Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

20-09-2011 Розпорядження РДА

Про внесення змін та доповнень до розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 10.05.2011 № 294 «Про організаційно-правові заходи щодо виконання конодавства України про доступ до публічної інформації в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації»

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.07.2011 № 1271 «Про основні заходи щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1. Внести зміни до розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 10.05.2011 № 294 «Про організаційно-правові заходи щодо виконання законодавства України про доступ до публічної інформації в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації», доповнити розпорядження пунктами 5, 6 та викласти їх відповідно в такій редакції:

 

«5. Затвердити перелік відомостей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, які належать до інформації з обмеженим доступом, а також перелік відомостей , які не містять ознаки публічної інформації, (далі-перелік відомостей), що додається».

        

«6. Покласти на керівників структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації персональну відповідальність за дотримання вимог законодавства при опрацюванні та задоволенні запитів на інформацію згідно з затвердженим переліком відомостей».

 

2. В зв’язку з цим пункт 5 вважати пунктом 7.

        

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Макаренка П.В.

 

Голова   І.Сидоров


Додаток: Rozp595_2011.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена