Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

08-04-2019 «Відкрита першість району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського району»
«Відкрита першість району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського району»

06 квітня 2019 року у підлітковому клубі за місцем проживання «Фаворит» за адресою: вул. Авіаконструктора Антонова, 14 відбулась відкрита першість району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського району. Також у змаганнях взяли участь вихованці боксерських клубів Солом’янського району: «Тріумф» та «Центральний спортивний клуб» Збройних Сил України (секція боксу) Солом’янського району міста Києва

У змаганнях взяли участь 42 спортсмени віком від 11 до 15 років.

Перші місця у різних вагових категоріях посіли: Мілещенко Олександр (вагова категорія до 36 кг., СК «Фаворит»), Науменко Владислав (вагова     категорія до 44 кг., СК «Фаворит»), Хімченко Антон (вагова категорія до 48 кг., СК «Фаворит»), Коваль Віталій (вагова категорія до 54 кг., БК «Тріумф»), Хімченко Олексій (вагова  категорія до 60 кг., СК «Фаворит»), Сидоренко  Дмитро (вагова  категорія до 64 кг., СК «Фаворит»), Гордійчук  Григорій (вагова  категорія до 70 кг., БК «ЦСК»),  Шнуровський  Ярослав (вагова  категорія до 75 кг., БК «Тріумф»). 

Юні спортсмени проявили велике прагнення, витримку та зусилля для досягнення перемоги. Переможців було відзначено кубками, медалями та дипломами.

На змаганнях був присутній почесний гість Шкарубо Денис  - майстер спорту України, 5-ти разовий переможець України та срібний призер Чемпіонату Європи з боксу. 

Інформація про проведення відкритої першості району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського районуІнформація про проведення відкритої першості району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського районуІнформація про проведення відкритої першості району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського районуІнформація про проведення відкритої першості району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського районуІнформація про проведення відкритої першості району з боксу серед вихованців клубів за місцем проживання Солом’янського району
Вся інформація

Корупція має бути помічена