Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

30-10-2017 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 25.09.17 по 01.10.17 р.

25 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

25 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва“. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко О.П.
Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття;
- про стан вологого прибирання під’їздів, технічних поверхів, ліфтів у житловому будинку;
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про стан ремонту під’їзду в житловому будинку;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

25 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з першим заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан готовності господарства Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років;
- про стан зливоприймальної системи на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан утримання та ремонту автомобільних доріг на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

25 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

25 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Дружньої, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

26 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

26 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 901 (вул. Єреванська, 3А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 901, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

26 вересня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 453А) начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. провела нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“, комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ Зацеркляна В.А., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“ Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ Шпильова В.М.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан якісного відбору та своєчасного направлення дітей на санаторно-курортне лікування;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

26 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

26 вересня у приміщені підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ (вул. Єреванська, 3) відбулася нарада з питання: „День пам’яті трагедії Бабиного Яру“. Організацію заходу забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ Вільшановська І.В. У заході брали участь педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про трагедію в Бабиному Яру як частину історії не лише євреїв, а й всієї України;
- про спогади тих, хто вижив;
- про важливість збереження пам’яті про трагедію Бабиного Яру;
- про проведення відкритих уроків, бесід для гуртківців;
- про вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації Києва.
Загальна кількість учасників - 37 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

26 вересня у приміщенні науково-методичний центр управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Антонова Авіаконструктора, 3) проведено інструктивно-методичний семінар на тему: „Про особливості організації навчально-виховного процесу в 2017-2018 навчальному році: географія“. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. та директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л.Р. У семінарі брали участь учителі, які викладають економіку в загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Під час семінару розглянуто питання:
- про корекцію мети і основних завдань шкільної географії;
- про особливості реалізації наскрізних тем засобами географії;
- про оновлену структуру і зміст навчальної програми;
- про комплексний підхід до вивчення географічного середовища в цілому і його просторової диференціації в умовах різних територій і акваторій Землі;
- про очікувані результати навчально-пізнавальної діяльності учнів;
- про наскрізні змістові лінії, які є засобом інтеграції ключових та загальнопредметних компетентностей навчальних предметів;
- про підготовку підсумкових практичних робіт.
Присутнім надано методичні рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників - 36 осіб.

26 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., працівники управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан виконання Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку“ (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання Закону України 24.06.2004 № 1875-IV „Про житлово-комунальні послуги“ (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 „Про затвердження Порядку списання багатоквартирних будинків“;
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

26 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів пряму телефонну лінію з мешканцями Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили начальник організаційного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шатохіна В.В. та виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко О.П. У заході брали участь керівники відповідних структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва. Під час прямої телефонної лінії прийняті звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками прямої телефонної лінії надано протокольні доручення.

27 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

27 вересня на території Солом’янського району міста Києва проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“. Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брали участь: начальник відділу з питань організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Троценко Н.М., представники - Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві, Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час рейду обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, які знаходяться на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, розглянуті заяви громадян щодо виконання батьківських обов’язків. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

27 вересня у приміщенні територіальний центр соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва (бульв. Гавела Вацлава, 83А) відбувся святковий концерт для ветеранів, які мешкають у Солом’янському районі міста Києва, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Організацію заходу забезпечили: заступник директора територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва Липчук Л.М. та завідувач відділу соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Карпова С.Ф. У заході брали участь підопічні територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва. Під час урочистостей Липчук Л.М. привітала ветеранів зі святом. Присутні переглянули святкову концертну програму за участю хору „Золота осінь“ територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва. Загальна кількість учасників - 75 осіб.

27 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

27 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надані доручення.

27 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

27 вересня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко О.П. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому надано протокольні доручення.

27 вересня у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 166 (вул. Єреванська, 20) проведено змагання з футболу. Організацію заходу забезпечили виконуючий обов’язки начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В. та директор середньої загальноосвітньої школи № 166 Панько С.О. У змаганнях брали участь команди гуртківців спортивних підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Олімпік”, „Горизонт“, „Молодість“, „Старт”, „Фаворит“. Команди, переможці та призери змагань, отримали медалі та грамоти. Загальна кількість присутніх - 51 особа.

27 вересня у храмах, церквах, інших культових спорудах, які розташовані на території Солом’янського району міста Києва, проведено святкові богослужіння з нагоди Воздвиження Хреста Господнього.

27 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Керченської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

28 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

28 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 902 (вул. Волинська, 4А). У заході брала участь виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 902, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

28 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У заході брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., виконуючий обов’язки начальника відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Луценко О.П., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В., начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І., начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Радик В.І., керівники комунальних підприємств, начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про надання інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю.В. щодо вжитих заходів для виконання Указу Президента України від 05.10.2015 № 570 „Про внесення змін до Указу Президента України від 18.03.2015 № 150“ із соціального захисту учасників антитерористичної операції;
- про надання інформації директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіщуку А.В. щодо здійснення заходів з проведення благоустрою та підтримання в належному стані місць та об’єктів, пов’язаних з подіями Революції Гідності;
- про надання інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 005-54 міжвідомчої робочої групи з питань реалізації „Концепції розвитку української мови, культури та виховання історичної пам’яті у жителів міста Києва на 2015-2020 роки“ від 09.12.2016;
- про надання інформації начальнику служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Танцюрі В.А. щодо стану забезпечення інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу;
- про надання інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Науменку Д.В. щодо кількості встановлених приладів обліку теплової енергії в будівлях, в яких розташовані бюджетні установи;
- про організацію роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

28 вересня у приміщенні територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва (вул. Волинська, 2) відбувся святковий концерт для ветеранів, які мешкають у Солом’янському районі міста Києва, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Організацію заходу забезпечили: заступник директора територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва Липчук Л.М. та завідувач відділення надомного обслуговування Пабатюк Л.В. У заході брали участь ветерани німецько-радянської війни та підопічні територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва. Під час урочистостей Липчук Л.М. привітала усіх зі святом. Присутні переглянули святкову концертну програму за участю хору „Синевір“ та ансамблю „Кумоньки“ територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району міста Києва. Загальна кількість учасників - 70 осіб.

28 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ (вул. Солом’янська, 17), в якому брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

28 вересня проведено перевірку житлово-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та є учнями середньої загальноосвітньої школи № 54. Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брала участь головні спеціалісти відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Корнієнко-Хожай Л.А. та Гуменюк О.В. Перевірено житлово-побутові умови проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стан забезпечення одягом, взуттям, активним дозвіллям, розвиваючими іграми, ставлення піклувальника до дитини, започатковані традиції у сім’ї тощо. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

28 вересня у парку „Відрадний“ (вул. Героїв Севастополя, 37А) відбулись районні заходи з нагоди святкування Дня туризму. Організацію заходу забезпечили начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. та начальник відділу позашкільної освіти та виховання управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кучер Н.П. У заході брали участь вчителі та учні навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Мета заходу - подальший розвиток туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти, виховання національної свідомості, широкого залучення учнівської молоді до активної туристської і краєзнавчої діяльності, удосконалення туристсько-спортивної майстерності, виховання підростаючого покоління гідним своєї Батьківщини, популяризації туризму, виявлення та заохочення кращих команд школярів. Змагання проводилися в двох вікових категоріях: середня
вікова група - 5-6 класи, старша вікова група - 7-8 класи. Учасники брали участь у таких етапах: „Весела туристська естафета”, „Перша медична допомога”, туристсько-краєзнавча вікторина, конкурс туристської пісні, конкурс малюнків, конкурс на найкращу емблему команди, розважально-пізнавальна гра. Переможців змагань було нагороджено грамотами управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

28 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 235) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІІ кварталі 2017 року“. У заході брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., начальник відділу будівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіка введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ від 17.02.2011 № 3038-VI (зі змінами та доповненнями) щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: пров. Платонівський, 10. За підсумками наради надано доручення.

29 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

29 вересня на вулиці Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Максима Кривоноса - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (138 машин).

29 вересня у провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (30 машин).

29 вересня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надані відповідні доручення.

29 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

29 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: вул. Отця Жураковського Анатолія, 10 та вул. Очаківська, 3/8. В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

29 вересня у приміщеннях бібліотечних закладів Солом’янського району міста Києва відбулись українські світлиці з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Організацію заходу забезпечили: виконуючий обов’язки начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткачук Н.В., начальник управління культури. туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. У заходах брали участь гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Саме в бібліотеках зберігається духовність народу, його історія, наукова і культурна спадщина. Тому еволюційна місія сучасної бібліотеки неминуча. Останнім часом попит на українську книгу б’є всі рекорди. У ХХІ столітті читати стало модно! Нехай і з різноманітних планшетів чи комп’ютерів, однак діти читають і розвиваються. Тому із задоволенням гуртківці слухали розповіді, поради, рекомендації досвідчених фахівців бібліотек. Усім бажаючим була надана можливість розповісти про свою улюблену книгу і сказати, за що подобається цей твір. Висновок один: діти та підлітки читають, люблять українську книгу, декламують вірші. І роль книги у духовному становленні молоді аніскільки не змінилася з рішучим наступом інформаційної ери. Саме в бібліотеках зберігається духовність народу, його історія, наукова і культурна спадщина. Тому еволюційна місія сучасної бібліотеки неминуча. У цьому переконані фахівці. Це особливо розуміє сучасна молодь. Крокувати разом з часом - це вимога сьогодення.

29 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району міста Києва проведено тематичні виставки, випуски стінних газет, виховні години з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., начальник відділу позашкільної освіти та виховання управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кучер Н.П. та директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. У заходах брали участь вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Головна ідея виставок - не забути ту жахливу трагедію, яка сталася на території України. Через свою епохальну значущість Бабин Яр зберігся у колективній пам’яті українців - попри те, що спочатку німці, а потім і радянська влада намагалися знищити всі сліди злочину. Відвідувачі виставок мали змогу ознайомитися з історією трагедії Бабиного Яру, переглянути стінні газети, фото, які немов переносять в буремні, трагічні воєнні роки, послухати цікаві розповіді. Вони були захоплені побаченим та почутим, не залишились байдужими до трагедії Бабиного Яру та понівечених доль багатьох загиблих. Пам’ятаючи про страшну трагедію минулого, ми з надією дивимось у майбутнє, роблячи все для того, щоб над нашою Батьківщиною завжди було мирне, чисте небо. Також у загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району міста Києва були проведені тематичні уроки з використанням слайдів.

29 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Миронівської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

30 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, санітарно-технічний стан дитячих ігрових та спортивних майданчиків, стан догляду за зеленими насадженнями (зняття сухостійних дерев, омели), своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

30 вересня за адресою: вул. Героїв Севастополя, 42 - на відрізку від вулиці Донця Михайла до вулиці Героїв Севастополя, 35А - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (193 машини).

30 вересня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Кінцевої, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

1 жовтня за адресою: вул. Ернста Федора, 14А відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (16 машин).

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- єралаш на тему: „Бібліотека: Сучасна. Креативна. Твоя!“ з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- загальносистемний Європейський тиждень місцевої демократії на тему: „Європа - Україна – вектори взаємодії“ (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- день інформування на тему: „Європа багатолика: єдина, близька, велика!“ з нагоди святкування Європейського дня мов (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- трепел-орієнтир на тему: „Вітер мандрів“ з нагоди святкування Дня туризму (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- уроки історії без ретуші на тему: „Бабин Яр - національний цвинтар України“ з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- загальносистемний день інформування на тему: „Маю право знати“ з нагоди Міжнародного дня права (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка-портрет на тему: „Лауреат Нобелівської премії - Вільям Фолкнер“ з нагоди120-річчя від дня народження американського письменника Вільяма Фолкнера (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- бібліомандри на тему: „Дивовижний світ бібліотеки“ (бульв. Гавела Вацлава, 34, бібліотека ім. П. Вершигори);
- відкритий урок на тему: „Німецька - друга за популярністю іноземна мова в Україні“ (вул. Новгородська, 5, бібліотека ім. О. Новікова-Прибоя);
- слайд-подорож на тему: „Японія туристична: традиції та сучасність“ (вул. Новгородська, 5, бібліотека ім. О. Новікова-Прибоя);
- інтелектуально-ігрові п’ятихвилинки на тему: „Євроерудит“ (просп. Повітрофлотський, 12, бібліотека ім. І. Світличного);
- виставка-портрет на тему: „Доброго не може бути занадто багато“ з нагоди відзначення 470-річчя від дня народження іспанського новеліста, драматурга та поета Мігеля де Сервантеса (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- флешмоб на тему: „Ярмарок бібліотечних послуг“ (вул. Солом’янська, 33, бібліотека ім. В. Кудряшова);
- фотовиставка на тему: „Ермітаж унікальних зустрічей“ (вул. Солом’янська, 33, бібліотека ім. В. Кудряшова);
- концерт з нагоди святкування Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти (бульв. Гавела Вацлава, 69, дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- виставка робіт учнів 6-7 класів на тему: „Спогади про літо“ (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- конкурс витинанок на тему: „Осіннє різноманіття“ (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка дипломних робіт випускників школи (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- персональна виставка робіт учениці художнього відділення Міри Міропольської (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- концерт „День музики“ з нагоди святкування Дня музики (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- виставка дитячих робіт га тему: „Мої улюблені вчителі“ (вул. Героїв Війни, 14, Клубний заклад „Будинок культури „Жуляни“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений