 7. За підсумками наради надано відповідні доручення.

07 липня у підлітковому клубі за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” за адресою (вул. Галана Ярослава, 2) з нагоди відзначення Дня родини відбувся конкурс серед родин гуртківців підліткових клубів за місцем проживання на краще родинне фото. Організацію заходу забезпечила: виконуючий обов’язки начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В., та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. Метою конкурсу для гуртківців було: ознайомити з оберегами української родини, вчити продовжувати сімейні традиції, розвивати почуття родинності, відповідальності за своїх батьків, виховувати любов та повагу до своєї родини, допомогти гуртківцям зрозуміти, що родина є найвищою цінністю в житті людини, про роль батьків у дитячому житті. Гуртківці показали свої родині фотокартки в яких були висвітлені почуття, захоплення та емоції, які вони відчули разом зі своїми рідними. З кращих фото були вибрані переможці і нагороджені грамотами. Загальна кількість учасників - 45 осіб.

07 липня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. здійснила об’їзд території комунального некомерційного підприємства „ Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ Солом’янського району міста Києва за адресою (вул. Солом’янська, 17). У об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено: стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

07 липня у храмах та церквах, інших культових спорудах, які розташовані на території Солом’янського району міста Києва, проведено святкові богослужіння з нагоди Різдва Іоанна Хрестителя.

07 липня протягом дня у бібліотечних закладах Солом’янського району міста Києва проходила виставка дитячих робіт, сімейного фото, книжкова виставка з нагоди святкування Дня родини. Організацію заходу забезпечила виконуючий обов’язки начальника управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Соколова І.І., та завідувач Центральної районної бібліотеки ім. Ф.Достоєвського Чухрій О.І. Відвідувачі бібліотек мали змогу ознайомитися з історією свята, згадали прислів’я та приказки про родину, слухали розповідь бібліотекаря про традиції української сім’ї, діти вчилися говорити компліменти своїм рідним. Органічно доповнив свято огляд літератури, сімейних фото, представленої на книжковій виставці. Проведені заходи були спрямовані на збереження родинних стосунків. Адже родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. У сім’ї людина навчається любові та добру, вчиться шанувати свою землю, працювати на благо своєї країни. Учасники заходу залишали стіни бібліотек з почуттям поваги і любові до батьків та бережливим ставленням до своєї родини та сімейних традицій.

08 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. Після об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

08 липня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

08 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

08 липня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: вул. Отця Анатолія Жураковського, 7В - вул. Машинобудівна, 27. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

08 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Богданівській, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

09 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. За підсумками об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

09 липня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Смілянській, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений