Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

08-04-2019 Цього року школи Солом’янки планують прийняти 3200 першачків
Цього року школи Солом’янки планують прийняти 3200 першачків

Майже 50 комунальних закладів загальної середньої освіти Солом’янського району планують прийняти до себе 3,2 тис. першокласників. 

“Щороку навчальні заклади Солом’янського району збільшують кількість місць для першачків завдяки будівництву нових шкіл та реконструкції вже існуючих. Так, вже в 2019 році у перші класи закладів освіти плануємо прийняти 3,2 тис. дітей. Це 110 класів. При цьому ще позаминулого року, в 2017-му, кількість не досягала і 3 тис. місць”, - заявив голова Солом’янської районної держадміністрації Ігор Довбань.

Він додав, що наразі в комунальних школах району навчається 27,9 тис. дітей. Щоб забезпечити їм гідні умови під час освітнього процесу, райадміністрація щорічно добивається виділення коштів з міського бюджету для створення відповідного комфорту. Так, в 2019 році в нашому районі передбачений капітальний ремонт за різними видами робіт більше півсотні установ — це заклади загальної середньої освіти і дошкільні заклади освіти. На ці роботи загалом планується виділити більше 30 млн грн. Зокрема в районі продовжується масштабне будівництво школи №22 на просп. Відрадному, де з 1997 року діти здобували знання в непристосованому приміщенні колишнього дитсадка.

Нагадаємо, що прийом документів для зарахування дітей до перших класів здійснюватиметься без конкурсного відбору з 4 квітня по 31 травня 2019 року.

Вся інформація

Корупція має бути помічена