Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

27-09-2018 «Юнь Києва запрошує» (фоторепортаж події)
«Юнь Києва запрошує»

Нещодавно у місті Києві відбулося традиційне свято «Юнь Києва запрошує» для київських родин, школярів та молоді. Захід проходить вже понад 25 років поспіль, але кожного року має свою специфіку. Цьогоріч він відбувся під гаслом: «Дружня родина – кожній дитині!».

У Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» під час проведення свята відвідувачі дізнавалися про соціальні послуги для мешканців столиці, познайомилися з десятками громадських організацій та благодійних фондів, які працюють задля покращення життя кожного українця. Діти мали змогу пограти у найрізноманітніші ігри, пройти квести, познайомитися з особливостями волонтерського та скаутського руху, взяти участь у творчих майстер-класах, представлених  усіма районами міста Києва.

Спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї Солом’янської райдержадміністрації, Солом’янського районного у  місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центру сім’ї Солом’янської райдержадміністрації та Центру соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району ознайомили учасників свята з  переліком усіх послуг для кожного киянина. Особлива увага була приділена послугам, які надаються у районі для сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, людям з інвалідністю, сім’ям АТО та внутрішньо переміщеним особам. Ще одним важливим акцентом свята стало проведення цікавих яскравих майстер – класів: «Долонька бажань», «Осіння феєрія», у яких взяли участь діти разом  з батьками.

На головній сцені Центрального парку культури та відпочинку «Маріїнський» відбулася яскрава концертна програма, в якій взяли участь творчі колективи Солом’янського району міста Києва.

Кожен учасник свята отримав смачний подарунок та заряд позитивного настрою!

Традиційне свято «Юнь Києва запрошує»Традиційне свято «Юнь Києва запрошує»Традиційне свято «Юнь Києва запрошує»Традиційне свято «Юнь Києва запрошує»Традиційне свято «Юнь Києва запрошує»Традиційне свято «Юнь Києва запрошує»Традиційне свято «Юнь Києва запрошує»
Вся інформація

Корупція має бути помічена