Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

29-09-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 12.09.16 по 18.09.16 р.

12 вересня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

12 вересня у приміщенні дошкільний навчальний заклад № 692 (вул. Златопільська, 3А) відбувся інструктивно-методичний семінар на тему: „Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби дитячого навчального закладу в умовах реформування освіти”. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор дошкільного навчального закладу № 692 Ніколаєва І.М.
У семінарі брали участь вихователі та практичні психологи дошкільних навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуті питання:
- про нормативно-правові документи психологічної служби навчального закладу;
- про пріоритетні напрями роботи практичного психолога та вимоги до оформлення документації;
- про забезпечення психологічного і соціального супроводу дітей, постраждалих внаслідок військових дій, а також їх батьків;
- про навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей;
- про використання відповідних Інтернет-сайтів як ефективних засобів зв’язку з учнями та їх батьками;
- про профілактику деліквентної поведінки вихованців, профілактика девіантної поведінки, особливості організації безпечного життєвого простору тощо;
- про введення в практику постійно діючого моніторингу дотримання прав дітей не лише в умовах навчального закладу, а і поза його межами, зокрема забезпечення батьками належних умов для навчання, виховання та життя дитини.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 34 особи.

12 вересня приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду із заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про готовність районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років;
- про проект „Розробка і впровадження регіонального плану стосовно збільшення надання послуг з догляду на сімейній основі“, який передбачає реформування інтернатних закладів;
- про підготовку плану заходів щодо проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

12 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

12 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О.
Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття;
- про стан роботи пасажирських ліфтів у житловому будинку;
- про стан благоустрою прибудинкових територій;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан утримання підвалів, колясочних, технічних поверхів у житловому будинку;
- про технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів.
За підсумками наради надано доручення.

12 вересня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Вокзальої, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріянов І.О. За підсумками об’їзду було надано доручення.

13 вересня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

13 вересня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15А). У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

13 вересня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

13 вересня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ (вул. Єреванська, 3) проведено нараду з питання: „Про попередження ризиків потрапляння у ситуації торгівлі людьми та насильства в сім’ї“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ Вільшановська І.В.
У заході брали участь: педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Розглянуті питання:
- про основні причини та форми торгівлі людьми та насильства в сім’ї;
- про шляхи запобігання потрапляння в ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми та насильством у сім’ї;
- про завдання щодо виявлення ризиків для життя дитини;
- про особливості поведінки батьків або осіб, що їх замінюють, яких підозрюють у жорстокості по відношенню до дитини;
- про проведення занять з елементами тренінгу для дітей.
Загальна кількість присутніх - 36 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

14 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

14 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

14 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуті питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва.
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

14 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

14 вересня у парку „Відрадний“ (вул. Героїв Севастополя, 37А) відбувся легкоатлетичний пробіг з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. Організацію заходу забезпечили: заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та керівник Асоціації бігунів України Самойленко І.С. У заході брали участь студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, гуртківці підліткових клубів за місцем проживання, ветерани спорту та мешканці Солом’янського району міста Києва, які займаються оздоровчим та спортивним бігом. Пробіги проведено на дистанціях 1 км (1 коло) та 10 км (10 кіл). У забігу на 10 км брали участь чоловіки віком: 16 - 19 років (група юнаків старшого віку та юніорів), 20 - 22 роки (група молоді), 23 - 29 років (група дорослих), 30 - 34 роки, 35 - 39 років, 40 - 44 роки, 45 - 49 років, 50 - 54 роки, 55 - 59 років, 60 - 64 роки, 65 - 79 років, 70 - 74 роки, 75 років і старше (групи ветеранів) та жінки віком: 16 - 19 років (група юнаків старшого віку та юніорів), 20 - 22 роки (група молоді), 23 - 29 років (група дорослих), 30 - 39 роки, 40 - 49 років, 50 - 59 роки, 60 - 69 років, 70 і старші (групи ветеранів) Дистанцію 1 км долали учасники віком 10 років і старше. Захід проведено з метою залучення людей до активного заняття спортом та до здорового способу життя. Кращих учасників забігів було нагороджено грамотами, медалями, кубками. Кожний учасник змагань отримав календар Асоціації бігунів України. Загальна кількість присутніх - 320 осіб.

14 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки було надано доручення.

14 вересня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

14 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Дашавської та вулиці Верхньоключової, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду було надано доручення.

15 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

15 вересня у приміщенні Управління з надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі Головного управління ДСНС України у м. Києві (вул. Митрополита Василя Липківського, 33) відбулись урочистості з нагоди святкування Дня рятівника. У заході брали участь: начальник Управління з надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі Головного управління ДСНС України у м. Києві Дядюша Р.Ю., заступник начальника Головного управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у м. Києві Козяр Н.М., перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., депутат Київської міської ради, обраний у Солом’янському районі міста Києва Негрич М.М., помічник народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвського Д.Й. Кисіль Р.П., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач А.Г., працівники Управління з надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі Головного управління ДСНС України у м. Києві та ветерани служби з питань надзвичайних ситуацій Солом’янського району міста Києва. Під час урочистостей Козяр Н.М. та Бялковський В.В. привітали присутніх зі святом, побажали рятівникам та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, добра, миру та благополуччя, а також успіхів у їхній почесній і потрібній людям службі. Відбулось нагородження працівників Управління з надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі Головного управління ДСНС України у м. Києві за високі досягнення у професійній діяльності: Козяр Н.М. вручив цінні подарунки 10 особам, Бялковський В.В. вручив Грамоту голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації 7 особам. Завершились урочистості святковим концертом за участю самодіяльних художніх колективів Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва. Загальна кількість учасників заходу - 70 осіб.

15 вересня за адресою: бульвар Лепсе Івана, 8 відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (15 машин).

15 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 906 (вул. Виборзька, 42). У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 906, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

15 вересня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“ Солом’янського району міста Києва за адресою: просп. Комарова Космонавта, 3. У об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

15 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гулам О.О., завідувач сектора організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Садовська А.Л., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко В.І., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І., начальник управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Барбазюк М.Б., виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуті питання:
- про надання інформації Київському міському голові Кличку В.В. щодо вжиття заходів з оптимізації роботи по плануванню загальноміських та загальнорайонних заходів, проведення яких вимагає висвітлення у засобах масової інформації;
- про надання інформації директору Департаменту соціальної політики Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю.В. щодо учасників антитерористичної операції, які взяті на облік в управлінні праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Плісу Г.В. щодо стану реалізації проекту по запровадженню побудинкового та бухгалтерського обліку в єдиній комплексній інформаційно-аналітичній системі обліку фінансово-господарської діяльності міста Києва;
- про надання інформації Київському міському голові Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу № 7 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)від 28.07.2016;
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Плісу Г.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 41, напрацьованих під час наради з обговорення питань життєдіяльності міста Києва 18.08.2016.
За підсумками наради надано доручення.

15 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІI кварталі 2016 року”. У заході брали участь: начальник управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В., замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами в залежності від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Героїв Севастополя, 35. За підсумками наради надано відповідні доручення.

15 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М. провела нараду з головними розпорядниками коштів Київського міського бюджету. У нараді брали участь: заступник начальника фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Федонюк Н.В., начальник відділу бюджетних програм соціально-культурної сфери фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Аністратенко О.О., виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник відділу бухгалтерського обліку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко В.І., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю. Під час наради розглянуто питання щодо освоєння капітальних видатків. За підсумками наради надано доручення.

15 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з питання стану виконання Указу Президента України від 29.03.2016 №122/2016 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році” з метою своєчасного і якісного проведення осіннього 2016 року призову. У нараді брали участь: військовий комісар Солом’янського районного у міста Києві військового комісаріату Асанов С.Л., перший заступник начальника Солом’янського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві Волошин О.С.,завідувач сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Некоз С.В., працівники сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, головний інженер КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Смаровоз І.О.,заступник голови „Комітету мікрорайону ”Жуляни” Лахненко С.І., проректор з навчально-методичної роботи Київського Національного університету будівництва і архітектури, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри опору матеріалів Станкевич А.М., проректор з корпоративного управління, кандидат географічних наук Національного авіаційного університету Шульга В.П., начальник воєнно-мобілізаційного відділу Національного технічного університету України „Київський політехнічній інститут” Паюк В.А., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуто питання:
- про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби ;
- про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році .
Виступив Асанов С.Л. Загальна кількість учасників наради:20 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

15 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) відбулось засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за участю представників органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва. Проводив засідання голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І. У заході брали участь: заступник голови Солом’янської в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., прес-офіцер Солом’янського Управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві Квітко Ю.В., голова комітету з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Кваша С.Н., члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., голова районної організації ветеранів при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Парафейніков Б.Д., виконавчий директор бізнес-асоціації „Спілка Українських Підприємців” Глазкова К.С, виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної організації Товариства Червоного Хреста міста Києва Руденька В.О.
Розглянуті питання:
- про заходи щодо відзначення 75-ї річниці з початку героїчної оборони міста Києва;
- про презентацію громадської організації „Спілка Українських Підприємців”;
- про проведення нарад керівництвом поліції міста Києва за участю громадськості Солом’янського району міста Києва;
- про надання рекомендації на посаду громадського інспектора з питань благоустрою;
- про досвід децентралізації та самоврядної освіти в Республіці Польща.
Виступили: Шарафетдінов П.І., Парафейніков Б.Д., Глазкова К.С., Квітко Ю.В., Кваша С.Н. Загальна кількість присутніх - 19 осіб. За підсумками засідання підготовлено протокол.

16 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

16 вересня на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (156 машин).

16 вересня у провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (54 машини).

16 вересня у приміщенні науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся семінар творчої групи „Шлях до майстерності” на тему: „Методичні рекомендації до планування виховної роботи”. Організацію заходу забезпечили начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінська О.І. та директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р. У семінарі брали участь вчителі з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуті питання:
- про план як важливий документ вихователя, програму дій учасників педагогічного процесу;
- про планування різноманітних заходів і видів робіт, які сприяли б всебічному розвитку учнів;
- про системність роботи, єдність навчально-виховного процесу, коли виховання і навчання тісно пов’язані та взаємно збагачують одне одного;
- про важливість підготовки виразних, яскравих, барвистих виховних заходів, їх зв’язок із навчальною діяльністю;
- про створення здорового та гуманного середовища виховання;
- про критерії оцінювання планів виховної роботи.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників семінару - 32 особи.

16 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

16 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна”, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна”, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

16 вересня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: вул. Отця Жураковського Анатолія, 10, вул. Очаківська, 3/8. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

16 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Козелецької та вулиці Світлогорської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду було надано доручення.

17 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

17 вересня за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ситник К.О. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей (260 машин).

17 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Героїв Севастополя, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду було надано доручення.

Протягом тижня в закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- популяризація художньої літератури: презентації - огляди книжкових новинок, мандрівки з літературними героями тощо (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- декада історії на тему: „Грушевський: громадське і приватне…“ з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження українського історика, громадського та політичного діяча Грушевського М.С.;
- персоналія на тему: „Загадки і розгадки Агати Крісті“ з нагоди відзначення 125-річчя від дня народження англійської письменниці Агати Крісті (вул. Шепелєва Миколи, 13, бібліотека імені О. Гончара);
- виставка одного автора на тему: „Королева таємниць - Агата Крісті“ з нагоди відзначення 125-річчя від дня народження англійської письменниці Агати Крісті (просп. Лобановського Валерія, 37, бібліотека імені М. Бажана);
- робота гуртків за фахом: „Творча майстерня“, „Співай якщо можеш“, „Мелодія“, „Фантазія“, „Фотостудія“, „Акторська майстерність“ (вул. Героїв Війни, 14, Клубний заклад „Будинок культури „Жуляни“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений