Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

08-08-2019 Володимир Бялковський перевірив, як реконструюють шкільний багатофункціональний стадіон і що вже зроблено (фоторепортаж події)
Володимир Бялковський перевірив, як реконструюють шкільний багатофункціональний стадіон і що вже зроблено

На території школи №64 триває реконструкція стадіону площею майже 10 тис. кв.м. Наразі генпідрядник КП “Солом’янка-Сервіс” виконав більше 70% робіт.  

Так, виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський особисто перевірив, що вже виконано на об’єкті і які наступні оновлення чекати. Разом з керівництвом району інспектувала об’єкт начальник відділу молоді та спорту РДА Ірина Кустова. 

Як повідомив генпідрядник, на стадіоні вже споруджене футбольне поле, влаштована основа під бігові доріжки, вимощена бруківка з ФЕМ, бордюри. Крім того, завершені роботи з монтажу зливостокової каналізації та встановлене освітлення. За проектом передбачається трохи згодом облаштувати баскетбольний і волейбольний майданчики, майданчик для стрибків у довжину, смугу перешкод та майданчик для вуличних тренажерів. Ще для дітей окремо створять майданчик для навчання правил дорожнього руху.

Після інспекції в.о. голови РДА спільно з директором КП “Солом’янка-Сервіс” Миколою Березівським обговорили строки завершення робіт на стадіоні та необхідність реалізації нових проектів для розвитку спортивної інфраструктури в районі.

У Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає заразУ Солом'янському районі продовжують реконструювати шкільний багатофункціональний стадіон: що вже зроблено та як виглядає зараз
Вся інформація

Корупція має бути помічена