Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

01-08-2017 Розвиток мережі прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу
Розвиток мережі прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу

Підтримуючи виховання дітей у сім'ї, що є першоосновою розвитку дитини як особистості,  в Солом’янському районі міста Києва розвивається мережа прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу.

У липні 2017 року в районі створений ще один дитячий будинок сімейного типу. У свої теплі обійми батьки-вихователі – Андрій та Наталія - взяли п’ятьох дітей – дванадцятирічного Ваню, одинадцятирічного  Устіма, дев’ятирічних Ангеліну і Уляну та семирічного Степана.

Тепер перед батьками-вихователями стоїть важливе завдання – адаптувати дітей  до нових умов проживання, здружити їх, сформувати у дітей досвід сімейного життя, ставлення до родини як найвищої цінності. 

Зі своєї сторони  держава надає таким сім’ям допомогу: грошову  допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину, додаткову оплачувану відпустку, кваліфіковану психологічну допомогу у разі необхідності. Діти мають право на пільгове оздоровлення, безкоштовно забезпечуються шкільною формою та харчуванням у навчальних закладах, отримують запрошення на різноманітні  заходи, свята, які проводяться в районі та місті.

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація висловлює щиру подяку всім родинам, які взяли на виховання дітей: усиновлювачам, опікунам та піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, та  закликає всіх небайдужих до нелегкої долі дітей-сиріт відшукати у своєму серці місце для дитини та подарувати їй тепло та затишок родинного вогнища!

Вичерпну інформацію з питань усиновлення Ви можете отримати:

- у службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, тел.: (044) 207-39-37, 248-97-55;

- у Міському центрі дитини служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 3А, тел.: (044) 482-24-14, 482-23-13;

- на Всеукраїнському порталі Національного усиновлення «Сирітсву – ні!» www.sirotstvy.net.

У Соломянському районі створено ще один дитячий будинок сімейного типу
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений