Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ молоді та спорту

01-04-2019 «Змагання з шашок в рамках Спартакіади серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання» (фоторепортаж події)
«Змагання з шашок в рамках Спартакіади серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання»

29 березня 2019 року було організовано та проведено змагання з шашок в рамках Спартакіади серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання на базі підліткового клубу “Червоні вітрила” за адресою: вул. Сім’ї Ідзиковських, 37А.

У змаганнях взяли участь 4 команди з підліткових клубів: «Горизонт», «Червоні вітрила», «Лідер» та «Творчість» віком від 9 до 12 років.

Призові місця посіли: команда клубу «Червоні вітрила» - I місце, II місце виборола команда клубу «Горизонт» та III почесне місце посіла команда клубу «Лідер».

Переможців змагань було відзначено кубками, медалями, грамотами та смаколиками.

Інформація про проведення змагання з шашок в рамках Спартакіади серед вихованців підліткових клубів за місцем проживанняІнформація про проведення змагання з шашок в рамках Спартакіади серед вихованців підліткових клубів за місцем проживанняІнформація про проведення змагання з шашок в рамках Спартакіади серед вихованців підліткових клубів за місцем проживання
Вся інформація

Корупція має бути помічена