Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ молоді та спорту

28-11-2018 Зустріч із студентами (фоторепортаж події)
Зустріч із студентами

Керівник Солом’янського району Максим Шкуро зустрівся із студентами чотирьох  закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації. Під час зустрічі голова адміністрації розповів про розвиток і зміни в районі.

«Солом’янська адміністрація активно співпрацює із студентами, яких залучаємо до різних проектів у рамках підготовки їхніх курсових, дипломних робіт. Студенти КНУБА дають свої пропозиції щодо реконструкції парків і скверів району. Наприклад, зараз розробляють дизайн скверу на просп. Відрадному, 16/50. Також працювали над проектами Політехнічного ліцею КПІ та будівлі колишнього кінотеатру «Тампере». Працюємо з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ.  Групи студентів розробляли комплекс енергоефективних заходів для будинків,  шкіл, садочків, району. І пропозиції студентів уже втілюємо під час проведення ремонтів у цих закладах», − зазначив керівник району Максим Шкуро.

20 студентів Національного авіаційного університету, Державного університету телекомунікацій, Національного технічного університету України «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського,  Київського національного університету будівництва і архітектури відзначили листами-подяками за успіхи в навчанні. 

Максим Шкуро: «Пропозиції студентів втілюємо у будівництві й ремонтах парків, скверів, садочків і шкіл району»Максим Шкуро: «Пропозиції студентів втілюємо у будівництві й ремонтах парків, скверів, садочків і шкіл району»Максим Шкуро: «Пропозиції студентів втілюємо у будівництві й ремонтах парків, скверів, садочків і шкіл району»
Вся інформація