Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

06-06-2017 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 29.05.17 по 05.06.17 р.

29 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

29 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., виконуючий обов’язки начальника відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бублей Т.М., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко О.П.
Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття;
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про вирізування (кронування) гілля дерев на прибудинковій території;
- про відсутність електропостачання в житловому будинку;
- про відсутність освітлення на опорних стовпах через несправність лампочок;
- про технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

29 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником голови та заступником голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан ремонту та утримання автомобільних доріг у Солом’янському районі міста Києва;
- про стан підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей і молоді Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

29 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

29 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Зерових Братів, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

30 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

30 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

30 травня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 411) начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. провела нараду між представниками служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У заході брали участь: заступник начальника служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олексієнко Т.В., заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Татарінова Л.А., начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О., головний спеціаліст відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Корнієнко-Хожай Л.А., провідний фахівець з соціальної роботи Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Блідченко Т.В.
Під час наради розглянуто питання:
- про розвиток та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в Солом’янському районі міста Києва;
- про взаємодію служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо організації функціонування в Солом’янському районі міста Києва прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу;
- про створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї та влаштування до нього малолітніх дітей;
- про підсумки перевірки районних служб у справах дітей із соціально-правового захисту прийомних дітей та дітей-вихованців.
За підсумками наради підготовлено протокол.

30 травня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 453) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“, комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ Зацеркляна В.А., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” Шпильова В.М.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан впровадження урядової програми „Доступні ліки“ в Солом’янському районі міста Києва;
- про вжиття протиепідемічних заходів медичними закладами Солом’янського району міста Києва з метою зниження рівня захворюваності гострими кишковими інфекціями;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

30 травня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ (вул. Єреванська, 3) проведено нараду з питання: „Євроінтеграційний вибір України на державному рівні та ставлення населення до цієї проблематики“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ Вільшановська І.В. У заході брали участь педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про Україна в геополітичному просторі сучасності;
- про об’єктивні передумови пріоритетності євроінтеграційного та євроатлантичного курсу України;
- про історію та особливості взаємовідносин України з Європейським Союзом;
- про Євросоюз на сучасній політичній карті світу;
- про програмні документи у сфері євроінтеграційної політики України;
- про ставлення населення до євроінтеграційного вибору України;
- про перспективи співробітництва з розвинутими країнами Європейського Союзу;
- про можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин.
Загальна кількість учасників - 32 особи. За підсумками наради підготовлено протокол.

30 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан виконання Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку“ (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання Закону України 24.06.2004 № 1875-IV „Про житлово-комунальні послуги“ (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 „Про затвердження Порядку списання багатоквартирних будинків“;
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

30 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

31 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

31 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

31 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела засідання тимчасової комісії з питань опіки та піклування повнолітніх осіб. У заході брали участь: виконуюча обов’язки начальника управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Дячук В.В., начальник відділу правового забезпечення та запобігання корупції управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Криценко В.Д. , начальник управління охорони здоров’я Яхнівська Т.П., головний спеціаліст юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Подолян О.С., директор територіального центру соціального обслуговування населення Вітавська Г.П., мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання обговорювались питання:
- про надання до суду подання щодо доцільності призначення опікуна;
- про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири.
Загальна кількість присутніх - 10 осіб. За підсумками засідання комісії підготовлено протокол.

31 травня у приміщенні Палацу творчості дітей та юнацтва (вул. Курська, 15) відбулись урочистості „Літо - 2017” з нагоди відкриття таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базах навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. та директор Палацу творчості дітей та юнацтва Солом’янського району міста Києва Тихонова І.І. У заході брали участь директори, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Присутні переглянули виступ дитячого вокального ансамблю „Зірнички“ та виставу під назвою „Дюймовочка“ за участю юних акторів театрального гуртка „Куліска“ Палацу творчості дітей та юнацтва Солом’янського району міста Києва. Загальна кількість учасників - 288 осіб.

31 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питання стану виконання плану весняного призову громадян України на строкову військову службу в 2017 році. У заході брали участь: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., військовий комісар Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату Асанов С.Л., заступник начальника Солом’янського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві Волошин О.С., завідувач сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Некоз С.В., представники Державного університету телекомунiкацiй, Національного авіаційного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, Державного економіко-технологічного університету транспорту. Під час наради виступили Шкуро М.Ю. та Асанов С.Л. Загальна кількість учасників - 30 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

31 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надані доручення.

31 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

31 травня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Волинської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

1 червня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

1 червня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (вул. Гавела Вацлава, 23А. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

1 червня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35) відбулись урочистості „Дитинство - це я і ти!“ з нагоди відкриття таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базах навчальних закладів Солом’янського району міста Києва з нагоди Дня захисту дітей. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. та директор Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва Левченко-Гаптенко Г.О. У заході брали участь директори, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, мешканці Солом’янського району міста Києва. На площі біля закладу культури відбулось урочисте підняття прапора України. Потім діти мали змогу взяти участь у тематичних вікторинах. Завершив свято концерт за участю вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Загальна кількість учасників - 295 осіб.

1 червня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2017 року“. У заході брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., начальник відділу будівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіка введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ від 17.02.2011 № 3038-VI (зі змінами та доповненнями) щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Борщагівська, 182В. За підсумками наради надано доручення.

1 червня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У заході брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., виконуюча обов’язки начальника відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бублей Т.М., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., начальник відділу обліку та розподілу житлової площі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Садченко Л.В., начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.П., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., завідувач сектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Некоз С.В., начальник відділу з питань майна комунальної власності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бандура І.І., начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про надання інформації директору Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гудзю А.А. щодо підпорядкованих суб’єктів господарювання;
- про надання інформації голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 11, напрацьованих під час наради з обговорення питань життєдіяльності міста Києва 15.03.2017;
- про надання інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г.В. щодо стану розвитку мережі дошкільної освіти в Солом’янському районі міста Києва;
- про надання інформації директору Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Федотову К.П. стану вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб;
- про надання інформації директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіщуку А.В. стосовно здійснення обстеження території парків, скверів, лісопаркових господарств Солом’янського району міста Києва щодо законності розміщення тимчасових споруд тощо;
- про організацію роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

1 червня проведено перевірку житлово-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та є учнями спеціалізованої школи № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу „Грааль“. Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брали участь: начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О., головний спеціаліст відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Корнієнко-Хожай Л.А. та представник спеціалізованої школи № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу „Грааль“. Під час обстеження перевірено житлово-побутові умови проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стан забезпечення одягом, взуттям, активним дозвіллям, розвиваючими іграми, ставлення піклувальника до дитини, започатковані традиції у сім’ї тощо. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

1 червня в Ландшафтному парку відбулась спортивна естафета з нагоди святкування Дня захисту дітей. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагоги-організатори підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. В естафеті брали участь гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Усі учасники отримали грамоти та гарний настрій. Загальна кількість присутніх - 25 осіб.

1 червня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Червоні вітрила” (вул. Сім’ї Ідзиковських, 37А) проведено виставку дитячих робіт на тему: „Чудова країна - дитинство” з нагоди святкування Дня захисту дітей. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання „Червоні вітрила“ Солом’янського районну міста Києва Желіба Т.Д. У заході брали участь керівники гуртків підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Червоні вітрила“, гуртківці та їх батьки. Мета конкурсу: заохочення до творчої діяльності, сприяння інтелектуальному розвитку дітей, а також стимулювання до осмислення і передачі в малюнку власних вражень щодо відповідної теми. Конкурс став простором, в якому юні дарування повірили у власні сили, реалізувавши їх через творчість. Малюнки вийшли яскравими та щирими, сповненими фантазіями та мріями. Ця акція подарувала усім гарний настрій та позитивні емоції. Загальна кількість присутніх - 35 осіб.

1 червня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд комунального некомерційного підприємства „Центр первинно медико-санітарної допомоги № 1“ (просп. Комарова Космонавта, 3), в якому брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

1 червня у приміщеннях бібліотечних закладів Солом’янського району міста Києва проведено виховні години, виставки творчих робіт, дитячих малюнків з нагоди святкування Дня захисту дітей. Організацію заходів забезпечили: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., директор Центральної районної бібліотеки ім. Ф. Достоєвського Щербина І.Ю. У заходах брали участь працівники бібліотек, мешканці Солом’янського району міста Києва, які відвідали ці культурні заклади. Бібліотеки дають можливість наділеним природними здібностями стати справжнім талантом через навчання та працю над собою. Вони сприяють засвоєнню підростаючим поколінням кращих зразків вітчизняної і світової культури та допомагають у формуванні особистого естетичного світосприйняття, естетичного смаку дитини. Естетичне виховання посідає одне з провідних місць у національному вихованні, і водночас має формувати багату орієнтовану на загальнолюдські цінності, особистість. У бібліотеці кожна дитина має змогу розкрити свої творчі здібності, реалізувати потаємні задуми щодо проби сил у літературній творчості, в мистецтві, розширити світ своїх захоплень. Відвідувачі бібліотек ознайомилися з малюнками, виробами в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, витворами з паперу тощо. Виставки вразили кожного різноманітністю сюжетів, технікою виконання, барвистістю і безпосередністю дитячого сприйняття світу.

2 червня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

2 червня на вулиці Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (81 машина).

2 червня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (81 машина).

2 червня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надані відповідні доручення.

2 червня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: вул. Отця Жураковського Анатолія, 10 та вул. Очаківська, 3/8. В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

2 червня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

2 червня біля підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” (вул. Галана Ярослава, 2) відбувся конкурс малюнків на асфальті на тему: „Щаслива родина - щаслива дитина“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь” Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” Григоренко Н.М. У конкурсі брали участь гуртківці підліткового клубу за місцем проживання „Лідер” і діти, що мешкають у Солом’янському районі міста Києва. За допомогою крейди конкурсанти переносили на асфальт свою нестримну фантазію. Умілі дитячі руки перетворили банальну сіру поверхню на цікаву скатертину, яка радувала очі не тільки юних майстрів, але й всіх тих, хто спостерігав за цим дійством. Малюнки вийшли яскравими, неповторними і особливими. Діти продемонстрували неабиякі художні здібності й вміння. Учасники конкурсу отримали солодкі подарунки. Загальна кількість присутніх - 32 особи.

2 червня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Кавказької, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

3 червня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

3 червня за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (178 машин).

3 червня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Волинської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено такі заходи:
- загальносистемний День дитинства на тему: „Приходить в світ маля не випадково, у кожного свій шлях, своя мета“ (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- перегляд літератури на тему: „Повзуча отрута“ з нагоди Всесвітнього дня без тютюну (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- креатив-лабораторія на тему: „Прикрашаємо квітами бібліотеку“ (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- експрес-інформація на тему: „Бікфордів шнур - сигарета“ з нагоди Всесвітнього дня без тютюну (вул. Шепелєва, 13, бібліотека ім. О. Гончара);
- книжково-ілюстративна виставка на тему: „Кіношна книготерапія“ (вул. Західна, 11, бібліотека ім. О. Довженка);
- конкурс малюнків на тему: „Хай сонцю і квітам всміхаються діти“ (вул. Солом’янська, 33, бібліотека ім. О. Кудряшова);
- інформація про послуги бібліотеки під час літніх канікул на тему: „Вільний час? В бібліотеку!“ (вул. Донецька, 57А, бібліотека ім. І. Багряного);
- ілюстративна викладка на тему: „Зелені свята в Україні“ (просп. Повітрофлотський, 12, бібліотека ім. І. Світличного);
- гра-вікторина на тему: „Червоний, жовтий, зелений“ (бульв. Гавела Вацлава, 34, бібліотека ім. П. Вершигори);
- книжково-ілюстративна виставка на тему: „Мамо, мамо, вічна і коханна…“ (бульв. Гавела Вацлава, 34, бібліотека ім. П. Вершигори);
- година веселого настрою на тему: „Хочеш цікаво жити, треба з книгою дружити“ (бульв. Гавела Вацлава, 34, бібліотека ім. П. Вершигори);
- літнє караоке на тему: „Таланти в нас на кожнім кроці“ (бульв. Гавела Вацлава, 34, бібліотека ім. П. Вершигори);
- майстер-класи на тему: „Вправні рученята“ (вул. Максима Кривоноса, 19, бібліотека ім. О. Пироговського);
- виставка творчих робіт випускників художнього відділення (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів до Дня Києва (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів з петриківського розпису (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1)
- розважальна програма з нагоди святкування Дня захисту дітей (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад „Будинок культури Жуляни“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений