Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління праці та соціального захисту населення

19-10-2017 Перемоги районного Терцентру в пісенному конкурсі (фоторепортаж події)
Перемоги районного Терцентру в пісенному конкурсі

4 жовтня 2017 року  вчетверте проводився відкритий районний пісенний конкурс «З любов’ю до життя» серед творчих колективів територіальних центрів соціального обслуговування.

Творчі колективи Солом’янського територіального центру другий рік поспіль змагаються за право нзазиватися кращими. Цьогоріч вони стали лауреатами в різних номінаціях. Так, учасників у номінації «Хоровий спів», «Малі ансамблі», «Сольний спів» нагороджено дипломами лауреата ІІІ ступеня. Дипломами лауреата ІІ ступеня нагороджено учасників категорії «Ансамблі» та «Сольний спів», а І місце конкурсу вибороло тріо у номінації «Малі ансамблі» у складі Вікторії Рибчинської, Катерини Кисельової та Лідії Булгакової з піснею «Карпати».  

Також окремою Подякою за активну участь у конкурсі нагороджена керівник колективів Вікторія Рибчинська.

Учасники конкурсу, а це і колективи з Черкаської, Сумської, Житомирської областей, міста Лубни та Рівне відзначили високу майстерність виконавців. 

Творчі колективи Солом’янського терцентру стали переможцями та  лауреатами пісенного конкурсу «З любов’ю до життя»Творчі колективи Солом’янського терцентру стали переможцями та  лауреатами пісенного конкурсу «З любов’ю до життя»Творчі колективи Солом’янського терцентру стали переможцями та  лауреатами пісенного конкурсу «З любов’ю до життя»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений