Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

11-11-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 17.10.16 по 23.10.16 р.

17 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

17 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про готовність районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років;
- про стан дотримання встановлених лімітів енергопоживання;
- про стан ремонту та утримання автомобільних доріг на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

17 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

17 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку у житловому будинку;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття на прибудинковій території;
- про стан технічного обслуговування систем тепло-, водопостачання та водовідведення і зливів у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

17 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Єреванської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду було надано доручення.

18 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

18 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

18 жовтня у приміщені дошкільного навчального закладу № 255 (вул. Академіка Білецького, 2А) відбувся семінар на тему: „Діагностика та корекція агресивності у дошкільному віці“. Організацію заходу забезпечували: виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор дошкільного навчального закладу № 255 Вознюк Л.П.
У семінарі взяли участь практичні психологи дошкільних навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
На семінарі розглянуті питання:
- про особливості соціального розвитку дітей старшого дошкільного віку та проблеми їх агресивної поведінки;
- про соціальну корекція агресивної поведінки дітей старшого дошкільного віку із допомогою технології ігротерапии;
- про досвід зниження агресивної поведінки дітей;
- про основні прийоми стимулювання дітей старшого дошкільного віку у навчально-виховному процесі;
- про шляхи та засоби реалізації індивідуального підходу.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників - 36 осіб.

18 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Берестейська“, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

18 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 435) начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. У заході брали участь: перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., начальник відділу з питань захисту прав дітей служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стрелюк Л.М., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., виконуючий обов’язки начальника управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Дячук В.В.
Під час засідання розглянуті питання:
- про визначення опікуном над майном дитини, яке складається з 1/8 частини житлового будинку та відповідної частини надвірних будівель та споруд;
- про визначення опікуном над майном дитини, яке складається з ¼ частини квартири;
- про надання дозволу зустрічей рідних з малолітнім онуком, який має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та перебуває в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей;
- про надання до суду висновку щодо визначення способу участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином;
- про надання до суду висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей;
- про надання до суду висновку щодо усунення перешкод у спілкуванні та вихованні малолітніх дітей;
- про надання до суду висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;
- про надання дозволу на зміну прізвища малолітньої дитини;
- про проведення обстеження крові на ВІЛ-інфекцію та туберкулінової проби малолітньої дитини, який має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та перебуває в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей;
- про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
За підсумками засідання комісії підготовлено протокол.

19 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

19 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, зовнішнього та дворового освітлення тощо.

19 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема: стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки було надано доручення.

19 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В. провела робочу зустріч з представниками органів самоорганізації населення. У заході брали участь: керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Рідна Оселя“ Григоренко О.Г., секретар органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Мікрорайону „Совки“ Косарєва В.М., заступник керівника органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Мікрорайонний комітет „Грушківський” Шарафетдінов П.І., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Дачі Караваєві“ Папуша О.В., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Будинковий комітет вулиця Городня, 7, вулиця Докучаевська, 12“ Боклан М.С., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Будинковий комітет „проспект Повітрофлотський 21/2, вулиця Олексія Шовкуненка, 4“ Соценко В.Ю., начальник відділу дільничних інспекторів Солом’янське управління поліції Головного Управління Національної поліції в м. Києві Южека А.С., заступник начальника КП „ШЕУ Солом’янського району міста Києва“ Мацюк К.Є., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, працівники відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуті питання:
- про встановлення лічильників. Перерахунок за опалювальний сезон за 2015-2016 роки;
- про співпрацю мешканців з поліцією у Солом’янському районі міста Києва;
- про стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва;
- про участь громадськості Солом’янського району міста Києва у заходах з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення України та 73-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників.
За підсумками було надано доручення.

19 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 303) виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Розглянуті питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва;
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 9 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва“;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

19 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

19 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 427) відбувся День спеціаліста, акушерства та гінекології за участю фахівців медичних закладів міста Києва. Семінар проводив головний лікар пологового будинку № 5 міста Києва, головний позаштатний спеціаліст з акушерства та гінекології Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Макаренко М.В. У заході брали участь: професор кафедри акушерства та гінекології № 1 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Лакатош В.П., головні лікарі та заступники головних лікарів пологових будинків міста Києва, завідувачі жіночих консультацій, лікарі та акушери-гінекологи медичних закладів міста Києва.
Розглянуті питання:
- про аналіз перинатальних втрат за 9 місяців 2016 року;
- про парвовірусну інфекцію і вагітність. Сучасні погляди на проблему.
Виступили : Макаренко М.В., Лакатош В.П.
Учасникам надано роз’яснення та рекомендації. Загальна кількість присутніх – 90 осіб.

19 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

19 жовтня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Волинської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду було надано доручення.

20 жовтня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

20 жовтня за адресою: бульвар Лепсе Івана, 8 відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (8 машин).

20 жовтня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Лепсе Івана, 23А). У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, несанкціонованих звалищ, вивозу сміття, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), відновлення благоустрою території після виконання аварійних робіт на інженерних мережах, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

20 жовтня у приміщені дошкільного навчального закладу № 63 (вул. Кадетський Гай, 5) відбувся семінар на тему: „Сучасні підходи до проведення занять з фізкультури у дошкільному закладі“. Організацію заходу забезпечували: виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р., директор дошкільного навчального закладу № 63 Самойлова С.Л.
У семінарі брали участь інструктори з фізичної культури дошкільних навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Розглянуті питання:
- про планування роботи з фізичного виховання у дошкільному навчальному закладі;
- про створення умов для ефективного фізичного виховання дітей у дошкільному закладі;
- про ефективність занять від способів організації, рухової діяльності та режиму дня дитини;
- про методи використання європейських підходів у проведені занять з фізкультури.
Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників - 46 осіб.

20 жовтня у спеціалізованій школі № 173 (просп. Відрадний, 20) відбувся турнір з баскетболу. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М., директор спеціалізованої школи № 173 Мазаєва Л.А. У турнірі взяли участь юнаки дитячої-юнацької спортивної школи № 5 та дитячої-юнацької спортивної школи № 12. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Загальна кількість учасників - 60 осіб.

20 жовтня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території комунального некомерційного підприємства „ Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ Солом’янського району міста Києва за адресою: вул. Солом’янська, 17. У об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

20 жовтня у приміщені Київського транспортно-технологічного коледжу Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (вул. Вінницька, 10) відбулися змагання з волейболу серед команд вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. Організацію заходу забезпечили: заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В., головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Волошан О.Є., директор Київського транспортно-технологічного коледжу Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Синицький П.Е. У змаганнях брали участь колежди: Державний вищий навчальний заклад „Київський електромехінічний коледж”, промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету, Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, Київського транспортно-технічного коледжу, Київського медичного коледжу ім. П. Гаврося. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Загальна кількість учасників - 65 осіб.

20 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., виконуючий обов’язки начальника відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Козлова О.Б., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини адміністрації Устинович Т.Л., начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., виконуючий обов’язки начальника управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Дячук В.В., начальник фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Демченко В.М., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С., начальник відділу інформаційних технологій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бурдейн Д.Б., виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуті питання:
- про підготовку інформації Київському міському голові Кличку В.В. щодо протоколу доручень № 50, напрацьованих під час виїзного засідання Міського антикризового штабу з підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років 15.06.2016;
- про підготовку інформації директору Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Поповій Д.О. щодо протоколу доручень № 59, напрацьований під час наради 07.10.2016 з питання підготовки міста Києва до проведення пісенного конкурсу „Євробачення-2017“;
- про підготовку інформації виконуючому обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Турчаку Д.В. щодо проведення у Солом’янському районі заходів з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози з 19.10.2016-22.10.2016;
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Плісу Г.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 50, напрацьованих під час наради з обговорення питань життєдіяльності міста Києва 12.10.2016;
- про підготовку інформації директору Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Принаді надання інформації до проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік по об’єктах галузі „Освіта“.
За підсумками наради надано доручення.

20 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та ведення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІV кварталі 2016 року“. У заході брали участь начальник управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіку введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Борщагівська, 186. За підсумками наради надано відповідні доручення.

21 жовтня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

21 жовтня на вулиці Керченській – на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (115 машин).

21 жовтня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (145 машин).

21 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з питання стану виконання Указу Президента України від 29.03.2016 № 122/2016 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році“ з метою своєчасного і якісного проведення осіннього 2016 року призову. У нараді брали участь: військовий комісар Солом’янського районного у міста Києві військового комісаріату Асанов С.Л., начальник Солом’янського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві Василенко П.Ю., завідувач сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Некоз С.В., працівники сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., виконуючий обов’язки завідувача сектора взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання виявлення корупції Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Гавлович В.І., ректор Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського“ Згуровський М.З., ректор Державного унiверситету телекомунiкацiй Толубко В.Б., виконуючий обов’язки ректора Державного економіко-технологічного університету транспорту Брайковська Н.С., ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Куліков П.М., голова органу самоорганізації населення „Комітет микрорайону „Жуляни“ Ісаєв С.В., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Розглянуті питання:
- про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби;
- про чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2016 році.
Виступив Асанов С.Л. Загальна кількість учасників - 20 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

21 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надано відповідні доручення.

21 жовтня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 435) голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Шарафетдінов П.І. провів засідання громадської ради. У засіданні брали участь: члени громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації заступник начальника відділу з питань комунальної власності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Парафейнікова І.С., начальник відділу містобудування Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сусло Т.В., головний спеціаліст відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко О.П., головний спеціаліст відділу координації та розвитку житлового - комунального господарства району Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бондар А.Г., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Дачі Караваєві“ Папуша О.В., заступник начальника КП „ШЕУ Солом’янського району міста Києва“ Мацюк К.Є.
Розглянуті питання:
- про проблемні питання, які виникають при виявлені хворих тварин;
- про роз’яснення використання КВЕД земельних ділянок відповідно до таблиці Класифікації видів цільового призначення земель у Солом’янському районі;
- про дотримання Закону України „Про звернення громадян“.
Виступили: Шарафетдінов П.І., Папуша О.В.
Загальна кількість присутніх - 32 особи. За підсумками засідання підготовлено протокол.

21 жовтня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку благоустрою території біля станції метрополітену „Вокзальна“, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду було надано доручення.

21 жовтня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: вул. Лепсе Івана, 7В, вул. Машинобудівна, 27. У заході брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

21 жовтня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Уманської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на ній. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду було надано доручення.

22 жовтня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. У об’їзді брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду було надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема: виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасність прибирання та вивозу відходів і сміття, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, стан зовнішнього та дворового освітлення тощо.

22 жовтня на вулиці - Героїв Севастополя, 42 - на відрізку від вулиці Донця Михайла до вулиці Стражеска Академіка - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі: міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (291 машини).

22 жовтня у приміщені Київського національного університету будівництва і архітектури (вул. Освіти, 3) відбувся спортивний захід „Мала олімпіада бойових мистецтв“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В., головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Волошан О.Є., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М., ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Куліков П.М. У заході брали участь: Громадська організація „Бойового мистецтва спортивного клубу „Cанчин“, Громадська організація „Асоціація „Тайфун“, підлітковий клуб за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Романтик“. Змагання проводились за такими видами боїв: бойове самбо (боротьба, рукопашний бій), карате, Ніппон Кемпо (сучасний вид рукопашного бою). Переможці та призери змагань отримали почесні відзнаки та медалі. Загальна кількість учасників заходу - 250 осіб.

22 жовтня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Івана Федорова, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд на них. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду було надано доручення.

22 жовтня протягом дня відбулися консультації мешканців Солом’янського району міста Києва фахівцями первинної лікувально-профілактичної допомоги з нагоди Всесвітнього дня боротьби з захворінням на рак молочної залози. Організацію заходу забезпечили: начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М. та директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр” Зацеркляна В.А. Метою заходу є попередження та виявлення хвороби серед населення. Протягом дня мешканці Солом’янського району міста Києва мали змогу отримати від лікарів консультації, зробити флюорографічне обстеження, мамографію, ультразвукову діагностику молочних залоз. Також медичні працівники надали поради хворим та рекомендації щодо ведення здорового способу життя, роз’яснення про шкідливі фактори, які впливають на захворювання молочних залоз та наслідки для здоров’я людини.

Протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- поетичний вернісаж на тему: „Пісенний вінок Дмитра Луценка“ до 95-річчя від дня народження українського поета-пісняря Дмитра Луценка (вул. Шепелєва, 13, бібліотека сімейного читання ім. О. Гончара);
- виставка–портрет на тему: „Осінній Драч з вогненним жалом весняної кропиви“ до ювілею письменника (вул. Новгородська, 5, бібліотека ім. О.С. Новікова-Прибоя);
- виставка робіт учнів школи на тему: „Київська осінь“ (вул. Братів Зерових, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка робіт присвячена Дню козацтва (вул. Братів Зерових, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- дитячий заклик для батьків (з 6 років) на тему: „Вредные советы“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“);
- містична драма на тему: “Вій“ (вул. Єреванська, 11, Київський камерний театр-студія „Дивний замок“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений