Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

30-12-2016 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 19.12.16 по 25.12.16 р.

19 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. В об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

19 грудня у приміщені гімназії „Міленіум“ № 318 Солом’янського району міста Києва (вул. Пулюя Івана, 3Б) відбувся конкурс знавців колядок та щедрівок, а також віршів про зиму на тему: „Зима прийшла – свята привела“. Організацію заходу забезпечили: виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р. та директор гімназії „Міленіум“ № 318 Солом’янського району міста Києва Сидоренко І.А. У заході брали участь учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Школярі познайомили слухачів з великим різновидом колядок, щедрівок та віршів про зиму як на стародавній лад, так і сучасний. Присутні поринули в атмосферу казкового дитинства, відчули наближення новорічних свят та здійснення бажаних мрій. Переможці конкурсу отримали солодкі подарунки. Загальна кількість присутніх – 53 особи.

19 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність опалення по стояку в житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру опалення у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність електропостачання у житловому будинку;
- про стан роботи пасажирських ліфтів у житловому будинку;
- про розрахунки, нарахування та перерахунок субсидій.
За підсумками наради надано доручення.

19 грудня у приміщені територіального центру соціального обслуговування населення району Солом’янського району міста Києва (бульв. Гавела Вацлава, 83А) відбувся концерт програма з нагоди Дня Святого Миколая. Організацію заходу забезпечили начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та директор територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва Вітавська Г.П. У заході брали участь: начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С., ієрей храму Сергія Радонезького отець Костянтин, діти пільгових категорій, які є підопічними територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва. Присутні переглянули святкову концертну програму, що складалася з театралізованих виступів учнів дитячої музичної школи № 14 ім. Д. Кабалевського. Усі діти отримали солодкі подарунки. Загальна кількість учасників - 65 осіб.

19 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з виконуючим обов’язки першого заступника голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи внутрішньобудинкових систем централізованого опалення у житлових будинках Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2016/2017 років;
- про проект бюджету міста Києва на 2017 рік;
- про стан дотримання встановлених лімітів енергоспоживання;
- про стан впровадження системи відеонагляду в місті Києві;
- про стан виконання плану заходів з нагоди новорічних свят;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

19 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

19 грудня у приміщені спеціальної загальноосвітньої школи „Надія“ та спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2 (вул. Академіка Янгеля, 12/2) відбулася святкова концертна програма з нагоди Дня Святого Миколая. Організацію заходу забезпечила начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. У заході брали участь: ієрей храму Сергія Радонезького отець Костянтин, начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С., учні спеціалізованої школи „Надія“ та спеціалізованої школи-інтернату № 2. Присутні переглянули святкову концертну програму, що складалася з виступів учнів Київської дитячої музичної школи № 33. Усі діти отримали солодкі подарунки. Загальна кількість учасників - 388 осіб.

19 грудня у приміщені Палацу творчості дітей та юнацтва (вул. Курська, 15) відбулася новорічна вистава „Чарівний подарунок“. Організацію заходу забезпечили начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. і директор Палацу творчості дітей та юнацтва Тихонова І.І. У заході брали участь діти пільгових категорій та з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та їхні батьки. Зі словами вітання виступили: народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., служитель козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці отець Роман. У новорічній виставі взяли участь самодіяльні художні колективи Палацу творчості дітей та юнацтва Солом’янського району міста Києва, зокрема, народний художній колектив ансамбль класичного танцю „Дивертисмент“, ансамбль хореографічних мініатюр „Золотий ключик“, народний художній колектив ансамбль ритм-балет „Пірует“, ансамбль „Зірнички“, народний художній колектив ансамбль народного танцю „Веселка“. Усі діти отримали солодкі подарунки. Загальна кількість учасників - 350 осіб.

19 грудня у приміщені Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35) відбувся святковий концерт „Ой, хто Миколая любить?!“. Організацію заходу забезпечила начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та директор Центр дитячої та юнацької творчості Левченко-Гаптенко Г.О. У заході брали участь: депутати Київської міської ради, члени депутатської фракції „Солідарність“ Конобас М.П., Непоп В.І., Пилипенко С.О., діти пільгових категорій та з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, їх батьки. Зі словами вітання виступили: народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., служитель козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці отець Роман. Під час концерту виступали самодіяльні художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва. Наприкінці свята усі діти отримали солодкі подарунки. Загальна кількість учасників - 350 осіб.

19 грудня на території парку „Відрадний“ (вул. Героїв Севастополя, 37А) відбулася святкова концертна програма „Запалення Новорічної ялинки 2017“. Організацію заходу забезпечила начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., депутати Київської міської ради, члени депутатської фракції „Солідарність“, Конобас М.П., Непоп В.І., Пилипенко С.О., служитель козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці отець Роман, мешканці Солом’янському районі міста Києва. Зі словами вітання виступили: народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Андрієвський Д.Й., голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., служитель козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці отець Роман. Під час концертної програми виступили: заслужена артистка України Олена Лукашова соліст Київської дитячої музичної школи № 33 Юрій Паниця, солістка Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни“ Олеся Барна, зразкова студія сучасного естрадно-спортивного танцю „Атлантида“ Палацу культуру „Росток“, зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю „Матриця“ школи танців „Київ арт тайм“, самодіяльні художні колективи Палацу дитячої та юнацької творчості, солісти та творчі колективи Національного авіаційного університету, Національного технічного університету України „Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського“, Національної академії внутрішніх справ, Київського національного університету будівництва та архітектури.

19 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Стадіонної, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

19 грудня у бібліотечних закладах, які функціонують на території Солом’янського району міста Києва, відбулися книжково-ілюстративні виставки з нагоди Дня Святого Миколая. Організацію заходу забезпечили начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та завідувачі бібліотечних закладів Солом’янського району міста Києва. Відвідувачі бібліотек дізналися про історію святкування Дня Святого Миколая, його національні особливості, традиції, звичаї та символіку.

19 грудня за адресами сімей, де мешкають діти з функціональними обмеженнями, відбулася соціальна акція „Не забудь привітати“ для дітей з функціональними обмеженнями з нагоди новорічних та різдвяних свят. Організацію заходу забезпечила директор Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь фахівці з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району міста Києва, волонтери. Під час заходу учасники акції розносили святкові подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їхнього проживання. Волонтери привітали дітей (65 осіб) зі святом і подарували солодощі та іграшки від Святого Миколая.

20 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. В об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

20 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

20 грудня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 403) пройшла нарада з питання організації заходів щодо профілактики розповсюдження грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“ Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ Шпильова В.М., директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ Зацеркляна В.А., головний спеціаліст управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції мешканців Солом’янського району міста Києва;
- про стан надання невідкладної медичної допомоги мешканцям Солом’янського району міста Києва;
- про надання консультацій щодо профілактичних заходів, спрямованих на запобігання захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції мешканцям Солом’янського району міста Києва, які звертаються до медичних закладів.
За підсумками наради надано доручення.

20 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

20 грудня у приміщені підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Олімпік“ (вул. Шовкуненка, 8/20) проведено змагання з настільного тенісу „Прудкий м’яч“. Організацію заходу забезпечили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У змаганнях брали участь гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Олімпік“, „Здоров’я“, „Старт“, „Молодість“, „Романтик“. Перше місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Здоров’я“, друге місце– команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Молодість“, третє місце – команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Олімпік“. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами. Загальна кількість учасників - 45 осіб.

20 грудня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 435) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. У заході брали участь: начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В., начальник відділу з питань захисту прав дітей служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стрелюк Л.М., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М., начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., інспектор сектора ювенальної превенції Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві Києві Цаповська О.В., мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання розглянуті питання:
- про визначення форми влаштування неповнолітньої дитини, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна над нею;
- про надання до суду висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дитини;
- про надання дозволу на визначення імені та прізвища малолітньої дитини;
- про надання дозволу щодо надання амбулаторної та стаціонарної психіатричної допомоги малолітній дитині;
- про надання висновку до суду щодо визначення місця проживання малолітньої дитини;
- про надання дозволу на переоформлення договору іпотеки стосовно нерухомості, де зареєстрована малолітня дитина;
- про надання дозволу на укладання договору на поділ нерухомості;
- про реєстрацію народження дитини, яка була залишена матір’ю після народження в пологовому будинку;
- про визначення форми влаштування малолітньої дитини, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування;
- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилася в складних життєвих обставинах;
- про перегляд індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах.
За підсумками засідання комісії підготовлено протокол.

20 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А. провів пряму телефонну лінію з мешканцями Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили начальник організаційного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шатохіна В.В. та начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. У заході брали участь керівники відповідних структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва. Під час прямої телефонної лінії прийняті звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з питань житлово-комунального господарства. За підсумками прямої телефонної лінії Король О.А. надав протокольні доручення.

20 грудня у загальноосвітніх навчальних закладів, які функціонують на території Солом’янського району міста Києва, відбувся районний конкурс з оформлення фасадів. Організацію заходу забезпечила виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. Мета конкурсу - залучення педагогічних колективів, шкільної молоді, батьківської громадськості до заходів щодо покращення зовнішнього вигляду загальноосвітніх навчальних закладів, реалізація творчих здібностей учасників конкурсу. Учасники конкурсу віддали перевагу традиційним формам оздоблення вікон паперовими витинанками, кольоровими або одноколірними малюнками на склі, кольоровими наклейками. Використовувалися також зображення фігур новорічних персонажів, виготовлені з м’яких матеріалів, та закріплені на стінах і вікнах. Були також зображення сніжинок чи фігур, нанесених методом напилювання. Найяскравіше враження справили навчальні заклади, які оформили будівлю в конкретному стилі, використавши однакові шаблони витинанок і розмістивши їх у певному порядку. Доречним також було використання оригінального зображення символу року. Загальноосвітні навчальні заклади, які розмістили прикраси не лише на фасаді, але й з інших сторін будівлі, які гарно проглядаються, створили тим самим новорічний настрій і у всьому Солом’янському районі міста Києва. Переможців та призерів конкурсу нагороджено Грамотами управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

21 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. В об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

21 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан. В об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

21 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 303) виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.

Під час наради розглянуті питання:
- про передачу безгосподарчих мереж до комунальної власності міста Києва;
- про стан виконання рішення II сесії VII скликання Київської міської ради від 9 жовтня 2014 року № 270/270 „Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва“;
- про стан виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

21 грудня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 408) відбулася нарада з питання: „Про розвиток мережі прийомних сімей та вжиття заходів щодо захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях громадян України“. Проводила нараду начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брали участь: заступник начальника служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олексієнко Т.В., начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О., начальник відділу соціальної роботи Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Станішевська М.А., представники служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
Під час наради розглянуті питання:
- про взаємодію служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо надання соціальних послуг сім’ям дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах;
- про стан функціонування в Солом’янському районі міста Києва дитячих будинків сімейного типу та соціального супроводу прийомних сімей;
- про готовність батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу до прийняття на спільне проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
- про підготовку документів для складання звітності щодо стану виховання, утримання і розвитку дітей в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, що функціонують на території Солом’янського району міста Києва.
За підсумками наради підготовлено протокол.

21 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

21 грудня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 435) виконуючий обов’язки начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевчук А.В. провела робочу зустріч з представниками органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Рідна Оселя“ Григоренко О.Г., заступник керівника органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Мікрорайонний комітет „Грушківський“ Шарафетдінов П.І., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Мікрорайонний комітет „Грушківський“ Кваша С.Н., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Будинковий комітет вулиця Городня, 7, вулиця Докучаевська, 12“ Боклан М.С., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „Будинковий комітет вулиця Городня, 38“ Дудар В.С., керівник органу самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва „:Жуляни“ Ісаєв С.В., працівники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Під час зустрічі розглянуті питання:
- про життєдіяльність Солом’янського районну міста Києва;
- про стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва;
- про участь громадськості Солом’янського району міста Києва у заходах з нагоди новорічних та різдвяних свят.
За підсумками зустрічі надано доручення.

21 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

21 грудня у приміщені підліткового клуба за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Червоні вітрила“ (вул. Сім’ї Ідзиковських, 37А) відбулася змагання з шахів „Біла тура“. Організацію заходу забезпечили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У змаганнях брали участь команди гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Молодість“, „Горизонт“, „Атлет“, „Надія“. Змагання проводились за схевенингенською системою у 9-ти турах при контролі часу на обдумування 1 год. 1 хв. на всю партію кожному з учасників. Черговість гри з партнером і колір фігур визначались жеребкуванням. За підсумками змагань було визначено переможців та призерів: перше місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського районуміста Києва „Молодість“, друге місце - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Атлет“, третє місце - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Горизонт“. Учасників змагань було нагороджено кубками, почесними грамотами та медалями. Загальна кількість присутніх - 60 осіб.

21 грудня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому Шкуро М.Ю. надав протокольні доручення.

21 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку зовнішнього освітлення проспекту Повітрофлотського, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

21 грудня за адресами сімей, де мешкають діти з функціональними обмеженнями, відбулася соціальна акція „Не забудь привітати“ для дітей з функціональними обмеженнями з нагоди новорічних та різдвяних свят. Організацію заходу забезпечила директор Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь фахівці з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району міста Києва, волонтери. Під час заходу учасники акції розносили святкові подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їх проживання. Волонтери привітали дітей (60 осіб) зі святом і подарували солодощі та іграшки від Святого Миколая.

22 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. В об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

22 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Гавела Вацлава, 23А). У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

22 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІV кварталі 2016 року“. У заході брали участь начальник управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіка введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ від 17.02.2011 № 3038-VI щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Польова, 38. За підсумками наради надано доручення.

22 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., виконуючий обов’язки начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шевчук А.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Під час наради розглянуті питання:
- про надання інформації директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян О.Г. щодо стану виконання плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року;
- про підготовку інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю.В щодо стану працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції в комунальні підприємства, інші установи та організації Солом’янського району міста Києва;
- про підготовку інформації голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу № 10 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.11.2015;
- про надання інформації Київському міському голові Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 14, напрацьованих під час робочої поїздки Київського міського голови 09.03.2016 до Подільського та Шевченківського районів з питання інспекції аварійних будинків, благоустрою та санітарної очистки міста Києва;
- про надання інформації директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян О.Г. щодо стану виконання заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови відповідно до листа Глави Адміністрації Президента України від 15.06.2016 № 02-01-2291;
За підсумками наради надано доручення.

22 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ (вул. Гарматна, 36). В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також стан відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

22 грудня відбулась перевірка житлово-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та навчаються у дитячому навчальному закладі № 677 (вул. Виборзька, 21А) Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брала участь головний спеціаліст відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавлені батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Корнієнко-Хожай Л.А. Перевірено житлово-побутові умови проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стан забезпечення одягом, взуттям, активним дозвіллям, розвиваючими іграми, ставлення піклувальника до дитини, започатковані традиції у сім’ї тощо. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

23 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. В об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

23 грудня на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (156 машин).

23 грудня у провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (80 машин).

23 грудня у приміщенні спеціалізованої школи № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу „Грааль“ (вул. Преображенська, 17) відбувся Різдвяний вертеп для учнів 6 класів спеціалізованої школи № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу „Грааль“ Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечила виконуючий обов’язки начальника управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. Мета цього заходу - відродження національних традицій, висвітлення українських різдвяних традицій, обрядів, звичаїв, розвиток мовної виразності, вміння спостерігати та помічати цікаві елементи святкування. Школярі перетворились на акторів, проникли дійством „Різдвяного вертепу“, ніби пропустили цей виступ через душу, через серце. І це справило велике враження на глядачів, які були просто захоплені грою акторів.

23 грудня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надані відповідні доручення.

23 грудня у приміщенні Центрального державного історичного архіву України відбулись заходи з нагоди святкування Дня працівників архівних установ. Під час урочистостей двох працівників цієї установи нагороджено Грамотою голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за високі досягнення в роботі, відповідальність, дбайливе збереження літопису України та з нагоди професійного свята.

23 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

23 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: бульв. Гавела Вацлава, 7В, вул. Машинобудівна, 27. В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

23 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ (вул. Єреванська, 3) пройшов новорічний марафон „Танцювальний серпантин“ за участю хореографічних колективів підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У виступах брали участь команди танцювальних колектив гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва, зокрема, „Червоні Вітрила“, „Ровесник“, „Райдуга“, „Полум’я“. Танцювальні пари змагались в європейській та латиноамериканській програмах. У марафоні перемогла дружба. Усі учасники змагання (27 осіб) отримали заохочувальні подарунки.

23 грудня у підліткових клубах за місцем проживання, які функціонують на території Солом’янського району міста Києва, пройшли новорічні святкові заходи для гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У святі брали участь педагоги-організатори, керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва, гуртківці та їх батьки. Під час заходу гуртківці виготовляли новорічні поробки та листівки. Відбулось жваве спілкування з дітьми та їх батьками щодо новорічних та різдвяних традицій в Україні. Не обійшлось й без перевірки (у вигляді гри) знань дітей щодо народних традицій, які існують в Україні.

23 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Василенка Миколи, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

23 грудня за адресами сімей, де мешкають діти з функціональними обмеженнями, відбулася соціальна акція „Не забудь привітати“ для дітей з функціональними обмеженнями з нагоди новорічних та різдвяних свят. Організацію заходу забезпечила директор Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь фахівці з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району міста Києва, волонтери. Під час заходу учасники акції розносили святкові подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їх проживання. Волонтери привітали дітей (10 осіб) зі святом і подарували солодощі та іграшки від Святого Миколая.

24 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою. В об’їзді брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М.В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, очищення території від снігу, ліквідації льодяного покриву, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

24 грудня на вулиці Стадіонній – на відрізку від вулиці Липківського Василя Митрополита до вулиці Богданівської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (270 машин).

24 грудня у приміщенні Київської дитячої школи мистецтв № 1 Солом’янського району міста Києва (вул. Генерала Тупикова, 29) відбулась музична вистава „Новорічні дива“ для мешканців Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечила начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. Учні навчального закладу презентували музичну виставу, під час якої показали свої таланти. На святі побували мешканці Солом’янського району міста Києва та маленькі мрійники, які ще вірять у справжню казку й чудеса. Усі присутні отримали незабутні враження та позитивні емоції.

24 грудня у підліткових клубах за місцем проживання, які функціонують на території Солом’янського району міста Києва, пройшли святкові вітання „Новорічні та різдвяні традиції на Україні“ гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. Гуртківці дізналися про історію новорічних та різдвяних свят. Педагоги-організатори побажали своїм учням та їхнім батькам щастя, здоров’я, блакитного неба над оселею, статків і злагоди в родинах. Вони звернули увагу на те, що від того, як ми шануватимемо своїх предків, свої кращі традиції, залежатиме наша духовність, наша цивілізованість і майбутнє нашої рідної України.

24 грудня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Полум’я“ (бульв. Гавела Вацлава, 23А) відбувся святковий майстер-клас з виготовлення новорічних вітальних листівок та іграшок для гуртківців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заході брали участь педагоги-організатори, керівники гуртків та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського районну міста Києва. Під час заходу гуртківці ознайомилися з методами та техніками виду рукоділля „скрапбукінг“, за допомогою якого вони творчо вдосконалили оформлення сімейних альбомів з фотографіями, фоторамок, зошитів для нотаток тощо, навчилися самостійно виготовляти новорічні вітальні листівки і новорічні іграшки з символікою наступного 2017 року. На майстер-класі творчі роботи виготовлялися з природних матеріалів, за допомогою художнього ручного мережива, вишивки, ручного декоративного розпису по дереву. За підсумками майстер-класу відбулось нагородження учасників солодкими подарунками. Загальна кількість присутніх - 22 особи.

24 грудня виконуючий обов’язки першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Машинобудівної, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

24 грудня за адресами сімей, де мешкають діти з функціональними обмеженнями, відбулася соціальна акція „Не забудь привітати“ для дітей з функціональними обмеженнями з нагоди новорічних та різдвяних свят. Організацію заходу забезпечила директор Солом’янського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н.М. У заході брали участь фахівці з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району міста Києва, волонтери. Під час заходу учасники акції розносили святкові подарунки дітям з функціональними обмеженнями за місцем їх проживання. Волонтери привітали дітей (10 осіб) зі святом і подарували солодощі та іграшки від Святого Миколая.
25 грудня за адресою: вулиця Ернста Федора, 14А відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (22 машини).

Протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- тиждень благодійності і милосердя на тему: „Святий Миколаю, Я тебе благаю: пошли щастя й світлу долю Козацькому краю!“ (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- інформаційний мікс на тему: „Із роду Конашевичей“ з нагоди 140-річчя від дня народження українського терапевта, доктора медицини, професора Стражеска М.Д. (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека сімейного читання ім. М. Лермонтова);
- вітринна виставка витинанок на тему: „Зимова казка приходь, будь ласка!“ (бульв. Гавела Вацлава, 34, бібліотека для дітей ім. П. Вершигори);
- майстер-класи, оформлення інтер’єру бібліотеки дітьми-читачами цього закладу на тему: „Рідна бібліотека в очікування новорічних свят“ (вул. Кривоноса Максима, 19, бібліотека для дітей ім. О. Пироговського);
- шкільний концерт з нагоди Дня Святого Миколая (вул. А. Головка, 25, Київська дитяча музична школа № 15 ім. В. Щигловського);
- конкурс етюдів серед учнів фортепіанного відділу (бульв. Гавела Вацлава, 69, Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- концерт-лекція „Подорож у країну танців“ (бульв. Гавела Вацлава, 69, Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- привітання дітей з новорічними та різдвяними святами (вул. Героїв Війни, 14, Клубний заклад „Будинок культури „Жуляни“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений