Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

02-10-2017 30 вересня відзначається День усиновлення
30 вересня відзначається День усиновлення

Життя без батька, матері, тепла, 
Це - як квітка, що загублена в пустелі,
Як пісня, що без музики жила,
Як білий лебідь, що зостався сам у небі...
 

Народне українське прислів’я твердить - «Без сім`ї немає щастя на землі».  Справді, сім`я є цією цеглинкою з якої складається добробут нашої країни. Тому,  недарма, з 30 вересня 2009 року в Україні відзначається День усиновлення.

Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і турботливих сім'ях.

Це день вшанування батьків, які стали мамами і татами, коли малюк підріс, набув життєвого досвіду, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі.  

Це свято усіх причетних до благородної справи нашої держави, яка поступово втілює на практиці гасло ”Чужих дітей не буває”.

Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади. 

 

В Україні щороку тисячі дітей залишаються без батьківської опіки. Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання на сьогодні є одним з пріоритетних завдань держави, оскільки багаторічний досвід свідчить, що виховання дитини в інтернатному закладі не забезпечує гармонійний розвиток особистості та психіки дитини.

Сьогодні на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації перебуває 210 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 196 дітей (92,5%) виховуються в сім’ях громадян України (влаштовані під опіку, піклування, до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу).

У Солом’янському районі  може бути усиновленою та чекає на свою родину 51 дитина. Це діти різного віку, статі та стану здоров`я. Серед них є діти з багатодітних родин для яких влаштування до нової сім’ї не повинно супроводжуватись розлучення з братами і сестрами й утратою родинних зв’язків.

Слід відзначити, що щороку в Україні зростає кількість людей, які готові прийняти в свою сім`ю дитину – це вказує на те, що суспільство стає гуманнішим. Протягом 2017 року 20 мешканців  Солом’янського району взяли на виховання в свої сім’ї 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  

Якщо у Вас виникло бажання допомогти дитині-сироті пам’ятайте, що  родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди. При зустрічі з дитиною не зупиняйте поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у її сумні очі - вона чекала на ВАС від самого народження. ВОНА буде поруч, коли ВИ будете робити свої перші кроки як тато і мама. ВОНА буде любити Вас. ВОНА буде пробачати ВАМ помилки, так, як ВИ будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ВИ будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ВАШИХ відносин лежатиме лише любов.

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрації дякує всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам! Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.  Нехай посаджені Вами зерна добра й любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом!

Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!  

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений