Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

ДПІ інформує

03-03-2017 Зробіть свідомий крок з декларування доходів
Зробіть свідомий крок з декларування доходів

Звертаємо увагу, для зручності та скорочення часу, що витрачається платниками податків на заповнення декларації, а також з урахуванням змін до податкового законодавства з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859».

Подавати декларацію потрібно за податковою адресою, тобто за місцем проживання, де особу взято на податковий облік. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою (не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет платника податків» на веб-порталі ДФС.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись безпосередньо до працівника Центру обслуговування платників (1-й зал, 4 вікно) або за тел.: (044) 245 91 56.

Зробіть свідомий крок з декларування доходів. Самостійне декларування доходів – формування високої податкової культури та підвищення рівня добробуту!

ДПІ у Солом’янському  районі ГУ ДФС у м. Києві

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений