Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

ДПІ інформує

28-02-2017 ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує
ДПІ у Солом’янському районі  ГУ ДФС у м. Києві інформує

ДПІ у Солом’янському районі  ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у п. 1, п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Враховуючи, що електронна декларація подається до 1 квітня, суб’єктам декларування – держслужбовцям та посадовим особам, варто не відкладати на останні дні візит до фахівців АЦСК ІДД ДФС.

Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ ЕЦП, отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадова особа органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності, - інформує офіційний сайт АЦСК ІДД ДФС України.

Запрошуємо суб’єктів декларування отримати посилені сертифікати на ключі ЕЦП у службовому приміщені № 14 у Центрі обслуговування платників податків, на І поверсі адміністративного будинку ДПІ у Солом’янському районі  ГУ ДФС у м. Києві за адресою: вул. Смілянська, 6.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений