Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

13-07-2017 Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей інформує

Станом на 1 липня 2017 року на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації перебуває 255 дітей. З них 44  дитини, які опинились в складних життєвих обставинах, та 211 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На кожну дитину сформовано особову справу.

Координація зусиль органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадських організацій у вирішенні питань соціального захисту дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та організації роботи щодо запобігання бездоглядності та правопорушенням серед них покладена на службу у справах дітей.

6 липня 2017 року було проведено спільну нараду служби у справах дітей та районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану щодо співпраці у вирішенні питань соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей.

Під час наради були обговорені питання особливостей реєстрації народження знайдених дітей, отримання службою у справах дітей повторних свідоцтв про народження дітей, внесення змін до актових записів про народження дітей батьки яких позбавлені батьківських прав, або дітей, які були усиновлені.

Крім цього працівників служби у справах дітей було ознайомлено з роботою відділу  державної реєстрації актів цивільного стану у форматі онлайн «Будинок юстиції», що полегшує роботу щодо збору документів на дітей зазначених вище категорій.

Ефективна та результативна робота щодо ведення кожного окремого випадку та досягнення позитивного результату може бути забезпечена лише за умови спільних зусиль органів виконавчої влади, установ та організації, які опікуються долею дітей.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений