Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

01-10-2018 Керівник району Максим Шкуро відзначив освітян району (фоторепортаж події)
Керівник району Максим Шкуро відзначив освітян району

У Центрі дитячої та юнацької творчості працівників освіти району привітали з професійним святом. Педагогам вручили подяки та грамоти. Традиційно кращих освітян відзначили освітянською нагородою «Педагогічне сяйво» у 5-ти номінаціях.

«Цей рік став рекордним за кількістю зроблених ремонтів і закупленого обладнання для дитячих садочків і шкіл району. 65 закладів освіти – отримали ті чи інші види ремонтів. Це безпрецедентна кількість. На освіту передбачено втричі більше коштів, ніж у попередньому році. Робимо велику кількість  роками забутих, але таких важливих робіт: це будівництво парканів, стадіонів, ремонт дахів, і головне − у кожну школу почали закуповувати нове обладнання для покращення матеріальної бази», − зазначив  голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро, вітаючи працівників освіти. 

У Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святомУ Солом’янському районі привітали освітян з професійним святом
Вся інформація

Корупція має бути помічена