Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління праці та соціального захисту населення

06-11-2017 Вітання соціальних працівників (фоторепортаж події)
Вітання соціальних працівників

У Солом’янському районі працівників соціальної сфери привітали з професійним святом.  Сьогодні в районі близько 500 фахівців,  які представляють управління праці та соціального захисту населення, Правобережне об’єднане управління пенсійного фонду України в м. Києва, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Територіальний центр соціального обслуговування населення, Центр сім’ї.

«Ця робота − одна з найвідповідальніших і найважчих, адже ви щоденно працюєте з людьми і навантаження постійно збільшується. Тільки  введення інституту субсидії додало 38 тисяч людей для обслуговування. Хоча все максимально автоматизовано, але важливо приділити увагу кожному відвідувачеві, а не просто оформити документи», − зазначив керівник Солом’янської РДА Максим Шкуро, вітаючи працівників галузі зі святом. 

Найкращих фахівців соціальної сфери району відзначили подяками та грамотами. 

Максим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святомМаксим Шкуро привітав працівників соціальної сфери з професійним святом
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений