Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

22-12-2017 Нові футбольні поля
Нові футбольні поля

У 8 закладах освіти Солом’янського району побудують футбольні поля зі штучним покриттям. Підписано відповідне розпорядження КМДА від 30.11.2017 № 1522.

У Солом’янському районі футбольні поля зі штучним покриттям планують збудувати в спеціалізованій школі № 43 «Грааль» на вул. Преображенській, 17;  гімназії № 178 на просп. Повітрофлотському, 22; школі № 161 на вул. Академіка Каблукова, 14; Технічному ліцеї НТУУ «КПІ» на вул. Уманській, 33; школі № 69 на вул. Донецькій, 25;  школі №  229 на вул. Виборзькій, 57; школі № 279 ім. Петра Григоренка на вул. С. Колоса, 50 та школі № 46 на вул. Василенка, 10.

Замовником виконання робіт визначено комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс».

КП «Житло-сервіс» у встановленому порядку повинне визначити генеральні проектну та підрядну організації для проектування й виконання робіт. Також воно має передбачити під час укладання договору умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт і встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта не менше ніж 10 років.

Загалом у Києві футбольні поля збудують у 60 закладах освіти, що поліпшить матеріально-технічну базу закладів освіти та дозволить створити належні умови для виховання і розвитку дітей.

Вся інформація

Корупція має бути помічена