Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

24-10-2018 Акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»
Акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»

20 жовтня на Майдані Незалежності біля скульптури Св. Архистратига Михаїла відбулася Всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить. Захід проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які знаходяться у рабстві.

Представники служби у справах дітей та сім’ї Солом’янської райдержадміністрації взяли участь у мовчазній, мирній ході за маршрутом від Майдану Незалежності по вул. Хрещатик, вул. Богдана Хмельницького, вул. Володимирській, Володимирському проїзду, вул. Михайлівській, до Лядських воріт на Майдані Незалежності.

Учасники ходи були одягнені в чорні кольори, в руках тримали чорні парасолі з логотипом Walk for Freedom для привернення уваги оточуючих до події.

Акція проведена під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих адміністрацій.

У Києві відбулася Всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»У Києві відбулася Всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»
Вся інформація

Корупція має бути помічена