Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

31-08-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 22.08.16 по 28.08.16 р.

22 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, покосу трави та бур’янів, поливу зелених насаджень, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

22 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником голови та заступником голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про підготовку районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років;
- про підсумки святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України;
- про стан утримання та ремонту автомобільних доріг на території Солом’янського району міста Києва;
- про організацію шефської допомоги військовим частинам;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

22 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

22 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О.
Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про стан роботи пасажирських ліфтів у житловому будинку;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про стан нарахування плати за споживання гарячого водопостачання (розрахунки за споживання гарячого водопостачання);
- про відсутнє електропостачання у житловому будинку;
- про стан технічного обслуговування систем тепло-, водопостачання та водовідведення і зливів у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

22 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Нечуя-Левицького, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. За підсумками об’їзду було надано доручення.

23 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, покосу трави та бур’янів, поливу зелених насаджень, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

23 серпня громадськість Солом’янського району міста Києва брала участь в загальнодержавних урочистостях на площі Софійській з нагоди святкування Дня Державного Прапора України.

23 серпня на площі біля Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулось урочисте підняття Державного Прапора України з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та відзначення 25-ої річниці незалежності України. У заході брали участь: голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., депутат Київської міської ради, обраний в Солом’янському районі міста Києва, Андрєєв А.С., перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., керівники і працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, заступник військового комісара Солом’янського району міста Києва Шевчук Ю.В., голова Солом’янської районної в м. Києві організації ветеранів Парафейніков Б.Д., військовослужбовець 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України, учасник антитерористичної операції, капітан Максименко Максим, представники громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, громадськість Солом’янського району міста Києва. Присутніх привітали зі святом Шкуро М.Ю. та Максименко М. Церемонію підняття прапору провела рота Почесної варти Національної гвардії України. Під час урочистостей голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. вручив паспорт громадянина України - основний документ у житті, як ознаку свідомого дорослого життя, представникам молодого покоління солом’янців, яким виповнилось 16 років: учню спеціалізованої школи I-III ступенів № 159 Ротачу Є.А., студентці технічного ліцею НТУУ „КПІ” міста Києва Скворцовій Н.Д., учню ліцею „Престиж” міста Києва Данілочкіну В.Ю. Також перед присутніми виступили барабанщиці Національної академії внутрішніх справ та учасники зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю „Матриця” школи танців „Київ Арт Тайм”. Загальна кількість учасників заходу - 150 осіб.

23 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15А). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, покосу трави та бур’янів, поливу зелених насаджень, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

23 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

23 серпня у підлітковому клубі за місцем проживання „Здоров’я” (вул. Донця Михайла, 17/46) відбулась спортивна естафета за участю родин гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та відзначення 25-ї річниці незалежності України. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М., директор підліткового клубу за місцем проживання „Здоров’я” Солом’янського району міста Києва Анісімова О.В. Відбулись змагання: біг в мішках, перетягування канату, човниковий біг, смуга перешкод, передача м’яча над головою. Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та дипломами. Загальна кількість присутніх - 60 осіб.

23 серпня до меморіалів та пам’ятників, які розташовані на території району відбулось урочисте покладання квітів керівництвом Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та громадськістю Солом’янського району міста Києва з нагоди вшанування борців за незалежність України. У заході брали участь: перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., представники громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Покладання квітів відбулося до: Пам’ятного знаку „Хрест”(вулиця Янгеля), меморіалу Герою Небесної Сотні, студенту архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури Олександру Плеханову (вулиця Преображенська, 2), меморіальної дошки випускнику Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова, активному учаснику Євромайдану, Герою Небесної Сотні Андрію Мовчану (вул. Кобелєва Архітектора, 1/5), меморіальної дошки випускнику Київського медичного коледжу ім. П.І. Гаврося Андрію Абалмасову (вул. Білецького Академіка, 16), меморіальної дошки Герою України, Герою Небесної Сотні Андрію Цепуну (просп. Комарова Космонавта, 1, Національний авіаційний університет), меморіальної дошки Герою з лав Небесної Сотні, студенту факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технологічного університету України „КПІ” Сергію Бондареву (вулиця Політехнічна, 18), меморіальної дошки бійцю - „кіборгу” Гаврилюку Андрію Петровичу на фасаді будівлі спеціалізованої школи № 71 (пров. Польовий, 10).

23 серпня у бібліотеці сімейного читання ім. М.Ю. Лермонтова Солом’янського району міста Києва (вул. Героїв Севастополя, 22) проведено День патріотичного виховання на тему: „Найбільше свято України” з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та відзначення 25-ї річниці незалежності України. Організацію заходу забезпечили: начальник управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та завідувач бібліотеки сімейного читання ім. М.Ю. Лермонтова Алимова В.В. Відвідувачі бібліотеки змогли переглянути тематичну інсталяцію книг. Для дітей проведено засідання патріотичного ліцею, а саме: ознайомлення з державною символікою, гімном України як предметами особливої гордості громадян. Також присутні згадали та вшанували борців за незалежність нашої держави, учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

23 серпня у підлітковому клубі за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер“ (вул. Галана Ярослава, 2) проведено виставку малюнків гуртківців підліткових клубів за місцем проживання з нагоди святкування Дня Державного Прапора України. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підлітковий клуб за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Полум’я“ Григоренко Н.М. У заході брали участь: педагоги-організатори, гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва та їх батьки. Мета виставки - сприяння зміцненню громадянської злагоди, утвердження у громадян почуття національної свідомості і патріотизму, гордості за Україну, виховання у молоді поваги до державних символів та інститутів . Загальна кількість учасників заходу - 37 осіб.

24 серпня громадськість Солом’янського району міста Києва брала участь в урочистостях на вулиці Хрещатик з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України.

24 серпня головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Целуйко В.В., головний спеціаліст відділу фінансово-економічного забезпечення управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Косяк П.С. та головний спеціаліст сектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Павлов В.І. забезпечили зустріч та супроводження делегацій Дніпропетровської, Полтавської та Хмельницької областей, які брали участь у загальнодержавних заходах з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України.

24 серпня у парку „Відрадний” (вул. Героїв Севастополя, 37А) відбулись районні святкові заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України. В урочистостях брали участь: голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, мешканці Солом’янського району міста Києва. Присутніх привітали зі святом Шкуро М.Ю. та Андрієвський Д.Й. В урочистому концерті на літній театральній сцені виступили: заслужена артистка України Олена Лукашова, художні самодіяльні колективи районного Центру дитячої та юнацької творчості, народний художній колектив хор „Зірниця“, колектив Клубу східного танцю „Шолковый путь“, зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю „Матриця“ школи танців „Київ-Арт-Тайм“, танцювальний колектив „Калейдоскоп“ дитячого спортивного-танцювального клубу „Калейдоскоп“. Також у концертній програмі брали участь самодіяльні художні колективи Клубного закладу „Будинку культури „Жуляни”, учні Київської дитячої музичної школи № 33, Київський академічний музично-драматичний циганський театр „Романс“. Завершився святковий концерт виступами вокалістів Національної академії внутрішніх справ та Топ студії і рок-груп Будинку культури „Росток“. Усі бажаючі змогли відвідати бібліотечне містечко та взяти участь у майстер-класах: з хіп-хопу та сальси від школи танців „Стріт-класік“, квілінгу, аквагриму, бісероплетіння, витинанки, в’язання крючком, спицями, вишивки хрестиком, тематичного розпису пряників, виготовлення топіарію, оберегів ляльок-мотанок. Також були проведені спортивні заходи: показові виступи спортсменів на татамі, перетягування канату, стрибки на скакалках, дитячий баскетбол, футбольні вправи, дитячий теніс, гра з кеглями та кільцями. Свято відвідали близько 1500 осіб.

24 серпня у клубному закладі „Будинок культури „Жуляни” (вул. Героїв Війни, 14) відбувся святковий концерт для мешканців мікрорайону Жуляни з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України. Організацію заходу забезпечили: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та директор Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни” Строцак Л.С. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., директор Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни” Строцак Л.С., мешканці Солом’янського району міста Києва. Зі словами вітання виступив Андрієвський Д.Й. У концертній програмі брали участь самодіяльні художні колективи Клубного закладу „Будинку культури „Жуляни”. Усі бажаючі змогли взяти участь у майстер-класах з аквагриму, виготовлення ляльки-мотанки та відвідати дитячий ярмарок. Для дітей проводились конкурси та ігри. Також відбувся фестиваль кулінарного мистецтва за участю мешканців селища Жуляни. Загальна кількість присутніх - 500 осіб.

24 серпня у храмах, церквах та інших культових спорудах, які розташовані на території Солом’янського району міста Києва, проведені святкові богослужіння з нагоди святкування Дня незалежності України.

25 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, покосу трави та бур’янів, поливу зелених насаджень, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

25 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 906 (вул. Виборзька, 42). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 906, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, покосу трави та бур’янів, поливу зелених насаджень, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

25 серпня за адресою: бульвар Лепсе Івана, 8 відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (17 машин).

25 серпня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“ Солом’янського району міста Києва за адресою (просп. Комарова Космонавта, 3). У об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу тощо.

25 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Лактіонова Т.Ю., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., завідувач сектора оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Некоз С.В., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуті питання:
- про надання інформації директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіщуку А.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 14, напрацьованих під час робочої поїздки Київського міського голови 09.03.2016 до Подільського та Шевченківського районів з питання інспекції аварійних будинків, благоустрою та санітарної очистки міста Києва;
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Плісу Г.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 28, напрацьованих під час наради 15.06.2016 з обговорення питань по організації комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом у ІІ кварталі 2016 року та в подальші періоди;
- про підготовку інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Павлику І.К. щодо стану термомодернізації будівель („теплі“ кредити), впровадження інших енергоефективних заходів у Солом’янському районі міста Києва;
- про підготовку інформації заступнику директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Трофимову О.С. щодо участі представників Солом’янського району міста Києва в спортивно-масового заходу „Київський Міжнародний Марафон 2016” на центральних вулицях міста Києва 08 та 09 жовтня 2016 року;
- про підготовку інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г.В. щодо стану виконання плану заходів на 2016-2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 № 573-р.
За підсумками наради надано доручення.

25 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІI кварталі 2016 року”. У заході брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Дядченко С.Я., замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Героїв Севастополя, 35. За підсумками наради надано відповідні доручення.

25 серпня у підлітковому клубі за місцем проживання „Здоров’я” (вулиця Донця Михайла, 17/46) відбулись показові виступи гуртківців з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та директор підліткового клубу за місцем проживання „Здоров’я” Солом’янського району міста Києва Анісімова О.В. У показових виступах зі східних єдиноборств та рукопашного бою брали участь діти віком від шести до п’ятнадцяти років. Захід проведено з метою залучення молоді до активних занять спортом та до здорового способу життя. Кращих учасників було нагороджено грамотами та медалями.

26 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, покосу трави та бур’янів, поливу зелених насаджень, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

26 серпня на вулиці Керченській – на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (75 машин).

26 серпня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (101 машина).

26 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

26 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

26 серпня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: просп. Валерія Лобановського, 2 та просп. Повітрофлотський, 40А. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

26 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення бульвару Чоколівського, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ньому. За підсумками об’їзду було надано доручення.

26 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, покосу трави та бур’янів, поливу зелених насаджень, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

26 серпня за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (175 машин).

26 серпня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Волгоградської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. За підсумками об’їзду було надано доручення.

Протягом тижня в закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України:
- тиждень патріотизму на тему: „У дитинстві відкриваєш материк, котрий зоветься потім - Батьківщина” (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка незалежної творчості на тему: „...та хай там що, а ми йдемо вперед” (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека імені Ф. Достоєвського);
- книжкова виставка на тему: „Люби Україну, бо це Батьківщина! Держава ця – вільна, держава єдина!” (вул. Західна, 11, бібліотека імені О. Довженка);
- ілюстративний калейдоскоп на тему: „Україно моя - я для тебе на світі живу” (вул. Шепелєва Миколи, 13, бібліотека імені О. Гончара);
- виставка - подорож в історію на тему: „Дорога до щастя, до волі” та патріотична акція на тему : „Стрічка до стрічки” (просп. Повітрофлотський, 12, бібліотека імені В. Чапаєва);
- громадянська позиція на тему: „Ти сам собі країна” (вул. Донецька, 57а, бібліотека імені І. Багряного);
- виставка-заклик на тему: „Вітчизна люба, всім одна родина - Була, і є, і буде Україна!” (вул. Кривоноса Максима, 19, бібліотека імені О. Пироговського);
- історичний часопис на тему: „Початок української держави” (вул. Солом’янська, 33, бібліотека імені В. Кудряшова);
- День патріотичного виховання на тему: „Найбільше свято України” (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека імені М. Лермонтова);
- виставка - привітання на тему: „І стяг синьо-жовтий над нивами й водами” (вул. Генерала Тупикова, 21, бібліотека № 11);
- патріотична виставка на тему: „Україна моя - найкраща в світі країна” (вул. Єреванська, 12, бібліотека імені М. Реріха).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений