Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ молоді та спорту

14-02-2019 В Солом’янській РДА обговорили патріотичне виховання молоді (фоторепортаж події)
В Солом’янській РДА обговорили патріотичне виховання молоді

В Солом’янській районній держадміністрації відбулась нарада з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Відкрила робочу зустріч з керівниками закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та професійно-технічної освіти заступник голови району Олена Горпинченко.

«Питання виховання справжнього громадянина країни сьогодні є дуже актуальним. Саме тому ми повинні консолідовано організувати національно-патріотичний настрій молоді району», - зазначила Олена Горпинченко.

Думку керівництва Солом’янської адміністрації підтримали також заступник командира військової частини 3030 Національної Гвардії України Владислав Фісан та директор Комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» КМДА Георгій Кунах. Вони зазначили, що для національно-патріотичного виховання в районі серед молоді постійно проводять курси захисту Вітчизни і організовують патріотичні ігри, де безпосередню участь беруть військові.

Також для школярів проводять екскурсії в військовий ліцей ім. І. Богуна, а нацгвардійці влаштовують дні відкритих дверей, де діти можуть ознайомитись з виставкою новітніх зразків техніки і отримати уроки мужності.

Крім того, під час зустрічі учасники приділили особливу увагу питанням запобігання та протидії домашньому насильству, булінгу і торгівлі людьми.

Насамкінець заступник голови РДА додала, що Солом’янський район є унікальним, адже на його території знаходиться Міноборони, Національний університет оборони ім. І. Черняховського та інші військові коледжі, яких також будуть залучати до зустрічей з освітянами.

В Солом’янській районній держадміністрації відбулась нарада з питань національно-патріотичного виховання молодіВ Солом’янській районній держадміністрації відбулась нарада з питань національно-патріотичного виховання молодіВ Солом’янській районній держадміністрації відбулась нарада з питань національно-патріотичного виховання молоді
Вся інформація