Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

01-06-2019 У Солом'янському районі влаштували свято для особливих діток (фоторепортаж події)
У Солом'янському районі влаштували свято для особливих діток
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей для юних солом'янців з особливими потребами влаштували справжнє свято. Так, на дитячому майданчику Територіального центру соціального обслуговування населення для малечі та їх батьків підготували концертну програму, різноманітні розваги і смаколики.
 
На свято завітали також народний депутат Дмитро Андрієвський і голова Солом'янського району Ігор Довбань, які вручили дітлахам подарунки. 
 
«Сьогодні не просто перший день літа, не просто свято дітей. Це нагадування усім нам, дорослим, про те, як важливо зігрівати теплом, любов'ю і ласкою кожне дитяче серце. Адже, погодьтесь, щирі посмішки малечі - те, заради чого варто жити і творити», - сказав керівник РДА, додавши, що район зі свого боку завжди допомагатиме і захищатиме права дитини.
 
Під час святкування усіх присутніх розважали музичні і танцювальні колективи району. Та особливо яскраві емоції дітям подарувало шоу мильних бульбашок і прогулянка на поні.
Для юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє святоДля юних жителів Солом'янки з особливими потребами влаштували справжнє свято
Вся інформація

Корупція має бути помічена